entry'ler (100)

poker

istanbulda poker oynamak istiyenler bana ulaşsın...

hiçbir şeyin zevk vermemesi

son perdenin ilk bölümüdür.

gece 03 00 da demlenen çay

wisky'den daha koyu rengtedir.

balkonda uyumak

balkonu olan bi evde yapılabilicek bir eylemdir.

eski sevgiliyle yeniden çıkmaya başlamak

tekrar bitecek olandır.

sözlük yazarlarının itirafları

hala sendeyim a.q nokta.com

bir otomobilin içinde seks yapmak

lumuzin tercihen uygun olandır.

aynı yılda 3 kadını hamile bırakabilmek

nuri alçonun veliyatı olmak demektir.

ben bugün bunu gördüm

aslında hiç olduğumu bu aşkta.aslında çoktan vazgeçilmiş olduğumu.aslında savaşırken kaybettiğimi.aslında bildiğim hiç birşeyin bilgi olmadığını.aslında bu aşk yüzünden çekilmez,lanet,sefil,mutsuz,yenik,inançsız,güçsüz olduğumu gördüm aynada biraz önce.8 senemi harcadıktan sonra sana tüm affedilişlerin aslında bugün görmem gerekenlerin sessiz çığlıklar olduğunu gördüm.gördüğüm şey içimi biraz daha parçaladı ben böyle deildim olmamalıydım.senden ondan bundan şundan şu sitede ki hiç bi yazardan ne üstün nede alttayım bu konuda bu yazıda sadece ben temizdim sana sadece benim bildiğim bir tek sendin bu hayatta.bugün benim gördüğümü senin hiç bi zaman göremiyeceğini gördiğüm için üzgünüm duygularımın anlamsız kalacağı için.bu savaşı,davayı,ibadeti,yaşayışı,gerçekliği en önemlisi seni kaybettiiğim için üzgünüm.

merhaba yeni gün

hala yaşıorum muharrem abi.

gece gece sinir bozan şeyler

tam uyumak için kafanı yastığa koymak için hazırlanırken son zap yapışlarda o şarkının karşınıza çıkması ve bir sigara bir sigara daha derken saatin 03.42 olması.sinir olunucak olan kısım 6.00'da işe kalkıcağınızın olması halidir.

sevgiliden sevgi dilenmek

çaresizliğin son perdesidir.erdemin ve duruşun kaybolduğu noktadır.ama yapıcak hiç birşey yoktur bir kere düştün mü aşk denilen illetin eline.hele ki karşında ki biliyor ise sizde ki o sevgiyi,aşkı gg(game over).

sözlükte eksi almak için yetecek durumlar

kadınlarla ilgili negatif birşey yazmak.

31 olsan çekilmezsin

hayatı mahfedenlere erkeklerin söylediği söylem.

kadınların araba kullanmalarını çekemeyen erkekler

arabası olmayan erkektir.

sonsuza dek birisiyle yaşamayı istemek

hiç bulamıcağım birşeydir.

arkadaşın sevgilisine asılmak

bana yollucanız adamdır.

bu ben olamam

kendinle tanıştığın ilk andır.

aslinda kimse kimseye yalan soyleyemez

uyurken.

sarhoş olmak

ayılmak demektir.