bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ''ben de müzisyeni oynarım şimdi'' diyen yavuz çetini hatırlatan bir nickle aramıza katılmış , 4. nesil yazar.

hoşgeldin diyoruz.
    3 ... yarim
  2. 2.
    (bkz: #2526624) entrysi gibi entryleri aynı bölümün öğrencisi olmamız hasebiyle sınavda kaynak olarak kullanabileceğim bölümdaş abla. *.. gerçi benim için çok da önemli değil not almak.. yavuz hoca bana buğdayımı versin ben gideyim *
    ... kuvass
  3. 3.
    curumekte olan bunyeler icin umut ikmali başlığı ve entrysi ile beni benden almış olan yazardır. beğenerek okuyoruz.
    1 ... mikserde yuzen balik
  4. 4.
    kendisi kalın ve ince mi telleri drop-d haline getirilmiş yazardır ki
    rahmetli de öyle çalardı.
    ... soloistdeve
  5. 5.
    intihara meyilli olduğumu düşünen yazar.
    ... suicidal imbecile
  6. 6.
    #3269736 yazıları sadece okuyabildiğim bir kısım yazısıdır. kendisinin nasıl bu kadar güzel yazdığını merak etmekteyim. gerçekten iyi dinliyor gözlemliyor sanırım...
    ... zuvvar
  7. 7.
    bahse girerim kendisi bir lost izleyicisi.. *
    2 ... destination unknown
  8. 8.
    sunay akın la ilgisi bulunma ihtimali olan yazar.
    2 ... sekerpinar
  9. 9.
    gerçekten iyi bir yazar. en azından çok okuduğunu yazdığı entrilerden anlaşılabiliyor. oyazdıklarını okudukça yeni şeyler öğreniyorum.
    moderasyona not: lan her zamanki marifetinizi bu sefer yapıp uçurmayın bu yazarı ha ne dersiniz?
    2 ... suicidal imbecile
  10. 10.
    olası oyuncak parantezi düşündürmüş yazardır. sahi bende oyuncak olsam, oyuncak bir kap gibi sadece oyun oynamaya yarasam sadece çocuk ya da çocuk kalabilmeyi başarmış çocuk kalplerin diyaloglarında kullanılsam...

hem o zaman belki oyuncaklar dünyasında da yaşamaya da hak kazanırım. iki oda bir salon maket alıp gül gibi yaşar giderim. ne kira ne birşey. tezgahlarda beş liraya satılıyor dayalı döşeli. *

takipteyiz. sınırlarını merak ediyoruz ayrıca. *
    2 -1 ... parantez