bugün

türkiye cumhuriyetinin kurucusu atatürke soysuz diyen kişinin sözleridir.

ilber ortaylı senin orada ne işin var?
o masada ne işin var?

ülkemiz kurulduğundan bu yana ülkemizi karıştırmak isteyen hain soysuzların kim olduğunu daha iyi anlatan bir video olamaz.

https://x.com/ajans_muhbi.../1759467374787379474?s=20
Sahipliği Şevki yılmaz a ait olan cümledir.
artık sona ermiş bir hanedanı cumhuriyetin asil kurucularına sataşarak korumaya çalışan talihsiz ve kabul edilemeyecek cümle. kesinlikle özür gerektiriyor. kimsenin böyle bir şey söylemeye hakkı olamaz. osmanlı bitti ve geri dönmeyecek, unutun artık !
Doğum tarihi dahi bilinmeyen birinin soyuyla ilgili söylenmiş söz. Bilen varsa soyunu yazsın da öğrenelim. Anası Zübeyde, babası Ali Rıza diye ilkokul ezberi anlatmayın ama lalettayin biriyle ilgili bile elimizde olabilen düzeyde malumat koyun ortaya. Nasıl işse bu tarihte eşi benzeri görülmemiş türk milletine lütuf sayılan büyük şahsiyetin doğum tarihi bile bilinemiyor! ilber'e gelince; biz zaten sizin insanlara size uyduğu sürece paye verdiğinizi biliyorduk. Alanında uzman, hoca, akademik kariyer... fasa fiso... Putçu kafa dün şakşaklar bugün yerin dibine sokar. ilber ödleği yarın açıklama yapar yine makbul olur.
vahdettini kim kovalamış sorusunu akla düşüren söylemdir. neticede adam işgal kuvvetlerinin zırhlısına binip gitti pek kovalanmış gibi de değilmiş hani..

bu osmanlıcıların padişah seçmesi beni benden alıyor. osmanlıda toplamda 36 tane padişah gelmiş geçmiş. bu osmanlıcılar en fazla 4-5 tanesini anıyorlar sürekli. onlardan en başarılıları yani fatih sultan mehmed han kanuni sultan süleyman birazda yavuz sultan selim. bir de sebebi hikmeti tam çözülemeyen ve padişahlar arasında belki en başarısız olanı abdülhamid sevdaları var. adam toplam toprağın yarısından fazlasını kaybetmiş ama sanki fatih sultan mehmet veya kanuniden daha büyük bir padişahmış gibi yere göğe koyamıyorlar.

peki deli lakabı olan veya sarhoş lakabı olan padişahlar ? onları hiç anmıyorlar bile. böyle osmanlıcılık mı olur ulan ? sen bir hanedanı yüceltmeye çabalıyorsan diğer 32 padişahın adını niye hiç anmıyorsun. yani işin özü bunların derdi osmanlı değil tamamen cumhuriyet düşmanlığıdır. sevapları ile günahları ile hakkın rahmetine kavuşmuş adamları da kendi kirli çıkarlarına alet ediyorlar utanmadan..
biz de seni lanetliyoruz.
Osmanlı bı ırk deyildi taammi? Ayileydi, zirhliya binip gitti aptülamit, bizimde ninemiz türbanlı, tam kırk sene öncesinden feto ya dikkat cektiyimiz zaten söylememe gerek yok ayricana atam Fefat ettiyinde yavudiler düymelerini atmıştı atamın naaşına, bu yavudilikte sensiz eksiyim demekti. Yani yavudiler bilene sevdi de atami bı akepeliler sevemedi ayol.

O olmasaydı dinsiz, namussuz olurdunuz pislikler. Nokta.
Nasıl onun bunun çocuğu olunur oynat bakalım.
görsel
ilber hoca lafı duyunca kızmış ama düğünde tatsızlık olmasın diye sessiz kalmış. Umarım öyle olmuştur.
Bakalım bir cumhuriyet savcısı da çıkıp ülkenin değerlerini koruyacak mı?
feyza altun' a uygulanan sürece maruz kalıp kalmayacağı merak edilen saygı yoksunu birinin açıklaması.

not: şeriata küfredilmesini doğru bulmuyorum ve kınıyorum. ancak atatürk ve silah arkadaşlarına hakaret etmek de bahsi geçen '' toplumun bir bölümünü '' bir hayli kızdıracaktır. bu düşüncesiz şahsa da hukuki yaptırım uygulanmalıdır.
itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. atatürk'ün en büyük hatası bunların kökünü kazımamasıydı. sanırım bu bedevi yalamalarının güzel yolla medeni olabileceklerini düşünmüştü ama eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşek.
Kula kulluk ederek rahatlayan şevki söylemi. Şasırtmamıştır.
Osmanlı, dedelerim ölürken ingiliz domalışı mı yapıyomuş? Eğer öyleyse osmanlıdan alamadığımız kan parasını, bunu diyenin boynundan alalım.
Gördüm o yorumu. O yorumu yapanın da amına koyuyorum heehhe.
Osmanlı hanedanın adı . kendilerini Türk olarak gormezlerdi .Türkçe bile konusmazlardi .
Vahdettin'in ingilizlere hicret etme rica mektubunu Mustafa Kemal paşa mı yazdı?
Kalsaydı çok cesursa.

Daha sayın padişah ve saltanat şuramıza Mondros'u da geçtim, sevr'i neden ve nasıl imzaladılar, amaçları neydi soramadık.
Kırgınız.

Sevr'i imzalayanlar hıyanet-i vataniye ile yargılanacak oldukları için gitmiş olabilirler mi?
Hadi Sevr zafer desenize. *
Halkı sersefil, savaşlarla ve türlü düşmanlarla mücadele ederken şaşaalı ingiliz zırhlılarına binip kaçmak mıdır sürülmek ?
Pardon halk dedim tebaa olacaktı.
ulen bu sevki ne ki birde konusma yaptirmislar. ulan ben ona torbami tasitmam amk.
görsel

Devlet unutmaz. Köpek gibi yalvaracaklar bir gün.
halkı kul olarak gören bir soyu ve bunlar üzerinden geçinenleri neden övelim? soylara kafayı takmış olanlara da bak. başkalarına ataputçu diyen de bunlar.

https://www.kuranvemeali....ecm-suresi/39-ayeti-meali
Feyza altunun tutuklanmasını doğru/yerinde bulanları bu piste alalım, işte bu kadar ikiyüzlü sahtekarlar.
Direk sürgün edilme sebebi bunları sürgün edecen vatandaşlıktan çıkaracan.
Şevki Yılmaz denen ordinaryus çocuğu kansız köpek: Osmanlı’yı süren soysuzları lanetliyorum... Tarihi gerçekleri hadi çarpıtıyorsun; ama ayağına taş değse Allah'tandır ve bu taş 1453'te Fatih'in ayağına nasıl değdiyse, 1923'te de Atatürk'ün ayağına değmiş, ister kabul et istersen de etme, bu böyle. Hadsizliğin devamında: Selanik'ten gelen dönmeleri onlara destek verenleri kahr-ı perişan... Ulan gerizekalı mal! Eğer dönme arıyorsan, bu konuyu Melih Gökçek'e soracaksın! Okşan denen dönmeyi en iyi seninkiler ve Melih Gökçek tanır.
E kendi gitti ya o. Mektup yazdı, yazdığı mektup arşivlerde. Kovulma işi, sonradan oldu, osmanlı ileri gelenleri kuvay-ı milliye içinde ingilizler adına ajanlık yaptılar, bisürü insan şehit oldu o yüzden... n'apsalardı, ingilizlere ajanlık yapan tipleri halk götünden solurken köşklerinde oturmaya devam mı ettirselerdi.

Nutuk okumadan bisürü insan yorum yapıyo, halbuki bu zırvaların hepsinin cevabı nutuk'ta var, düşürülen pusular, kaç kişinin öldüğü, basına nasıl yansıdığı...gazete kupürlerine kadar, sayfa numarasına kadar...ya belge numarasına kadar (ben de ona hastayım,bu nasıl bir ciddiyettir !! Insan bi tane belgeyi de kaybeder yaw, nereye koyduğunu unutur!!)

Mustafa kemal paşa, bizzat kendisi bu işler nasıl olmuş, n'olmuş da nasıl karar verilmiş, hepsini yazıyo !! Hatta mecliste mollalar var, onlar ne tepkiler vermiş, onlara bile yer veriyo !! En asil duyguların paşa'sıymış lan adam !!

Bisürü zevzek'in zırvalarının peşinde koşmadan önce harbiden bak...oturun, "nutuk" u okuyun...o zaman bu tür hezeyanlara kapılmazsınız...
sürenlerin ellerine sağlık.
ne iyi etttinizde sürdünüz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar