bugün

türkiyede makyajsızda güzel olabilen ender kadınlardan,hemde çok güzel olur...
geçtiğimiz günlerde boxer'da kapak olup ne gerek vardı dedirtse de, asaletiyle göz kamaştıran, bulunduğu anda evlenilesi insan. *
Komser Şekspir Filminde Rol almıştır. inanılmazda güzel oynamıştır. Gerçekten o filmde çok duygulandırmıştı beni. özellikle son sahnesinde. Ayrıca filmde okan bayulgen de çok iyi bir oyunculuk sergilemiştir.
babası eski roma büyükelçimiz ve şu an chp milletvekilliği yapmaktadır.

(bkz: inal batu)
güzel mi çok değil ama bir ses tonu var ki insanın içini eriten cinsten,öyle bir ses tonu,öyle bir güzellik.
çok ama çok güzel bir yüze sahip bayan aktrist:masum,derin,hüzünlü.
nil karaibrahimgilin o yaratıcı 'pelinin bi stili var mesela aşık olmaz biz hepimiz buluşuruz pelinin vakti olmaz pelin aşk kuşuymuş dünyada bulunmaz pelinin fikri buymuş pelinle yarışılmaaaaaaaaz bak peline peline'şarkısının baş kahramanı (kıskandığı kanaatindeyim!).
su gibi kız ye me de yanında yat!!! bembeyaz ya cok tatlı ne yapcan. bi garip ama konusması, icine kapanık gibi. boxer'ın kapak kızı olmustur martta.
(her ne kadar kendini uçuk gösterip farklı kılmak amacında olduğuna kendimi inandırmak istemesem de)
kültürlü, hoş, şirin bir oyuncudur...
dün gece bir rüya gördümden sonra oyunculuğunun iyi olduğuna inanmaya başladığım ağzı yamuk ama cok güzel insan.
televizyonda her gördüğümde zaman ve mekan kavramlarını yitirmeme sebep olan, kişiliği, kültürü ve güzelliğiyle ideal insan. bir nevi tablo.
(bkz: peltek)*
yürüyen ölü hatun örneğidir.
cok guzel bir kiz ve gayet de iyi bir oyuncu. o simdi asker filmiyle baya ilgi cekmisti mehmet gunsur'la ikisi. yalniz o diksiyonunu biraz duzeltse cok daha dogal olacak, guzelligine guzellik katacak *
dupduru ve çocuksu bir güzellik. * tv den değil yakından görülesidir.
"iyi film, sinemaya girip izlemeye başladığında içinde kaybolduğun filmdir. filmi didik didik etmeyi unutuyorsanız, iyi filmdir. bir rüyaya, bir masala ortak olup üçüncü şahıs olmaktan çıktığınızda o iyi filmdir."
sözünü icra eden oyuncu, şair, ressam kişilik.

filmleri;

harem suare
komser şekspir
o şimdi asker
hayal kurma oyunları
dün gece bir rüya gördüm
cinselliğin türkiye' de çok abartıldığını savunan ve bir senedir kafasını dinlemek için köşesine çekilen güzel oyuncu.
ilk olarak harem suare ile sinemaya adım atan, büyükelçi kızı. sonra sırasıyla, komser $ekspir, o şimdi asker derken i$ dönmü$ dola$mı$ "sanat için soyundu!"lara kadar gelmi$tir. dün gece bir rüya gördüm'deki sevi$me sahneleri ve ardından da boxer dergisine verdiği pozlarla gündeme dü$mü$tü bu hatun. nil karaibrahimgil'in pelin $arkısını yazdığı insan; uzun yıllar yurtdı$ında kalmı$ bu yüzden bozuk bir türkçe'ye sahip. rauf denkta$'ın torunu ile beraberdi bir ara, sonra mor ve ötesi'nin solisti harun dediler falan filan.. $imdi de teoman'mı$.. bir sürü zırva.. "beni bağlayan bu kızın gülü$ü, o masum duru$u!" diyemeyeceğim çünkü kı$kırtıcı geliyor bana.
küçücük burnuna "bip" yapmak istediğim, şirinlik abidesi, iyi oyuncu.
roll dergisi yazar kadrosunda bulunan şahıs.
dün gece bi rüya gördüm filminde izledikten sonra kendi kız versiyonum olduğunu düşündüğüm benide bataklıktan kurtaracak bi beyaz atlı prenses bekleme umudumu doğuran şirin şey.
tarkan'ın 'unutmamalı' sarkısının klibinin esas kızı.. hatırlıyorum da birsürü aday arasından seçilmişti. ne diyelim; helal olsun..

edit; arkadaslar hafizam beni yaniltmis. klipteki kiz basak boztepe'ymis. halki yaniltici bilgi verdigim icin herkesten ozur diliyorum .uyari icin tesekkuler thiothrix.
türkce kendini ifade edemedigi gerekcesiyle ingilizce yazdıgı siirlerini topladıgı "glass" diye bir siir kitabı vardır. sorgun ormanı adına yaptıkları takdir edilesi, minnet duyulası büyükelci kızı oyuncu..
taksimde içip için fena dağıttığı görülmüştür.
bakışları ve gözleri çok güzel olan kadın...