bugün

(bkz: Sarıydı marıydı emme eyi garıydı)

Ücretleri fazlaydı ama kurumsaldı.
yadigardir. anilardir. ilk oyun alma deneyim ortagidir. yurtdisindan aliveris yapmaya calismadir. ozlendin ama yerini doldurdular be guzellik
ödemelerim de bitcoin kullanıyorum.

fakirmiyim la ben nihahaaa.
Hala olmayan şey de mi bu.
Yüce devletimizin tükürdüğünü yalamamak için açmaya gönlünün elvermediği platform.

Ne güzel insanlar ufak ufak ticaretlerini yapıp ülkeye döviz sokuyorlardı. Şimdi piyasada fiziki olarak dolar bulunamıyor. Allah allah neden acaba dostlar?
Allah' ın bir kulu da yurtdışında paypal hesapları açıp, ülke içi satışını yapmıyor. böyle bir boşluğu nasıl doldurmamışlar ilginç. resmen tek başına paypalın türkiye şubesi olabilir bu dediğimi ilk yapan kişi.

ha yurtdışındaki tanıdığından paypal hesabını almışsın çünkü o şekilde alışveriş yapabiliyorsun, ha kurumsal güvenilir bir firma olup almışsın. türk insanının çakallık ve kurnazlığında gerileme var anlaşılan.
bunun için yurtdışından sanal kart çıkartılır. kredi kartından buraya istenilen miktarda para aktarılır. bu sanal karttan paypala para aktarılır. afiyetle harcanır.
--spoiler--
PayPal olarak Haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik.
Müşterilerimiz 31 Aralık 2019 tarihine kadar mevcut PayPal hesaplarına giriş yaparak hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabileceklerdir.
1 Ocak 2020 tarihinden sonra Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesaplarındaki bakiyeyi tanımlı banka hesaplarına aktarama işlemini gerçekleştiremeyecekler.
--spoiler--
neredesin 2 gözümün çiçeği. dön artık.
elon musk'un insanlığa armağanlarından biri.
türkiye dısında neredeyse her ülkeye tam destek veriyorlar peki ya neden türkiye de yok

akp hükümetinin yanlış politikası yüzünden adamlar bizim hükümetle kavga edip desteği kesi uzun bir hikaye ama olay kısaca bu.
ülkede kapanmış ve hala kapalı olması e ihracatta ülkeyi zor duruma sokan firmadır.
sikayet (iade, calinti vb) olayi cok sik olursa paypal guvenlik amacli paraniza 6 ay el koyuyor. boyle salak bi sistem gormedim.
Dünya'nın bizi kıskandığı konulardan biri de budur mesela.
Haiti, Liberya, sudan'ın kıskanamıyor oluşu bizim için bir eksiklik tabi. Çünkü bu paypal'ın gözünde onlarla aynı kefedeyiz. Liranın değeri yok.
Herifin biri en "zahmetsiz" nasıl hesap açılacağını anlatıyordu youtubeda. Yasal yoldanmış.
ilk söylediği şey hollanda'dan vatandaşlık numarası alıp ilk uçakla amsterdam'a gidin demek oldu. Banka hesabı açılmalıymış hollanda'da.
maalesef türkiye'de faal olmayan online bankacılık sistemi. paypal'ın türkiye'deki operasyonlarının durması durumundan çok muzdaribim. yurt dışında yaşıyorum, türkiye'den online alışveriş yaparken paypal seçeneğinin olmaması kötü bir durum benim açımdan. bazı sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum. umarım en kısa zamanda paypal türkiye'ye geri döner.
Paypal ve kripto ile ödeme alma legal olarak sıkıntılı anlamıyorum bir devlet neden böyle bir şey yapıp internet girişimcisinin önünü kapar.

Bizim mahalledeki vatan haini ve şerefsiz abi artık çok olmaya başladı.
hala 5 yıldır kapalı. yurtdışına yapılan satışa duvar ördüler. Girişimcilerin hayallerini çöpe attılar. Çoğu küçük firmanın yurtdışına göçmesine sebep oldular. Çoğu Freelancer iş modelleri iptal oldu.

twitterda #paypalgerigelsin hashtag ini yayın sesimizi duyuralım gençler. Sayımız az herkesin sesini çıkarması gerek.
Akepe döneminde kapatılmıştır.
aq 90 yaşındaki siyasetçilere paypal mantığını anlatmak gençler için zulüm.
Yurtdışında yasayan ev sahibimin kullanmakta ısrar ettiği bir nakit transfer yöntemi. Bunun bir alternatifi olarak transferwise'i kullanıyoruz şimdilik. Su ana kadar hızlı ve düşük ücretleriyle benim için baya iyi bir çözüm oldu.
bir de referans koduyla üye olduğunuzda belli bir limite kadar ilk transferinizi ücretsiz yapabiliyorsunuz. isteyenlere davetiye gönderebilirim.
görsel
görsel
suudi arabistan da falan kullanılıyor ama bizde yok işte.
türkiye'de tekrar aktif olmalıdır.