entry'ler (72)

siyaset

rant varsa yalan , yalan varsa siyaset kesinlikle vardır.

evlenmek istemeyen kız

kendisini işine gücüne ve arkadaşlarına adamıştır. 40 ına geldiginde keşke evlenseydim çocuk yapsaydım diye kafasını daglara vuracak kişidir.

evleneceğim kadında bekaret aramam diyen erkek

biraz düzgün düşünmeye devet ediyorum sadece. biriyle evlenmeye karar vermişsin kolundan tutup hadi kız yürü doktora baktıracaz bakire misin degilmisin nekadar pislik bir sorudur bu yaa. yazık degil mi karşındaki karaktere zaten bişeyleri atlayamadıysan ne b*k işin mi var senin o kadınla. yazık yemin ediyorum kadın mal mıdır ? o kadında belki kandırılmıştır tutki erkeksin sen düşün kızları nasıl yataga atamaya çalışıyorsun ne yalanlar ne vaadler veriyorsun belki birgün birisine kandı bu kadıncagız nereden biliyorsun saçma sapan bir düşünce sadece bakire misin degil misin ? üzülüyorum sadece.

sex ya da sexy

bu iki kelime her zaman para insan ve ilgi çekmiştir. belkide hayat bunlar üzerine kuruludur.

kıro diyalogları

''bu karının gideri var abi.''
lan muhakoyum böyle bir lolita görmemişsinizdir'' en nefret ettiklerim arasında hep karı kız diye tabir ettikleri cümle öbekleri bulunmaktadır.

karısına o adamla gitme diye yalvaran adam

caresizligin tavan yaptıgı noktadadır. herşeyine acımaktadır yaşadıklarına hayallerini gururuna adamlıgına dahi. o anlarda erkeklik adamlık yoktur zavallısındır.

erkeklerin bağımlılıkları

eskiden at avrat ve silah derlerdi. şimdi ise avrat popüleritesini korurken at silah kavramının yerini bilgisayar ve para almıştır.

akp oylarındaki artışta rosava etkisi

allah verdikçe veriyor durumuyla kendilerini çok güzel ifade etmişlerdir.

yerlisi varken ithal mal alan ibne

yerli mallarda çogu zaman ibnelikle karşılaşmış tüketicidir tercihini ithal mallara yönelmiştir. ibne değil kazınlanmış tüketicidir.

sarmaş dolaş gezmezse ölecek sevgililer

sevgilisi olmayan insanların çekemediği bir durumdur sevgili yaptıklarında bogasıya kadar sarıp sarmadıkları durumdur.

teknoloji ile pillerin ters orantası

günümüzde teknoloji giderek gelişmekte örnek olarak ultra ince laptoplar dokunmatik telefonlar internet baglantılı televizyonlar gibi fakat pillerin ömürleri hiçbir zaman uzatılamamaktadır. yaşayan insanoğlu buna bir çözüm bulamamaktadır. ilk bu başarıya ulaşan kişi milyonlarca doların sahibi olacaktır.

uzun penise sahip olmak

bu başlıkta ki amacı halen çözemedim uzun mu kısa mı ?

bozulan laptop bataryası

çöptür atılası batarya genelde lanet batarya diye de adlandırılır.

uzaylı gören galatasaraylı taraftarın ilk tepkisi

-fenerli değilse zaten bizdendir beyler rahat olun.

trip yapan arkadaş

sallamayın 2 dk sonra dönüp trip attıgı konuyu sizinle konuşacaktır. kaale almaya gerek yoktur.

içki yasaklanırsa olabilecekler

türkiye cari açıgının büyük bir bölümünü alkollü içki tütün ve benzinden karşılamaktadır oyüzden bu olasılık %1 dahi degildir. zamların ardı sırasını kesmektense yasaklamak saçmalık olacaktır.

sözlük yazarı olma sebepleri

can sıkıntısı. çünkü hiçbir getirisi yok getirisi olmayan şeylerin bir çoğu keyif için yapılır genellikle sözlükte böyle birşey.

kızları kandırmanın en kolay yolu

diğer kızları kötüleyip onun en güzeli olduğunu ona hissettirmek.

utangaç erkeğin yaptığı hareketler

elleri ayaklarından gelmez sürekli terler ve yüzündeki kızarıklık giderek artar. özellikle evdeki eşyaları yanlışlıkla kırıp sakarlıklarını gözler önüne koyar.

bir erkeğin sevgili yapmama nedenleri

genç yaştaysa bu oran %1 ile sınırlıdır erkeksel problemleri vardır. eğer ki olgun maaşı yüksek popüler biri ise artık doymuş gelmiş geçirmiş naz dır dır hediye akşam yemekleri vb. olaylarla uğraşmak istemeyen kendisiyle ve muhtemelen evindeki kedi (köpek) ile mutlu erkektir.