bugün

guns n roses in 1987 cikisli Appetite For Destruction albumunun 6. sarkisi

Chorous (repeat twice through whole song)
take me down to the paradise city
where the grass is green and the girls are pretty
oh wont you please take me home

*instrumental*

Just a' urchin
livin' under the street
I'm a hard case
that's tough to beat
I'm your charity case
So buy me somethin' to eat
I'll pay you at another time
Take it to the end of the line

Ragz to richez or so they say
Ya gotta-keep pushin'
for the fortune and fame
It's all a gamble
When it's just a game
Ya treat it like a capital crime
Everybody's doin' their time

Chorous

Strapped in the chair
of the city's gas chamber
Why I'm here I can't quite remember
The surgeon general says
it's hazardous to breathe
I'd have another cigarette
but I can't see
Tell me who you're gonna believe

Chorous

So far away
So far away
So far away
So far away

Captain America's been torn apart
Now he's a court jester
with a broken heart
He said-
Turn me around and
take me back to the start
I must be losin' my mind-
"Are you blind?"
I've seen it all a million times

Chorous (repeat 3x)

Instrumental
i wanna go i wanna know
oh wont u please take me home
i wanna see
i wanna b
oh wont u please take me home

chorous (until end)
insanı azdıran,coşturan,zıplatan,kafayı vurduran (duvar,dolap vb. yerlere), hayvani coşturan öküzümsü şarkı.
Guns'n Roses'in işte budur dedirten şarkısı. tam tatil şarkısıdır. Okul bitmiş yazar girmenin vermiş olduğu sevinçle dinlenirse daha da etkili olur ha !

''take me down to the paradise city
where the grass is green and the girls are pretty
oh wont you please take me home''
yüksek sesle dinlenilmesi gereken şarkılardandır.
axl roseun yan enstrüman olarak düdük çaldığı şarkı.
gelmiş geçmiş en bomba sololardan birine sahip şarkıdır.

slash'in önünde eğiliyorum, nedir o öyle!
(bkz: otobus yolculugunda dinlenilecek sarkilar)

- bu bkz' ı bulabildim, yoksa otomobil de olur, araba kullanırken de olur..vs *
Burnout paradise oyunundada yer almaktadır bu şarkı.guns n roses hitlerinden birisidir.
tam karşılığı tepinmelik şarkıdır. kontrolsüzce tepindirir. her şartta insana enerji katar. sevgilinizden mi ayrıldınız dinleyin, sınıfta mı kaldınız dinleyin, erken mi boşaldınız dinleyin. mutlu eder.
slash'in son şaheseri self titled albümünden fergie ve cypress hill'in eşlik ettiği güzel parça.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=mJ549Hirkvo)
çekmeköy de bulunan sakin, huzurlu bir sitedir. süper bir havuzu bulunan ve yaz aylarında havuzbaşı partileri yapılan eğlenceli bir yaşam yeridir.
burnout paradise oyununun oynaması için tek başına yeterli bir sebep olan, aşmış guns'n roses şarkısı, konser kaydı albüm kaydından daha güzel gelir bana hep. *
guns and roses efsanelerinden biridir. başka efsaneler için (bkz: welcome to the jungle) (bkz: sweet child o mine) (bkz: november rain)
girişindeki arpejin tonunu neyle sağlamış master slash hala anlayabilmiş değilim. bildiğimiz chorus değil o. aşmış, über bi ton. gibson faktörü var illa ki ama kalanı nasıl sağlanmış hala merak ederim.
appetite for destruction ın ilk yumruğu welcome to the jungle, bitiriş fatality si sweet child o'mine ise, bu şarkı da ara aparkattır, sol direktir, finish him öncesi ısınmadır resmen.
guns n roses grubunun eğlenceli şarkılarından biri. canım sıkkınken açar dinlerim. bir haftadır evdeyim mına koyim, paso bunları dinliyorum.

(bkz: ah ulan rıza)
axl rose'un ses anlamında * tavan yaptığı şarkılarından biridir. sesini çok çok iyi kullanmıştır.
kızların güzel, çimenlerin yeşil olduğu o cennet şehire gitme isteği uyandıran bir şarkı. eskilerden .
'take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty' diye bağırıp şarkının coşkusuna kapılabileceğiniz bir zevk girdabı. Rockerların gizli zevki. Sonrasında bir cats in the cradle ana yemekten sonra hafif bir tatlı gibidir.
guns n roses'ın da, slash'in de konserlerinin kapanış şarkısı olarak kullandıkları büyük klasik.
(bkz: california hakkında şarkılar)
memleket özlemini dile getiren, hasretini içlerde hissettiren, insanı çocukuluğuna, çocuklukta yazlarını geçirdiğin o ufacık, sıcacık kasabaya götüren şarkılardan.
peşine welcome home sanitarium metallica dan geldi mi insan işi gücü bırakıp hometowna geri dönesi geliyorya neyse. ben bi sigara yakayım.
Vay amk, tam bu şarkıyı dinlerken gördüğüm başlık.
geçen yazki gnr konserinde darren jay ashba'nın seyircilerin yanına indiği şarkı, adamsın darren jay.
bende dinlerken koşma isteği uyandıran, solosu efsane olan şarkı.

Vereceksin elime mp3 ve kulaklıklığı, mp3 e de bu şarkıyı atacaksın. Sonra da sabah salacaksın beni çayıra. Akşama kadar koşmazsam şerefsizim. O derece gaza getirir. Akşamda gelmeyi unutma ama.