entry'ler (865)

uludağ sözlük

Lan olum, lan ruh hastası, şu bahsettiğin, şikayet ettiğin şeylerin hepsi sende var. Ne yüzle dert yanıyorsun hayret.

kemalist erkekler gizli eşcinsel midir

Bartunç la Subutay işyerinden arkadaşlarım nonoşlar. Bı sitede güvenlikçi olarak çalışıyoruz, üçümüzde süzme kemalisiz.

Az önce feysten, vassaptan gördüm, beraber, başbaşa horlanda ya tatile gitmişler pislikler. Odalarında çif kisilik yatak var, dikkatimi çekti yazdım, ucuz ossun diye çif kisilik yatak tuttuk dedi bartunç, kıredi kartına taksit yabmislar zaten felan filan.

Günahlarını almiyim ama şüphemi çekti bu durum. Aklıma türlü türlü şeyler geliyo, gectiyimiz günde birbirlerine bebeyim diye hitap ettiklerini duymuştum , bilemiyorum nonoşlar?!?!?!?!?

sözlük yazarlarının bayramda gideceği yerler

izmir e gidicem şekerim, özledim ayol!

haliç in lağım kokmaya başlaması

Ekepeli turollerin son bir kaş gündür dillerine doladigi gelişmedir sevgili lağım severler.

Neymiş effendim, haliş temizlenmediyi için bok kokmaya başlamış, ışıklı başkanımız yüzünden eski günlere dönmüş istanbul felan.

Allah'ın belaları, eski günleri, eski türküye yi özleyen biz nonoşlar için sorun yok da size noluyo ayol.

Ne güzel doksanlı yıllara döndük istanbul olarak, darısı tüm türküye nin başına işallah. Her şey çok güzel olucak ayol, çok!!!???!?!?!!!

https://www.facebook.com/...8yvWU9mu/?mibextid=oFDknk

solculuğun kırıp döküp yıkmaktan ibaret olması

Allahın belası ayol, bilmeyen de bizi anarşik sanicak. Sadece özel günlerde bi Mayıs vesayre kırıb döküyoz biz nalet olasıca, diyer günlerde de aşkı, sevgiyi yaşıyoruz doya doya, erkek erkeye kendimizi vurduruyoz ama kime anlatican??? Hofff!!!

hazine arazilerini parsel parsel satan muhtar

Işıklı şeyirimiz Muğla mizin Datça ilçesinde gerçekleşmiş olay, Mesudiye mahallesinin ışıklı muhtarı Cüneyt Akdeniz hazine arazilerini kendi arazisiymis gibi satmış. Ardından olay patlak vermiş.

Alıcılar da, muhtar olduğu için kendisine güvendiklerini söylemişler. Bence de en doğrusunu yapmışlar zira ışıklı partimizin kazandığı Muğla da deyil muhtara önüne gelene guvenebilir insan. Zira hebsi ışıklı, modern, çağdaş bireyler.

Tayyib istifa ayol??!?!?!¿?

https://www.facebook.com/...ckoEBWX7/?mibextid=oFDknk

geyin göçü

Ekepenin baskıcı polütükalari sonucu biz Kemalislerin karar aldığı göçtür nonoşlar. Zira artık dayanicak gücümüz kalmadı.

Alım gücü mesela, çok düştü. Eskiden kemalis bı gey emekli oldumu ikramiyesiylen seks şop dükkanı acabiliyodu, şimdi deyil dükkan iki dildo alamiyoz ayol.

Elektrikli vipratör desen buna keza , dünyanın elektiriyini yakiyo, 500 mülyon geldi fatura. Bu gidişle Vileda sapına talim ediceZ sanirsam. Uzun lafın kısası, türküye bi gey kaybetti, horlanda bi gey kazandı!

Tayyyy yiiibb istifaaa, tayy yiibb istifaaaaa, tayyyy yiiibb, taaay yiibbb, tayy yiibb?!?!?!?!?!!

bahar feyzan seksiliği

Göğüsleri büyük, kalçası küçük, çok itici!

Kemalis erkekleri de diğerlerini de senin anan bilir , üstelik gayet iyi bilir, nonoşum.

Az önce, iş yerinden kemalis mesayi arkadaşım Barçın in kısık sesle , diyer kemalis yoldaş batıncan a 'aşkım neden böyle yapiyosun, niye beni üzüyosun' dediyine şayit oldum nonoşlar.

Çay ocağından bı bardak çay alıp çıkar gibi yaptıktan sonra çıkmadım, köşede dinledim bunları ve sonuç bu. Kafam çok karışık yani, başlıkta haklılık payı var??? Hofff yha!!!

laiklik

Layiklik giderse kendimizi erkek erkeye vurduramayiz nonoşlar, bu yuzdendir ki kadınlardan önce biz kemalis gizli erkekler sayıp çıkmalıyız layikliye.

Tayyyy yiiibb istifaaa, tayy yiibb istifaaaaa , tayyyy yiiibb istifaaa!?!?!?!?!??????!!!?!?

ön camında ata nın gözleri olan tramvay

Duyğulandıran tıramvaydır nonoşlar.

Az önce feyisbuk ta ras geldi, inanamadim ilkten, ay bu ne ayol, tıramvay da gözün ne işi var diye beyin cimnastiyi yabtiktan sonra ayıktım. Atamın gozleriydi bu, durak yazan yerde de yurtta barış ciyan da barış sözü yaziyodu, duyğulandım sonra dediyim gibi. Hemen bı sarma siğara yaktım, efkarlanmistim da aynı zamanda.

Ardından beyenib, paylaştım sonra da mesaz atıp teşekkür ettim sayfa sayibine. Teşekkürler ışıklı dost, teşekkürler?!?!?!?!?!

https://www.facebook.com/...37hjfi2z/?mibextid=oFDknk

yeter sevmiyorum be kardeşim

Allah'ın belası sanki ne demek istediyini anlamiyoz biz gizli escinsel kemalisler. Pislik, neymiş sevmiyomus, neymiş dusmaniymis. O olmasaydı dinsiz namussuz şerefsiz olursun nalet olasıca. Hofff!!!

yunanistan da erdoğan aleyhine marş söylenmesi

Ay Allahin belası ayol. Demişti de inanmamıştım,kuzenim yorgo kız bu. Nalet olasıca, nasıda güzel söylemiş izmir marşını, diyer yunan kardeslerimizde eşlik etmiş.

Duygulandım ayol vallayi ıslandım. Evet yoldaşlar kurtulucaz bu tayyibten, kurtulucaz, heb birlikte tiren yapıp kurtulucaz.

Yaşşşa Mustafa Kamal paşa yaşaaaaa, adın yazilicak mücefer taşaaaa?!?!?!???!?

Tayyyy yiiibb istifaaa tayy yiibb istifaaa tayy yiibb istifaaaaa?!?!?!???!?!!

ruhhastasi1905

Bağzı ruh hastalarının, silik yedikten sonra tekrar sözlüye dönmek için kullanabileceyi niktir nonoşlar.

B ı k t ı m a y o l!!!

sözlükçülerin albay kemal e bok atma sendromu

Kes be kes Allah'ın belası, bok atma senduromuymuş, yeni mi çıktı ayol bu sendurom, vardı da bizim mi haberimiz yoktu????

Sendurommuş, elinden gelse karton toplayan nonoşumu, belki ışıklı yoldaş ikardi yi bilene, yeter albay yeter, düşmanın deyilim albay , sen silkmiyon tecavüz ediyon, yabancı deyilim albaayyy diye bagirticani biz bilmiyoz sanki. Allahin belası bı de demagoci yabiyo?!?!?!??!?!!

albay kemal sözlükten atılsın kampanyası

Desteklediyim kampanyadir nonoşlar. Bu adam yüzünden ne gizli eşcinselliyimiz, ne ibneliyimiz, ne nonoşluğumuz ne de pujdlugumuz kalmadı, heb ifşa olduk.

Atılsın yani, geçen mocicigento ya tobacım dedi mesela, Allah'ın belası ayol???????!?

magicovento

Mahalleden arkadasimdir kendisi.bi gün üç kale maç oynarkene Topu laz mutayitlerin yabtigi inşaata kaçmışti, topunu almaya gitti sonra, bı buçuk saat geçti anca gelebildi. Bacakları yengeç gibi ayrılmış, sanki altına sicmis gibi yürüyordu.

Noldu kız diye sorduk, cevab vermedi. Komşu teyze salçalı ekmek verdi bize yer misin dediyimizde de sinirlenerek yok ben yiyceemi yedim, eve gitmem lazım annem kızıcak diyerek istememişti.

Ah bu laz mutayitler ahh?????

2 haziran 2024 küçükçekmece de çöken bina

Aman nonoşlar, sakın ha sakın belediyeyi felan karıştırmayın işin içine, yoksa işimiz zor. zira o yıllarda, 1988 de ışıklı partimiz shp den Ertuğrul tığlay di bb.

Aktroller farkına varmadan, 'gelin lan onospu evlatları madem laz müteahhitler işini düzgün yapmamış ( o da müteahhit gerçekten laz ise tabi) belediye neden müdahale etmemiş, neden izin vermiş demeden' laz mutayitler diyip işi kotaralim. Yavuz laik ev sayibini bastirir misali. Elimizden ne geliyorsa yabalim, bağırıp çağıralım.

Zira namussuz oğlu namussuz olmak, babadan ogula nesil olmak bizim kanimizda var. Tayyib istifa ayol istifaaa?!?!?!?!?!

kemalist erkeklerin penisinin küçük olması

Kemalisim ama ne yalan söyliyim Haklılık payı olan basliktir nonoşlar. bizim batıncan in mesela 8'5 cm pipisi var , geçen iş yerinin pisuvarinda işerkene gördüm, dikkatimi çekti.

Sebebini sordum, geçen sene kurban bayramında kurban kesimini izlerkene pıçak kasabın elinden kaymış yanlışlıklan batıncan in şeyini kesmiş, yarısını ama, sonra hastane, amaliyat felan bu kadarı kalmış.

Tam, Allah bereket versin aşkım üzme kendini, bunu da bulamiyanlar var diyerek teskin edicektim ağlamaya başladı. Kasabın pıçagi felan kaymadi taam mı, Allah'ın belası, picak micak kaymadi, yalan söyledim taam mı, doğuştan böyle benim pipim.

5'5 cmydi hapla, ilaçla, vakumla 3 cm anca uzatabildim, hep ekepelilerinki gibi böyle kol gibi bı yarrağım ( özür dilerim nonoşlar, yarak dedim) olsun istedim ama olmadı, hepinizden nefret ediyorum, hepinizden diyerek. Çok üzüldüm haline, çok.

Al lan senden deyerlimi al, diyerek kesib eline veresim geldi benimkini ama cesaret edemedim, biliyorsunuz ben de eski ekepeliydim. Hofff!!!