bugün

entry'ler (1328)

yıldız tilbe pkk yardımı yapıyor

Şöyle videolarına baktım da hep o renkleri taşıyor ancak sevdiğinden mi başka bir şeyden mi bilemem.. tipine göre yargılamamaktayım.

pvp server tanıtım

http://retroforum.org/forumdisplay.php?fid=2

serverlarınızın tanıtımlarını burada yapabilirsiniz.

private server knigt online

retro forum knight online pvp ve tüm paylaşımlarınızı yapabileceğiniz ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir forum sitesi

http://retroforum.org

sizleride aramıza bekleriz.

retro forum

retro forum knight online pvp ve tüm paylaşımlarınızı yapabileceğiniz ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir forum sitesi

http://retroforum.org

sizleride aramıza bekleriz.

retroforum

RETRO FORUM knight online pvp ve tüm paylaşımlarınızı yapabileceğiniz ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir forum sitesi

http://retroforum.org

sizleride aramıza bekleriz.

yazarların en yaratıcı küfürleri

yedi babanın tek cocuğu seni ...

çocukluğu hatırlatan kokular

Saman kağıdı.

sevgiliyle tartışmak

iyidir hoştur ama alttan alman gerektiği zamanı bilmek gerekir.

çok fena seks döndüğü düşünülen yerler

Bizim ev herkes de birer anahtarın kopyası var.

e30 biner yan yan gider

Ankara ankara ankara ... e 30 biner yan yan gider karakola düşerim ..

içten gelen küfür etme isteği

Küfür ederken mırıldanan dudaklar bir açılır vurgunun amına koyarlar. R harfleri baskılı baskılı sanarsın ara gaz çekiyor yavşak ağzıyla.

arkadaş gibi arkadaş

Lan bir kere de bir derdim var diye ulaşmayın bir derdin var mı diye hal hatır sorun orospu cocukları mor ve ötesine mi bağlıyım illa böyleleri arkadaş gibi arkadaş olamaz olsa olsa orospu cocugu olur bunlardan.

ne giysem diye 45 dakika düşünen erkek

Erkek demek için bir 45 dakikaya da benim ihtiyacım var.

ruslar

Türk kadınlarının nefret ettiği ırk.

on birinci nesil yazarların çoluk çocuk olması

Çocuk olmasada çocuk kalmak isteyenlerden birisiyim. Yükler fazla ağır geliyor zaman zaman.

arkadaşım eşek diye şarkı yapıp sanatçı olmak

Sadece şarkı yapan kişi olarak görüyorsanız o zaman sorun büyük demektir arkadaşlar. O şarkı ile öğrettikleri aktardıkları ve çocuklara verdiği değeri nasıl görmezden gelebiliriz. Ya o dönemde çocuk olmadınız ya da o dönemde daha önemli işleriniz vardı. Yaşamayıpta böyle düşünenlere zaten diyecek bir şeyim yok.

iki günde bir nefes sigara çekmek

Sıkıntısı olmayan hiçbir şey düşünmeyen insan modeli diyebiliriz. ( Sigara içen bir insansa tabi)

sekreterle sakin bir konuşma

Geceden yatağımın kenarına bıraktığım şarap şişesi yerini sert bir kahveye bırakmıştı. Çok zor yatağımdan kalkmış ve havanın soğukluğundan dolayı yüzüme su tutmadan ıslak mendil ile suratımda ters düz etmiştim. işe gitme vaktim geldiğinden yavaşça kapıyı kapatarak evden çıktım. Hiç tadım yoktu ve işte daha çok canımı sıkacaklarına emin bir şekilde yola devam ediyordum. Şirkete vardığımda kahvem hazır bir şekilde masamın üstüne konmuştu ve merve (sekreterim) şu sözleri söyleme başladı.

-efendim bugun ki topantılarınızı iptal etmemi ister misiniz? Sanki biraz yorgun gibisiniz.

+hayır merve bütün toplantılara katılacağız her zaman iyi olmak zorunda değiliz.

Diye yanıt vermiştim. Beni düşünmesi aslında çok hoşuma gitmişti. Merveye tekrar seslenerek

+Merve hanım gün boyu yanımda olmanızı istiyorum. Toplantılara beraber katılacağız.

-peki efendim siz nasıl isterseniz.

Bu arada benim adım ekrem. Bana ekrem de demeyi çok isterdim ama karikatürlerde ismimi çok lekelediler. Öğleden sonra son toplantınında bitmesiyle.

+bugun çok yorulduk merve çok güzel yemekleri olan bir restoran biliyorum eşlik etmek ister misin?
-seve seve efendim.

Tamamen yemek teklifinden sonra gece sekreterimle yatma düşüncesi kafamda dolaşmaya başlıyordu. Bu düşünceyi aklıma getirmek istemesemde elimde değildi zarif güzel uzun boylu türk halkının sözüyle at gibiydi. Yemeklerimizi yedik güldük alkolü bıraz fazla kaçırdığımızdan falan bahsetti ben teselli olması için yarın kendisine izin verebileceğimi söyledim ve artık kalkalım dedim.restoranın çıkış kapısıyla oturduğumuz yer arasında 3 masa olmasına rağmen 5 dk zor varmıştık.Arabaya bindiğimizde bu şekilde eve gitmek istemediğinden bahsetti bende dünden razı olduğumdan bende kalabilirsin yanıtını verdim. Eve girerken sevişme süreci başladı. Çok sert bir şekilde istek ve arzuyla benimle sevişiyordu. Yavaşça elimi vücudunda gezdirdim ve zevk almasını sağlamak için elimi vajinasına attığımda

+ananı sikiyim
-noldu?

Nasıl ne noldusu 1 senedir yanımda çalışan merve aslında merve kod adlı ahmetmiş. Açıklama yapmaya çalışıyordu ancak ben dinlemek istemediğimden ve gitmesi gerektiğini söylüyordum. O sırada elini vajinasına doğru ( vajina mı penis mi neyse ne o bölgeye işte) elini attı ve havaya kaldırıp sallamaya başladı. Elindeki bir dildoydu ben bildiğin dumur oldum.

+nasıl yani merve o da ne şimdi?
-bu nerdeyse gerçek bir penisle eş değer dildo dedi
(dildo olduğunu iç anlamadık sanki amk)
+dildo olduğunu bende biliyorum. Elime gelen şey oydu yani peki neden?? Yani neden devamlı o senin içinde?

Bütün seks duygularım çürümüştü hatta küçük ekrem yuvasına bile dönmüştü.

-bu bende bir sapkınlık halini aldı. içimde bir şey olmadığı zaman kendimi çok kötü vr rahatsız hissediyorum.

Gibi şeyler zırvaladı. Hoşuma gitti aslında sonuçta trans olduğunu düşünüyordum böyle çıkması mutlu etmedi desem yalan olurdu.

***
Söylediklerinde tatmin olmuşmuydum olmamışmıydım yeterlimiydi değilmiydi bilmiyorum ancak ben o gece sabaha kadar merveyi becerdim. Ancak başıma gelen en ilginç olay diyebilirim.

kendi kendini yalnızlığa atmak

Öyle şunum var bunum var diyemem sıradan bir insandan bile daha sıradan bir hayat sürüyorum. Vücudumda ki hücrelerden 1 tanesi bile aksiyon veya ekşına sahip değil.Kendi yağımızda kavrulup gidiyoruz diyoruz ya işte bende tüp bile yok alevlendirip kavurabileceğim. Kısaca beni böyle anlatabilirim sizlere.
Yaklaşık olarak bundan 3 sene önce ilk yalnızlığımla tanıştım ve şöylede kendimi 3 sene boyunca teselli ettim.

Yalnızlık güzel,karışan yok trip yok sıkıntı yok istediğini yap istediğinle gez dolaş vs..

Tam koskaca 3 sene kendimi ne güzel kandırmışım. Elimde tutabileceğim kalıcı sevgi yok,çıkarları doğrultusunda hareket eden arkadaşlarım çok.. Kendi kendime çıkmaz sokaklara girip çıkmaktan aktif ve hayatım için koşturmam gereken zamanı suratı asık ve hayattan zevk almadan yaşıyorum. En kötüsüde bir başkasının benim bu hale gelmemde tek bir payı bile yokken kendi kendimi bu hale sokmamdan dolayı pişmanım.
Mutluluğunuzun peşinden koşun hayatınızda devamlı iyi insanları tutmak için çabalayın iyi bir yere gelmek istiyorsanız başarınızın arkasında bu insanlar olacaktır.

yazı özledim çünkü

Havaya bakıyorum kap kara haberlere bakıyorum hüsran bildiğin içim içimi yedi be kardeş. Bu sene yazı daha çok özledim.