bugün

çok farklı bir sese sahip;canlı performansına doyum olmaz; tayt bir erkeğe bu kadar mı yakışır dedırten* 90lı yılarda fırtına gıbı esen unlu rock grubu guns n roses ın kızıl saclı solıstı.
keske 40ından sonra o hıphopcu t-shirtuyle sahneye cıkmasaydı dediğim idol. (bkz: senı eskı halınle hatırlıycam)
kurt cobain'in sıradan bir insanmış gibi geldiği bara yanında 20 bodyguard'la gelebilecek kadar paranoyak ve şöhret aşığı insan.

Ama insani yanı dışında tartışılmaz albümlere imza atmış iyi bir müzik adamı.
bohemian rhapsody ve november rain arka arkaya dinlendiginde ne kadar farkli tarzlarda vokal yapabildigini anlayabileceginiz guns n roses insani..
sesi mükemmel olmasada güzel fakat sesinden çok çok çok daha kötü bir kişiliğe sahip gnr solisti.şu sıralar gnr adı altında eski gnrden sadece kendisinin olduğu bir grup kurdu ayrıca grubun dağılmasının sebebi tarzı değiştirmek isteyen axldır.zira slash rock&roll yoksa bende yokum demiş gitmiş ve slash gidince grup dağılmıştır.
penisi büyük gözüksün diye orasına vatka benzeri bir destek koyan adam.
kiltin en cok yakistigi adamdir ayrica.
konser sonrası gittiği sortiede deniz akkayayla tanışıp kaynaşan guns'n roses solisti...
12 temmuz 2006 guns n roses istanbul konserinde canLı-kanLı oLarak izLemiş oLduğum ve tekrardan sesine-sahne şovuna hayran oLduğum guns'n roses soListi...* * *
bir zamanlar manken stephanie seymour ile büyük aşk yaşayan efsane solist
vokal tanrısı. dünyada insan olmayan vokaller sınıfındaki varlık.
1. axl rose
2.mike patton
3.f. mercury
(bkz: tanrılar)
12 temmuz 2006 guns n roses istanbul konseri sırasında, istanbul boğazını göstererek; "we got the moon, we got the river, we got the boats" demiş efsane vokalist...* *
abi ben böyle bir vokal dinlemedim bu adam manyak gibi cümleler kurmamıza sebep olan yüce insan.
14 temmuz 2007 tarihinde japonya'da, paradise city ile konseri bitirir. ancak bir süre sonra tekrar sahneye gelir ve şunları söyler; "şu an ne yapacağımız konusunda kafamız çok karışık, çünki sık yaptığımız birşey değildir bu" sonra bumblefoot dont cry ı çalmaya başlar ve axl 14 yıl aradan sonra ilk kez, bbf, frank ve dizzy ile birlikte şarkıyı baştan sona söyler.

Konsere gidenlerin söylediklerine göre axl tekrar sahneye çıktığında bi süre hiç konuşmadan beklemiş. ve şarkı başladığında ağladığına dair söylentiler var ama doğruluğu konusunda bir kesinlik yok.

http://www.youtube.com/watch?v=bZG7MIjH8yE
tayt, spor ayakkabı...90'lar. güzeldi be dedirten güzel sesli abimiz.
göt değildir. alemin kralıdır.
göt değildir. ama taytın en yakıştığı göte sahiptir. * * *
göt değildir. insandır. hatta insan olduğu bile şüphelidir. estranged dinleyen bir bünye neyi ima ettiğimi anlayacaktır.
axl rose göt değildir. axl rose insandır. axl rose gelmiş geçmiş en güzel ıkınabilen adamdır. (bkz: welcome to the jungle) ayrıca: (bkz: axl rose slip bile giyse yakışır) (bkz: axl rose yeniden tayt giysin mi sorunsalı) * *
her şarkıda farklı bir ses tonuyla söyleyen ve insanı "olm yoksa yanlış albüm mü indirdik lan? gnr değil lan bu" demenize sebep olabilecek yaramaz ve da haylaz* bir insandır kendisi. poison grubuna kıldır ayrıca.* çok patavatsızdır ve de.
göt olup olmadığı bilinemeyen, zaman zaman feci şekilde sesinin kontrolünü kaybeden adamdır. t101e göre de waste of ammodur ayrıca.
"allahım iyi ki yaratmışsın sen bunu" insanı. özellikle dont cry dinlerken daha iyi ayırdına varabiliyorsunuz, bu adam neden "özel", neden "farklı".. axl rose çünkü o. ondan başka bir tane daha olamaz.
(bkz: her yaşın ayrı bir güzelliği var)
yaşlanmış, kilo almış, botox yaptırmış, hiphop tarzı kıyafetler giymiş, zenci saçlı haliyle bile tapılacak insan. insan mı dedim? pardon, insanüstü, muhteşem varlık, ses, karizma, herşey.. axl ulan işte! sevmeyenin alnını karışlarım.
http://images.usatoday.co...s/2006/06/27/axl-rose.jpg
http://www.mugshots.com/I...S/Mugshot__axl-rose-2.jpg
http://www.florida-cracker.org/archives/axlrose.jpg

resimlerde görüldüğü üzere pek de karizma olmayan, yakışıklı olmayan biri.
her haliyle karizmatik olan, 80ine gelse yine karizmatik olacak insan.