bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    manchester united'in 3 numaralı defans oyuncusudur. 15 mayıs 1981 senegal doğumludur. bir defans oyuncusuna göre kısa boyludur (bkz: 173 cm). en sevdiği futbolcular romario ve eric cantona'ymis. monaco'dan transfer edilmiştir. şu ana kadar 31 maçta 1 kez gol sevinci yaşamıştır. fransız pasaportuna sahiptir.

resmi için:

http://picsrv.manutd.com/...285714285714&cvt=jpeg
    1 -1 ... eagle is free
  2. 2.
    fm serisinin en mükemmel sol bekidir. tek başına çevirdiği maçların haddi hesabı yoktur. gerçekte ise balon bir futbolcudur, en azından fm 2006 daki kadar iyi değildir, transfer listesine konması an meselesidir.
    2 -1 ... delismen
  3. 3.
    kendisi dahil 24 çocuğu olan bir ailenin ferdidir. yakın zamanda ailesini yardım için seda sayan'da görebiliriz.
    7 ... sle7in
  4. 4.
    her iki haftada bir üç tane daha kardes sahibi olan sol bek kişisi. ertem sener'in yalancısıyım vallahi. adam beyeaz show'da 20 kardeşler dedi daha sonra ki manutd barca macında 23 kardesler dedi, ardından ikinci macta 26 kardesler dedi, vallahi dedi de dedi. *
    3 ... bengbeng
  5. 5.
    fenerbahçe ile önümüzdeki hafta 2 yıllık sözleşme imzalayacak futbolcu.
    (bkz: alternatif fotomac yalanlari)
    2 -1 ... nefaki
  6. 6.
    siyah tenli manu'lu oyuncu. iri kıyım olmaması kimseyi umutlandırmasın. bizzat rakip oyuncunun ayağını söküp eline verebilme potansiyeli mevcuttur.

ve bu arada helal olsun ertem şener'e. bizlere sonunda ezberletmiş evra'nın 23 kardesi olduğunu.
    bir diğeri için ise; zenden siyah kuşak karetecidir aynı zamanda. *
    ... journal
  7. 7.
    Ertem şener'in senegal'deki nüfus kütüğünü öğrendiği oyuncudur.
    Ayrıca aile yaşamı hakkında bir çok bilgi sahibidir. Örneğin babası diplomattır, kendisi siyah kuşak karatecidir gibi.

23 kardeşinin olmasının nedeni de zannediyorum babasının diplomat olmasından kaynaklanıyor. Adam kim bilir kaç ülke, şehir gezmiştir. Her ülke de 1 çocuk yapmış herhalde. *
    -1 ... bugun variz yarin yokuz
  8. 8.
    ayrıca pes serilerinde * bulunabilecek en iyi sol bekdir.pes'de man utd'yi seçtirendir.
    ... subterranean homesick alien
  9. 9.
    hücüma katkısı, çevikliği ve hırsıyla premier ligin en iyi sol bekidir. uzun yıllar bu kategoride olan ashley cole ismini gabriel ivan heinze real madride gittikten sonra bulduğu forma şansıyla geçmiş, yüzlerce kardeşi olan senegal asıllı fransız.
    ... the g man
  10. 10.
    domenech in yardımıcısıyla kavgaya tutuşmuş bu arkadaş neticesinde de teknik direktör istifa etmiş.

ben antrenör olsam uzak dururdum bu adamdan , 23 kardeşi var lan bi çağırsa !

(bkz: patrice evra nın 23 kardeşi olması)

işte o kavga görüntüleri:

https://video.uludagsozluk.com/v/patrice-evra-15978/

1 ... diye dusunuyorum