bugün

adem ve havva'yı daha iyi anlamak için evde çıplak gezen kadın.
ulan kadın çatır çatır tarih konuşuyor, genç yaşına rağmen girmediği mecra kalmamış, herşeyi bilumum yalayıp yutmuş sizde buradan ona bok atıyorsunuz!
a.k hadi bakalım çıkın tarihin arka odasına'da görelim buradan eleştirenlerin kültür düzeyini. bok atmak kolay, bıdı bıdı ancak. kadın sinema'da oynuyor, piyano çalıyor, çatır çatır yabancı dil konuşuyor, kültürlü bir ailenın çocuğu üstelik sizin gibi ezik masturbatörler' De kadına bok atıyor. cıkkk cıkkk.
bu arada bir gün bize'de bekleriz, belki ev'de çıplak gezeriz.
çok konusuyor, modernim modernim havalarında sürekli rahatlığından bahsedip duruyor. tamam okumuşsun bolca kitap anladık da biraz sindir, büyüklerine bak, hiç onlar hava atıyorlar mı? ayrıca herkesin kendine özeldir evi. bize ne senin memelerini sallaya sallaya, totona estire estire evde cıbıldak dolaşmandan; aklın sıra milletin röntgencilik duygularını mı kabartıyorsun? bunu mu istiyorsun? yalarım.
tarihin arka odası adlı programın vitrininde duran makineleşmiş manken kırmasıdır. kitap okumuşmuş dünyayı gezmişmiş bunlar bize bir şey kazandırmaz sen tarihten bahset teyze kızı. ha bir de zaten alık alık bakıyorsun bir de sürme sürüp gözleri ön plana çıkarma.* *
aşiretimin kraliçesi..
lost çeviricisi pınar batumla karıştırıp entry'leri okuyunca noluyo lan dediğim insan.
bu akşam pek yırtıcı. erhan'ın lafını kesmesine izin vermemiş, kurban pazarlıkçısı gibi bağrış çağırış hakkını savunmuş ve kekelemeden konuşmuştur. sanırım bu olay pelin'in kişisel tarihinde bir dönüm noktasıdır.
(bkz: yerim severim çok severim)
bazı eylem ve düşünceleri ağzı gibi çarpık olan medya aksesuarı.
chp ile bağlantısı olduğunu öğrendikten sonra hakkında güzel şeyler yazmaktan vazgeçtiğim. güzel sadece; güzel.
emre kınay la bir ara bir dizi yapmıştı bu atv deydi sanırım, harbiden bebek gibiydi, gençti. şimdi de güzel bir kadın.
her güzelin bir kusuru vardır.
(bkz: size abla diyebilir miyim)
(bkz: abla da süt gibiymiş)
bir bu kadında bir de bazı kadınlarda görülen bir hava var. mesela söyleyeyim bir de iclal aydın'da gördüm.
bazı meslek grupları çirkin insanlardan oluşur. bir fırıncı düşünün ki kıllı olur, esmer olur. illa ki öyledir. tarihci düşünün yaşlı olur, güzel olmaz. yazar düşünün eli ayağı düzgün olmaz. işte bu tarz geleneksel bilgiler ışığında iclal aydın ve pelin batu gibi insanlar önceki meslektaşlarına göre çok çok güzel insanlar oldukları için abartılırlar. 1 gram güzelseler 85 gram güzel olarak tanımlanır bu insanlar.
hocam bir kadın var, hem roman yazıyor, hem oyuncu, aptal değil, hem de çirkin değil!!
vaay tanrıça.
bir kadın var, tarih falan biliyor, hem yaşlı değil hem de çirkin değil.
of of prenses, afet. işte bu da pelin batu.
pelin batu beğenenlerden özür diler bir günde kendilerine pelin batu'dan güzel 3 kız ayarlama vaadinde bulunurum.
abartılmış kadınlardan sadece birisidir. abartmamız sayesinde de bir havalara bürünmüş ki ben ona gıcık oluyorum. seven yine sevsin yoksa.
geçen sene ki jane birkin'in istanbul'da verdiği konserde gördüğüm canlı varlıktır.

şimdi efem, kafasında acayip bi şapka vardır ama tüm vücudu inceleme imkanım oldu. hiç seksi meksi değil, ne popo var ne göğüs. boyu 1.65 hadi bilemedin 1.70 civarlarında bi şeydi. anlayın yani o kadar ahım sahım değil. zaten kim öyle bi şey demiş ki?
uzun zamandır tarihin arka odasında kendisine murat bardakçı ve erhan afyoncu'nun hatrına katlanıyordum. yaklaşık 1.5 yıl oldu herhalde program başlayalı, şöyle bir bakıyorum da; pelin gerçekten çok geliştirdi kendini. bir murat bardaçı ya da erhan afyoncu kadar olmasa da gelişti. bu onun için çok önemli bir artı. başka bir sözlükte kendisine gayet sert ifadelerle eleştirilerde bulunmuştum. görmüş olacak ki ( benim gibi eleştirenleri ) kendini düzeltti.

bu yüzden pelin batu, sen böyle devam edersen ben seninle evlenirim bile!
Tarihin arka odalari adinda programda dislanmisliktan dolayi, kendini uykuya vermis nev-I sahsina munazir prenses.
ne vasıfla tarihin arka odası gibi tarihsel bilgi içeren, koca koca profesörlerin konuk olduğu bir programda bulunduğunu anlayamadığım hatun. o koca göbeklilerin yanında görüntü olarak prestij sağlasın diye midir onu çıkarma sebepleri bilemem ancak olmuyor, yakışmıyor. onun daha evinde oturup kitap okumaya, sunuculuğuna üstlendiği o programı ekran başından izleyip bilgilenmeye ihtiyacı var halbuki.
not: kesinlikle kadın olmasıyla alakalı değildir tespitim. gerçekten bilgili biri olsa, kadın olduğu için onu ayriyetten savunur, arkasında dururdum.
yüzüklerin efendisindeki elf karılarına benzeyen alık alık bakan kadındır. tarihi konu alan bir programda koca koca adamların yanında babasının karizması ve torpili ile yer alan bir kadındır aynı zamanda.

babası:
(bkz: inal batu)
(bkz: pelin batu nun canlı yayında uyuması)
(bkz: uykucu şirin) *
kendisi uyuyarak binlerce ytl kazanmaktadır. bölümdaşları ise işsiz bir vaziyette gezmektedirler. bu mudur adelet acaba..
on yıl önceki komser şekspir filmindeki komserin biricik kızı su. (bkz: komser şekspir)
bu da sana ders olsun insanıdır işte. sabahın 7 sinde ne verim alabiliyormuşsun sen güzel bayan, böyle de vücudun atar işte. ama gösteriyorsun ki bir insan her haliylede sempatik olabilir o bakışlara rağmen.
aysun kayacı'nın her boka atlayan ve esmer versiyonudur.
yahu gül gül öldük kadını. adını her duyduğumda gıcık olmadan geçemem.
canısı!
güncel Önemli Başlıklar