bugün

Belki bu evrende isteyipde olamadığımız ama paralel evrende istediğimiz hayatı sürdürdüğümüz evrenler. Ütopik gelsede belkide axl rose kadar naif sesim vardır.
şu an ergenlerin dilinde olsa da felsefenin en derin konularından biridir.
donnie darko filminde işlenen konudur. siz zaten açıkca herşeyi yazmışsınız bize birşey kalmamış.
sadece donnie darko ya da kelebek etkisi ya da lost ile sınırlandırılmaması gerek konuyla ilgili çok fazla film vardır.
seçtiğimiz hayatı değil diğer şıkkı seçsek kim olurduk konulu kendini tekrar eden filmler dahi olsa severek izlemiş kendi adıma hayallere dalmışımdır ilginç olan şu ki sözlükte hep olduğundan daha üstünü için hayaller kurulmuş ancak filmlerde genelde hırslarının aksine sade hayat seçselerdi ne olurdu irdelenmiştir.

hemen türk sinemasını yabana atıp biz de böyle filmler yok demek ah belindanın hakkını yemek olacaktır. ve bu evrende biraz kafadan kaçık olan bendeniz iş sıkıntısı yaşamayan o işten diğerine kolay transfer olan, kendi çapında sanatla haşır neşir, eğlenceli, kendine çok zaman ayırabilen biri olduğum bu evrendn iki güzel çocuğun annesi olduğum küçük bir şehirde mütevazi ve mutlu olduğum bir hayata kaçıyorum hayallerimde ve paralel evren varsayımı beni çok mutlu ediyor öyle ki diğer evrende akşamki yemek davetine yemek yetiştirmeye çalışırken bir yandan minik kızının meraklı sorularını cevaplayıp bunalan ben'i çok kıskanıyorum... *
ve konuyla ilgili olabilecek eğlenceli filmlerden aklıma gelenleri paylaşmak isterim; * (bkz: chaos theory) (bkz: me myself i) (bkz: the family man) (bkz: wristcutters)*
"paralel evrendeki ben ne yapıyor acaba?" ya da "paralel evrendeki ben de 'paralel evrendeki ben ne şu an yapıyor acaba?' diye düşünüyor mudur acaba?" gibi soruları akıllara getiren evren.
taksimdekilerin akpli
ergenlerin olgun
bebelerin bilim adamı.
benimde tiyatro oyuncusu ve pro hacker olabileceğim evren.
Bizim evrenin tam tersi imiş.

Edit: 7 yıldır niye bu başlık açılmamış lan?!

Edit2: orda kızlar teklif ediyormuş.
paralel evrene geçişin imkansız olduğunu çok rahat kanıtlatabiliriz. (ki varlığı yokluğu tartışılır)

iki doğru paralelken nasıl kesişmiyor ise iki evrende paralelse kesişmemeli. yani birinden diğerine bir geçiş söz konusu olamaz.
baliden sonra geçebilirsiniz. normal evrene dönmek için sadece duş almak yeterli.
örneğin $uan yan odada olan biteni bilmiyorsunuz ama orada annenizin ve babanızın televizyon izlediğini tahmin ediyorsunuz. bak sadece tahmin edebiliyorsun. halbuki sen bilgisayara bakarken orda da bir hayat dönüyor. i$te bizle beraber devam ederken hayat bizim gerimizde veya bizle e$lik eden insanlar paralel evrende.
uludağ sözlükte 07.07.2013 tarihinde açılmış olmasıyla şaşırtan kavram.

ondan sonra sözlük neden sikko...nasıl olmasın amk?!!!
bizim evrenin tam tersiyse sıçtığımız evren. ne yani biz paralale evrende ateist miyiz lan?
(bkz: pararel evrende 5 dakika geçti)
(bkz: ceku balım)
yeteri büyüklükte enerji ile geçiş kapısı açılabilecek evren. zall orada da varsa gitmenin anlamı yoktur, böyle iyiyiz. *
boyutlar evreni kadar ilgi çekici değildir, tek düze ve tek düzlemden ibaret evren anlayışıdır sadece.
ara sıra ziyaret edilmesi gereken mekan. insana bir ferahlık geliyor amk.
Başlığı Taaa 2006'da açılmıştır.

(bkz: paralel evrenler)
bir maddenin aynı anda iki yerde bulunamayacağı nedeniyle kabul edilmiş klasik fizik kanunlarına (pauli) ters düşen evrendir. fringe dizisine de konu olmuştur. ay ben paralele bayılıyorum ya çok ilginç bir şey diyen varsa fringe izlemelidir.
kuantum fiziğine göre mümkün olan durumun adıdır.ama bizim bunu bilmemiz imkansız sanırım.
iğrenç espirilere meze olan teoride var olan evrendir.

+ şimdi biz bu evrende karıları s*kiyoz ya, paralel evrende onlar mı bizi a*ıyor muyahayhayhaahahdgasdaddfghjklş.....
eğer gerçekse, sonsuz sayıda olmaları gerekir. her bir ihtimalin, her bir paralel evrende farklı gerçekleştiği düşünülürse, sonu gelmez.
umarım şuan o paralel evrenlerden birinde sevişiyoruzdur dedirtiyor, inanası geliyor insanın, inanıyorsun.
(bkz: paralel evrenler)
(bkz: paralel evrende bir şakirte denk gelmek)
yok öyle şey, inanmayın. hepsi fringe'in uydurması.