bugün

tahmin edemiyeceğiniz kadar büyük bir osman hayranı ve aynı sınıfı paylaştığım antalyalı ilginç şahsiyet...
Oturup saatlerce sıkılmadan konuşabildiğim nadir insanlardan.Bunun yanında davul da çalar kendisi

(bkz: Nee davul muu)
(bkz: Ay ne kadar popülersiiiin)
girdiği entry'lerden anladığım kadarıyla davula merakı vardır. bi gün izlememiz dilegiyle.
ilk konuşmamız pek hoş olmasada* * şu sıralarda nacizane arkadaşım olmuş yazar. osman. keşke öss gelip geçsede o güzel entry lerini tekrar görsek diyorum burdan kendisine.

bide bu adamın müzik zevki çok iyi. ya da ikimizde anlamıyoruz. kısacası uyuşuyoruz.
benim gibi, yeni insanlara kaynaşma özürlü bir insanın bile kaynaşmakta sıkıntı çekmediği, gerek hoş sohbeti, gerek antalyasporluluğuyla,gerek müzik konusunda bana kattıklarıyla, çok değer verdiğim ve çok sevdiğim dostum.
bir yıl daha antalyanın tozlu yollarında öss stresi çekicek yazardır.
(bkz: bir yuksekogretim programina yerlesemedi)
antalya' nın en iyi anadolu liselerinden birinden * mezun olduğu için zekasından şüphe edilmeyen, fekat tembelliği konusunda şüphelerimin olduğu yazardır. *

sınav sonucuna çok falza üzülmememsini temenni ediyorum ki, iyi bir dinlenme sürecinin sonunda hırs yapıp gerekirse ağlaya ağlaya ders çalışıp önümüzdeki sene istediği başarıyı elde edeceğine inanıyorum.

ve son olarak; "sınavlar sana feda olsun, senin canın sağ olsun" demek istiyorum kendisine. *
bir yıl daha beraber efendi efendi össye gireceğimiz yazardır.
sözlük çevrimiçi listesindeki iletisinde, ''msn iletileri ingilizce olanları sevmiyorum ben'' yazan yazar. haklı olabilir ancak,
önce nickine bak demek istiyorum ben de...
2008 yerel seçimlerinde oy pusulasının boş bir yerine yazacağım "milli takımımızın teknik direktörü kim olsun??" sorusunun hemen altına ismini yazıp kocaman evet mührü basacağım zat. çünkü adam pir, adam futboldan anlıyor. biz hepimiz bok yiyelim.
12 eylul 2007 antalya tepesi'nde ilk defa görüştüğüm yazardır. yılların verdiği öss tecrübesi gözlerinden okunmaktadır. kendisine öss'sinde şimdiden başarılar diliyorum. nice zirvelere.
meslektaşım olan yazar. ve belli olduğu kadarıyla müzik zevklerimizin de benzeştiği yazar. öss yollarında bizimle kaşarlanan yazar.
12 eylül 2007 antalya tepesinin çirkin ama muhabbeti iyi yazarıdır.
tepede "sende muhalif adam tipi var" dediğimde "abi yapma gözünü seveyim" deyip hüzünlenen yazar.

halbuki ben ne kadar saf duygularımda söylemiştim onu. muhalif olduğumdan onda öyle bi yakınlık hissettim. beynimde hasar olduğundan yarın yolda görsem tanımam.

kendisi büyük bir şevkle öss'ye hazırlanmakta. ha bi de bana iş arayacakmış. bulmazsa kafasını kıracağım diyecektim fakat, onu yarın bile hatırlayamayacağımdan o iş yatar faruk.
tepenin renkli simalarından birisiydi.
öss'ye hazırlanıyormuş, öğrencilik hayatını yeni tamamlamış biri olarak, engin tecrübelerimi paylaştım kendisiyle. benim dediğimi yap ama yaptığımı yapma demeyi unutmuşum ama.
zamanında adopen tribününün tozunu yutmuş, sonra o tozu başka tribünlerde yutmaya devam etmiş bir yazar.
sözleştik en yakın zamanda omuz omuza yapıcaz tribünden kırmızı beyazlı formalara.
(bkz: akrep gol gol gol)
mezun günlerimin vazgeçilmez partneri...
çaylaklık sürecimde sözlükte bir nevi elim ayağım olmuş yazardır. antaya'da zirve organizasyonları için de yardımcım olmuştur artık. dün gece satış koysa da hacımdır.*
3 kasım 2007 antalya zirvesi için çok kişiye özel mesaj atan ama cok az kişiden cevap alan üzgün yazardır. Beni sevmiyorsanız gelin bakın diğer antalyalıları sevin bari diye iç geçirmeme neden oldu aslında bu olay. Ama olsun sonuna kadar savaşıcam bu zirve için.Olmadı the kene ile beraber takılırım.*
hastasıyımdır. onun gibi pek az insan tanımaktayımdır.
3 kasim 2007 antalya zirvesi organizatörlüğünü yapmış ve zirveye katılmış yazar hacımdır. daha nice zirvelere.
zirvede gördüm; yakışıklı karizmatik sıcakkanlı mütevazı muhabbetkeş yazar. inşallah bir gün sahte imza atarak itü nün proflarını dolandıracak. yine zirve yapsın yine yanındayız.
osman the kral da denilebilir. kral eleman çünkü.
çarşamba günü* öss nedeni ile türk telekoma benim bağlantımı kesin sözlük var çalışamıyorum diye başvurmuş kişidir. ama hala* bağlantısı kesilmediğinden sözlüğe girebilmektedir. büyük ihtimalle türk telekom pazartesi günü bağlantısı kesilecektir. bu da ekşinin yazar alım sürecine denk gelmektedir. hani diyorum eksikliğimiz hissedilirse*bilin ki test çözüyorum.*
(bkz: #2556242) sanki benim hayatımın bir kesitini yazmış olan yazar.
iyi gözlemci? *