1. 1.
  her ne kadar komedi diye gecsede öyle olduguna inanmadığım 2001 yılında gösterime girmiş benim için duygusal bir film
  1 ... ulassbora
 2. 2.
  nicolas cage 'in başrolünü üslendiği film. 50.20 'de chris isaac 'ta wicker game müzigi calıyor. zaman zaman komik genel olarakta duygusal bir film.
  1 ... peter pan
 3. 3.
  nicolas cage ile tea leoni nin başrollerini paylaştıığı film. yan rollerde ise jeremy piven ve don cheadle bulunmaktadır...

  filmin yönetmeni ise rush hour serisini ve x men the last stand ın yönetmenliğini de yapmış olan brett ratner dir...

  ağlatma kapasitesi olan, yeterince ilgi görememiş bir filmdir...
  ... gonul diyorum akil diyorlar
 4. 4.
  tarihin en iyi filmlerinden.
  --spoiler--
  bir çok kişiye göre vasat bir film olsa da anlattığı konu oyunculuk ki özellikle nicolas cage 'in performansı izlenmeye değerdir. filmin sonu diğer filmler de ki gibi mutlu son ile değil ucu açık bir şekilde bitmektedir. bu onu daha da güzel yapmaktadır. tea leoni güzelliği ve jack ' e olan aşkı ile göz kamaştırır. kesinlikle izlenmeli.
  --spoiler--
  notum : 8,5/10
  1 ... emmett l brown
 5. 5.
  tea leoni ve nicholas cage'in oynadığı, her ne kadar "klişe duygusal film işte yeæ"gillerin beğenisini kazanmamış olsa da, izlediğim en iyi filmlerden biri. bunun sebebi de kolaya kaçılarak klişeye bağlanabilecek en az 2-3 yerde izleyiciyi ters köşeye yatırması sanırım. yılbaşında ya da yılbaşından bir gün sonra izlenirse çok da iyi olur çok da güzel iyi olur taam mı.
  ayrıca,
  (bkz: i choose us)
  ... beat
 6. 6.
  filmin bittiği ana, şu ana döndüğünüz zaman elinizdekilerin ne kadar değerli olduğunu anlarsınız.
  ... bado
 7. 7.
  sanki benim kapalı kutum olmuş bu film. arada izlerim. güzel filmdir. anlamlıdır. ayrıca taa 2012'den beri kimsenin yorum yazmamış olmasının bir sebebi de sanırım sözlüktekilerin çoğunun 2000 de doğmuş olmaları olabilir sanırım.
  ... bado
 8. 8.
  Nicolas Cagee en çok yakışan rollerden biri ve en iyi filmlerinden biri. Biraz A Christmas Carol havası var filmde ama bence ondan etkilenmiş en iyi filmlerden birisi. hiç olmazsa bir yeniden uyarlama değil. Filmi keşkelerle izliyorsunuz ve Jack Campbell'ı benimseyip yerine kendinizi koyuyorsunuz. Don Cheadle ın karakteri ise oldukça matraktı adamı hep ciddi rollerde görünce başta tanıyamadım.

  Jack Campbell (Nicolas Cage) hırslı, zengin, bekar, bağımsız ve başarılı bir iş adamıdır. Hayatta her istediğini elde etmiştir. Bir Noel gecesi gelişen garip olayların ardından kendini alternatif bir gerçeklikte bulur. Paranın ve yalnızlığın yerini, hiç mi hiç tanımadığı çocuklar ve pak az aşina olduğu karısı almıştır. Önce dehşete kapılan Campbell, zamanla bu yeni duruma adapte olur.
  ... con vayne