bugün

harika bir rap grubu. hayatlarini ota adamis insanlar. ama bir vokali var ki allah, ben boyle eglendirici bir ses duymadim omru hayatimca. tabiri caizse ciguli.
(bkz: i love you mary jane)
trouble şarkısı kesinlikle dinlenmesi gereken, bu şarkı vesilesiyle birçok rock grubuna, rock nasıl yapılır dersi verebilecek, 2 vokalistten oluşan ve zaman zaman da olsa rock şarkıları da yapabilen latin rap grubu.
moğollar ile mtv'de klibi'de dönen sureyya in the brain şarkısıyla düet yapan gruptur.
Şu sıralar çok fazla aktif çalışmayan daha çok alt grup yetiştiren (bkz: sick symphonies) bir rap grubu.En son yaptıkları açıklamada Amerika da ot yasallaşana kadar müzik yapmaya dewam edeceklerini sölediler.
low rider adlı şarkıları temin edilip dinlenmelidir...
how high'da vardı bu abiler ya da solistleri vardı bilemicem.
hits from the bong şarkıları beni benden alan inanılmaz eğlenceli grup. Canlı performanslarında mutlaka bong yaparlar..
yeni albümleri "rise up" 2010 yılında görücüye çıkacak olan latin kökenli amerikan rap grubu. süperdir bu adamlar. grubun vokalinin sesi şahanedir. dinledikçe dinleyesiniz gelir. (bkz: b real)

http://img695.imageshack....695/8185/cypresshillb.jpg

http://www.myspace.com/cypresshill

albümleri tüm dünya çapında 18 milyondan fazla satmıştır. ilk albümleri 1991 yılında çıkmıştır. en bilinen ve tutulan şarkıları 1993 yılında çıkardıkları albümden, insane in the brain'dir. albüm kapakları genelde kuru kafalardan ve karanlık figürlerden oluşur. marihuana ve ot kullanımını savunmaktadırlar ve "ot kullanımı abd'de yasallaşana kadar müzik yapacağız." demişlerdir vakti zamanında. hatta "i Wanna Get High, Legalize it, insane in the brain" gibi şarkılarını da bu savunmaya yönelik yapmışlardır.

dinlemeye değer şarkılarından bazıları şöyle:

(bkz: insane in the brain)
(bkz: psychodelic vision) *
(bkz: lowrider)
(bkz: lick a shot)
(bkz: what s your number)
(bkz: ez come ez go)
(bkz: rock superstar)
en sevdiğim grup olurlar, umarım bu yıl çıkacak albümde bir önceki albümdeki gibi sıçıvermezler ve ice cube, snoop dogg, ll cool j gibi ol' skool olayını unutanlar sürüsüne katılmazlar.
son albümleri çok sağlam olan grup... özellikle trouble seeker isimli parçaları defalarca, arka arkaya dinlenesi...
rock superstar şarkısı güzeldir.
fergie ile beraber paradise city isimli şarkıda slash e eşlik etmişlerdir.
mary jane üstüne bir sürü şarkıları bulunan bombastik bir soliste sahip latino'lar.
dinlemekten zevk aldığım porto riko kökenli hip hop ve latin rap grubu.

edit: sanırım dinlerken porto riko kafası yaşıyordum.

kutsalfasulye uyardı, grup meksika ve küba kökenli.
(bkz: süper ot)
memories süper mk .
how i could just kill a man şarkıları efsane olan rap grubu. buna rağmen biri de çıkıp bahsetmemiş, vay amk.
rise up şarkısı da on numaradır bu grubun.
ay kariiiii diye baslayan sarkisi muhtesemdir.
Vokalistinin adı "b-real" dir.
(bkz: b real)