bugün

entry'ler (925)

black noble

Şahane kalitede kürklü süet mont üreten bir marka. Zırh gibi montlar yapıyorlar. Alın aldırın derim.
Şu mont ile kışı temmuz gibi yaşıyorum.
(resim:#1)

valdimir putin öldü

"Müslüman mı oldu?" tartışmalarından sonra ortaya atılan son iddia. Rusya'da darbe olduğu da söyleniyor.
Kaynak: http://www.7yirmidorthaber. com/putin-oldu-mu-rusyada-darbe-mi-oldu-vladimir-putin-kimdir/4264/

Edit: Başlık 'valdimir' olmuş...

aslı şafak

Evlenilecek kadındır. zeki, güzel ve gazeteci.. Daha ne olsun

allah varsa afrika daki çocuklar neden aç

"Allah vicdanı yaratmıştır"

Tanım: Düşünmeden faaliyete geçenleri ateist edebilen soru...

ağlamak

Bir ihtiyaç. 10 yılı aşkın süredir ağlamadıysanız insan muhtaç olabiliyor. Hatta ağlamak için doktora bile gitmeyi düşünüyorsunuz.

kuantum fiziği

Uzay - zaman ilişkisinin araştırıp sorgularken, önüme 'krank!' diye çıkan fizik dalı. Atomun bükülmesi eğilmesi derken bu kez de 'atom nedir?' sorusuna geldim. Çok deli değişik, çarpraşık girift meseleler...

kurumsal

Dünyanın en aptal kavramı. Samimiyet öldürgeçi. Toplantı üzerine toplantı yapan ama ortaya hiçbir netice çıkartamayan; insanı meslekten soğutan..

başak dizer

inanılmaz bir yazıya imza atmış stilist. Yazısını çok beğendim. Şehirli bir erkek olarak, bundan sonra yanımda her daim ayakkabı ve don taşıyacağım. 'Şehirli erkek' olmak bunun gerektirir-MiŞ.
(Sanıyorum şehirli erkek altına sıçıyor)

ilgili yazı: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/stil/27577371.asp

zeynep yaylak

Yaptığı işlerden ileride başarılı olacağını belli eden sempatik insan.

ne zaman adam oluruz

mesleklerimize ve maaşlarımıza sığınmayıp, bireyliğin verdiği özgüvenle yaşayabildiğimiz zaman.

kamuran kolçak

Baba Zula ile ara sıra sahneye çıkan vokalist. Uyuşturucu etkisindeki sesinin yanı sıra, 'kadın' teriminin tam karşılığıdır.

kontakt lens

Şekilci optiğidir. Taksana abicim gözlüğünü rahat rahat.

hıristiyan ilahileri

Çok kaliteli ve ruha hitap eden ezgileri vardır. Barok dönemin öne çıkan batılı besteciler tarafından beslenen ilahiler, her dinden insanı içine çeker.

kol saati

Hobi edinmekten kaçınılacak bir aksesuar. Aldıkça alır, maaşınızı yersiniz öyle bir illettir.

kurban bayramı ve hayvanları koruma günü

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nün, bu yıl Kurban Bayramı'nın birinci gününe denk gelen büyük tesadüftür.
Link: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27255072.asp

hasan karacadağ

Kendisini cinlerin çarpmasını umduğum yönetmen.

sivas

Anadolu halkının başrollerinde olduğu bir film. işte sinemayı halk tabanında samimiyetle eritirsen, sinema sana bereketini açar.

Edit: fragmana kapılıp gaza gelmişim. Filmi biraz abartmışım sanırım...

ayşe arman

Cinsellikten başka bir şey yazamayan Hürriyet yazarı. Anladık tabu buldozerisin de yetti be kadın.

lost highway

Biraz freud biraz psikoloji, biraz anhedoni ve lynch bilgisi olanların şıp diye çözebileceği ve izlerken keyif alabileceği film.

ömür gedik

Her şeyi yapan ama hiçbirinde başarılı olamayan ablamız. Kendisi şahsım adına pek iticidir.