bugün

12 eylul 2007 antalya tepesinde alınan ramazan sonrası zirve kararının eyleme geçmiş şeklidir. Kimse tarafından organize edilmemekle beraber the kene ile beraber sadece tarihinin belirlenmesi sonucunda ilk adımın atıldığı zirvedir.

tarih:3 kasım 2007
saat:18:00
yer:kaleiçi zeytin bar

not:mekanı bilmeyenler için kalekapısından servisimiz sırtta taşınmayı kabul ederseniz vardır.Olmadı beraber yürürüz.Aman diyim geç kalmayın.Geç kalıcak olanlara telefon numaramı özel mesaj yoluyla verebilirim.

son gün edit:the kene ile 17:00 de kalekapısında yazarları beklemeye başlayacağımız zirve.
katılım listesi;

1-osmanthegral
2-the kene
3-paleface**
4-mini mini bir nick konmustu*
5-slasher
6-beyazbuyu
7-the real shark
8-MidNiGhT
9-asi
10-a nick
11-oksijen
12-sipermanevra

not: lan olm bi tane mi kız olmaz ya??
sözlükteki antalyalılar zirve yapmaya karar vermişler bize de katılmak düşer ki zaten adım listelere düşmüş. * fakat iki boku aynı yere düşmeyen bir insan olmamdan mütevellit o tarihte kutsal topraklarda * bulunamayabilirim, eğer böyle bir durum olursa şimdiden özürlerimi iletmek isterim.
Küçük bir ihtimal olsa da bunu belirtmek istedim 3 kasım 2007'de antalya il sınırları içinde olmam kuvvetle muhtemeldir.
organizasyonun muhteviyatını merakla beklemekteyim. tarih konusuna da değinmeden geçmeyeyim, daha ileri bir tarih düşünülse idi katılımcı sayısının artması sağlanabilirdi, alelacele yapılan 12 eylül 2007 antalya tepesine bile beklenenin üzerinde katılım gerçekleşmişti ve haberi olmayan yazarlar vardı. tarih yeniden düşünülebilir.
tarihin katılımcılara göre değişebileceği zirvedir.Zaten en başta da söylendiği gibi amaç 12 eylül 2007 tepesinde bulunmayan yazar arkadaşlarla da tanışmaktadır.Tarih ve yer konusuna gelince küçük bir msn zirvesiyle de bu sorun çözülebilir.
maksimum katılımcının sağlanacağı başka bir tarih farkedilirse tarihi değiştirilebilecekdir. zirve hakkında görüşlerinizi the kene veya osmanthegral'a iletmekten çekinmeyin lütfen. ayrıca bunu söylemessem rahat edemem; kızlar sizleri de bekliyoruz bu sefer.*
bir de yer konusu var. zeytin bar dedik ama yeni açılan atatürk parkındaki* the big man adlı mekan da önerildi. lütfen bir şeyler söyleyin.
Acaba yine Antalyada bir zirve yalan mı oluyor düşüncesine iten zirvedir.12 eylül 2007 antalya tepesinde pek bir eğlenmiştik.hatta oh be antalyalı yazarlar yavaş yavaş adam olmaya başlıyor diye düşünmüştük zirve de yaparız fasıla da gideriz diye atıp tutarken,3gün önce alınan karardan sonra hala 5 kişiyi aşamadık ki 2sinin gelmesi kesin değil.Demekki ilk buluşmamızda kalabalık* olmamızı üniversiteye giden kişiler sağlamıştı.Neyse kimse gelmese de the kene ile ben orda olucam hani napıyor bu cocuklar diye ağaç arkasına saklanıp izleyebilirsiniz.Kim bilir zirveye uğrarsanız şirinleri bile görebilirsiniz.
the real shark ın koşa koşa gideceği zirvedir...beni de yazın listeye hatta benimle beraber beyazbuyu yu de yazın...

+2
zeytin bar ın uyacağı ve benim katılabileceğim zirvedir. fakat ki cumartesi günü dershane olmasıyla lanet edebileceğim zirveside olabilir. çıkınca gelirim kesin...
Saat 5-6 sularında başlaması muhtemel zirvedir.Herkese uygun olmalıdır.Ayrıntılar son hafta bir msn zirvesinde konuşulabilir.
ismi çok sade olmuş.
yine yeni yeniden antalya' da bulunacağım zamana denk gelmemiş bir antalya zirvesidir. antalya özlemi çeken bu nacizhane bünye adına falezlerden uzaklara dalıp dalıp bakılması, alkolün dibine vurulması ufak bir istektir.
antalya'da olmam durumunda kesinlikle katılacağım zirvedir.
antalya'daki ilk zirvem olması sebebiyle benim için önemlidir.
yeni yazar arkadaşlarla tanışacağımdır.
antalyadaki zirvelerin en kalabalık katılım listesine sahip zirvedir şimdilik. inşallah ismi listede yer alan yazarlar satış koymaz da en kalabalık zirve olur. tanışılır, muhabbet edilir.
ha gayret 2 yazar daha bulalım halı sahaya gidelim dediğim zirvedir.isimlere bakıcak olursak erkek egemenliğinde geçicek zirvedir.Ayrıca öss nedeni ile sözlüğe fazla giremeyen ve bana zirve olursa haberim olsun kesin gelirim diye özel mesaj atan slasherın da katılacağını söylemekten gurur duyduğum zirvedir.
iş sebebiyle çarşamba sabahı saat dokuz sularında antalya semalarından, istanbul semalarına doğru uçacak olmamdan ve istanbul'daki ikamemin ne kadar süreceği muallakta olmasından mütevellit katılamayacağımı düşündüğüm zirvedir. tekrar özürlerimi iletirim. herkesin benim yerime de bir yudum bira içmesini ve iyi eğlenceler dilerim.
vizeden çıkıp gelebileceğim zirvedir...
osmanthegral bir süreliğine sözlüğe erişim sıkıntısı çekmektedir, "hocam beni de yaz", "olm ben gelemicem ya sil beni" veyahut "olm kız var mı lan, varsa gelcem" gibi mesajları lütfen bana atın.
antalya zirvelerinin rus misafirleri'nin katılımı yüzünden şu an kontenjanı dolmuş bulunan zirvedir. yine de "abii nolur elini ayanıı öpem, kapıdan baksam yeter" diyorsanız, bu numara da beni tıklayın.
katılacak elemenların genel asl ortalaması şudur; 21/f/russia
kız gelmiyor diyorlar. böyle devlet dairesi ağzıyla zirve ismi koyarsan tabi gelmez. biraz çiçek böcek romantizm ekleyelim şuna ya.. misal yine aylardan kasım zirvesi hem etkinlikler de belli olsun ki ona göre ilgi çeksin. mesela ben sabaha kadar şarkıdan şiirden konuşurum denizi seyrederim *. mesela mevlüt okutabiliriz en farklı zirve olur.
sosyalfobik bir varlık olarak katılamayacağım zirvedir. (bkz: rahatsız insan modeli)
koşa koşa geleceğim zirvedir... ya da dolmuşla da gelebilirim, orası henüz belli değil. hiç olmadı dolmuştan inince koşarım.

(bkz: tepe bahane koşmak şahane) *
zirveboxa girmiş ilk antalya zirvesidir.
2 haftadır acaba kaç kişi gelicek lan diye beni strese sokan zirvedir. The kenenin de hergün olm acaba gelicekler mi napıcaz lan gelmesse soruları iyice strese sokmuştur. the kene ile zirve günü saat 17:00 de buluşulup mekanda son kontrolün yapılması sonucunda bilmeyenler için kalekapısı servisimiz başlayacaktır.

(bkz: başlık hortlatmak)*
heycanla beklenen zirvedir. ayrıca: gelcem deyip de gelmeyeni..
güncel Önemli Başlıklar