bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bazıları evlerinden farklı bir yerde olan kişilerin geçici konaklama yeri olarak,

  bazıları ise evleri çok yakın olmasına rağmen yanındaki kişinin eve götürülebilir nitelik arzetmemesi dolayısı ile çift kişilik ve tek gecelik konaklama yeri olarak kullanılan ticarethane.
  3 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  (bkz: renkli rüyalar oteli)
  (bkz: motel)
  ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  istanbul da yasadigim yillarda duzenli olarak gittigim sevisme mekani.
  birbirinden guzel slav hatunlarla ...
  aksaray da camiyi gecin hemen orada.
  magazin dunyasindan sozde playboy lara da rastlamak mumkundur.
  ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 4. 4.
  Yalnizsan, yalnizligin en acimasiz yasandigi gariban evidir. hele yan odadan sevisme sesleri geliyorsa, hele yan odadaki cift gencse, sabaha kadar sinirden tepinilesi modern zaman hanlaridir.
  ... jonny turk
 5. 5.
  barına girince bir sürü hanımın dans ettiği bar. bazı türk erkekleri amaçtan çıkıp bayanlarla dans ediyorlar ama siz aldırış etmeyin kişi başı giriş 35 ytl bir içki bedava.
  paltoyu arabada bırakın içerisi sıcak.
  1 ... arbeitmachtfrei
 6. 6.
  doğulular tarafından işletilmeyen ender yabancı uyruklu kadın pazarlama mekanıdır. giriş 35 ytl'dir. masaya patlamış mısır, meyve ve salatalık havuç tarzı bişeyler gelir. bu mekandaki kızlar genel olarak romanyalıdırlar. romanlardan özellikle uzak durulması gerekir. güzel görülseler de sizin seks hayatınızı bitirebilirler. nefret edersiniz kadınlardan bunların sayesinde. bazı romanyalılar da kötü imajlarından dolayı moldovalıyım palavrası atarlar. kadınlar masada otururlarken yanlarına gidemezsiniz. piste çıktıklarında pazarlık yaparsınız. anlaşırsanız otele çıkarsınız. son dönemde "ne kadar istiyorsun?" sorusuna "2 seks 200 ytl" cevabını alırsınız.

  not: anlattıklarım tamamen giden arkadaşların yorumlarıdır. bir kez gittim ancak arkadaş ayağına. et pazarı olayı bana ve racona ters. mide kaldırmaz.
  1 ... engineer
 7. 7.
  bir aralar yayınlanan bbg tarzı programın adı.*
  ... ip atlayan gurbuz dana
 8. 8.
  kekremsi, itilmişlik, yalnızlık, aitsizlik, acı verici.
  ... melechesh
 9. 9.
  senden önce yüzlerce kişinin bulundugun odada ne haltlar yediğini düşününce tiksinme duygusu uyandıran konaklama yeri.
  ... elpis
 10. 10.
  aksaray'da bulunan üç yıldızlı otel. bizi ilgilendiren kısmı ise altındaki barıdır. otel ile aynı ada sahip serenda bar içinde gününe göre 40-70 arası para karşılığı ilişkiye girecek romen, rus ve türki bayan barındırır. yaklaşık on yıldır hizmet veren serenda bar son zamanlarda polis tarafından daha sık basılmaktadır. bu nedenle kız kalitesi düşmektedir, güzel kızlar artık internet üzerinden eskortluk yapmakta bu nedenle artık riskli olan bar işini tercih etmemektedirler.

  eskiden aksaray'ın en iyi mekanıydı, kazıklama da pek olmazdı ama artık eskisi kadar güzel kız bulunmamakta içerde. bunun bir diğer nedeni de çevredeki rakiplerin artmasıdır.

  maliyetlere gelince; giriş 40 ytl (hafta içi 35 ytl), içki, vestiyer ve bahşişler 50 ytl (oturulan masaya göre, çok içilmezse), oda 80 ytl (suit ise 110 ytl), bayan 150 ytl (kızın güzelliğine ve süreye göre 250 ytl) dir. yani gidecekseniz en az 300 ytl'yi gözden çıkaracaksınız, 500 ytl'ye kadar yolu var.

  bir de romenler arasında gerçekten karaktersiz çok kız vardır ama iyi performans verenler de çıkmaktadır. lakin burada çalışan romen kızlar ruslardan çok daha güzel ve gençlerdir, herhalde aksaray'da sadece serenda'da durum böyledir.

  sonuç olarak iki yıl önce olsaydı, kesin en azından bir gidin, görün derdim. ama artık pek bir şey kaybetmez gitmeyecekler.
  1 ... cem aksoy