1. 1.
  bazıları evlerinden farklı bir yerde olan kişilerin geçici konaklama yeri olarak,

  bazıları ise evleri çok yakın olmasına rağmen yanındaki kişinin eve götürülebilir nitelik arzetmemesi dolayısı ile çift kişilik ve tek gecelik konaklama yeri olarak kullanılan ticarethane.
  4 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  (bkz: renkli rüyalar oteli)
  (bkz: motel)
  ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  istanbul da yasadigim yillarda duzenli olarak gittigim sevisme mekani.
  birbirinden guzel slav hatunlarla ...
  aksaray da camiyi gecin hemen orada.
  magazin dunyasindan sozde playboy lara da rastlamak mumkundur.
  ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 4. 4.
  Yalnizsan, yalnizligin en acimasiz yasandigi gariban evidir. hele yan odadan sevisme sesleri geliyorsa, hele yan odadaki cift gencse, sabaha kadar sinirden tepinilesi modern zaman hanlaridir.
  ... jonny turk
 5. 5.
  barına girince bir sürü hanımın dans ettiği bar. bazı türk erkekleri amaçtan çıkıp bayanlarla dans ediyorlar ama siz aldırış etmeyin kişi başı giriş 35 ytl bir içki bedava.
  paltoyu arabada bırakın içerisi sıcak.
  1 ... arbeitmachtfrei
 6. 6.
  doğulular tarafından işletilmeyen ender yabancı uyruklu kadın pazarlama mekanıdır. giriş 35 ytl'dir. masaya patlamış mısır, meyve ve salatalık havuç tarzı bişeyler gelir. bu mekandaki kızlar genel olarak romanyalıdırlar. romanlardan özellikle uzak durulması gerekir. güzel görülseler de sizin seks hayatınızı bitirebilirler. nefret edersiniz kadınlardan bunların sayesinde. bazı romanyalılar da kötü imajlarından dolayı moldovalıyım palavrası atarlar. kadınlar masada otururlarken yanlarına gidemezsiniz. piste çıktıklarında pazarlık yaparsınız. anlaşırsanız otele çıkarsınız. son dönemde "ne kadar istiyorsun?" sorusuna "2 seks 200 ytl" cevabını alırsınız.

  not: anlattıklarım tamamen giden arkadaşların yorumlarıdır. bir kez gittim ancak arkadaş ayağına. et pazarı olayı bana ve racona ters. mide kaldırmaz.
  1 ... engineer
 7. 7.
  bir aralar yayınlanan bbg tarzı programın adı.*
  ... ip atlayan gurbuz dana
 8. 8.
  kekremsi, itilmişlik, yalnızlık, aitsizlik, acı verici.
  ... melechesh
 9. 9.
  senden önce yüzlerce kişinin bulundugun odada ne haltlar yediğini düşününce tiksinme duygusu uyandıran konaklama yeri.
  ... elpis
 10. 10.
  aslında sevgilisi olmayanlar için veya değişik bir tat almak isteyenler için arada-sırada kaçamak yapılacak iyi mekanlardan birisi-ydi.

  "birisiydi" şeklinde yazdım, maalesef son yapılan baskınlar ve "sahibinin elinde otel odalarındaki gizli kameralarla çekilen videolar varmış" dedikoduları otalin değerini azaltmıştırr. hakikaten 2 sene evvel istanbul'un en kalite yerlerinden birisiydi, hayır "yıllardır hizmet(!) veren bir yer, polisin aklına yeni mi geldi operasyon yapmak?" şeklinde insanın aklına soru geliyor. umarım akp nin uyguladığı yönetemlerden biri değildir. hayır diyelim operasyonlara ve müşteri azalmasına dayanamadı kapatıldı, ne olacak orada çalışan hatunlar, kendini dışarda pazarlayacaklar, eh sonra yasadışı fuhuş patlayacak, tabii ki hastalıkların yayılması da cabası.

  "eğer bir evde tuvaleti kaldırırsanız, insanlar salonun ortasına sıçmaya başlarlar", bu çok güzel bir sözdür. nasıl her evde bir tuvalet varsa ve salon temizse, her yerleşim biriminde de böyle yerler olmalıdır ki, sokaklar temiz kalsın...
  ... alikula