bugün

entry'ler (960)

sözlük bayanlarının tacizinden bıkmış olmam

(bkz: özelden alet fotosu atan Uludağ sözlük yazarı)

atatürk ün türkiye dışında tanınmaması

Allah'ın belası, pislik bı aktıroll beyanı. Neymiş atamız yurt dışında taninmiyomus. israyil de bilene heykeli var ayol atamın, nalet olasıca pislik daha nasi taninsin, daha nasi taninsin, nasi, nasi, nasi??!?!?????!!!?!

Tayyyy yiiibb istifaaa tayy yiibb istifaaaaa tayyyy yiiibb istifaaaaaaaa!!!

ekrem imamoğlu nun yunanistan da tatil yapması

Bı Tarkan konserine 24 milyon TL domal, sonra 'yononoston ocoz yho' diyerek Yunan i akla , Yunan i savun. Sizin milliyetçiliğinize sokayım.

bir hatunu doggyde saatlerce pompalamak

Adam anal, manal bir şeyden bahsetmemiş ama veledin biri 'anal seks gizli ibnelik belirtisi' falan diye bir şeyler sayiklamis.

Sanırım gizli eşcinsel kendisi. Zira bahsettiğim gibi adam anal manal bir şey dememiş.

gocu hariç de

(bkz: gocu hariç)

denizde sırt üstü yatınca göbeği çıkan erkek

Benim göbeyim deyilde başka bı şeyim cikiyo nonoşum. Göbeyim yok dümdüz ama dediyim gibi. Üstelik kol gibi ayol, geçen mesela menekşe plajında yüz üstü yatarkene bissürü akepeli vardı peşimde.

Sırd üstü dönünce bir anda kayboldu hebsi. Sonradan anladım olayı. Yüzüm, fiziyim güzel olucana bahtım güsel olsaydi keşke. Bığktım yaa?!?!?!?!!?!?

türkiyede müslümanların azınlıkta olması

Bizim travesti Melis de biz Kemalislerin azınlıkta olduğunu düşünüyo.

Işık ve sevgiyle nonoşlar.

aykolikle yüzmek

Çok güzel olur ama çırılçıplak!

götten vurdurup onurdan bahsetmek

Biz Kemalislerin içinde bulunduğu durumdur nonoşlar. Şimdiye kadar, götten vurdurup onurdan bahseden bi akepeliye raslamadim mesela, hep vuruyolar pislikler!???!?!?!???!!!

Işık ve sevgiyle!

yazarların en sevdiği şarkılar

Lilla lilla lilaaa lilla lillallaa, lilalilalila lila lila li la diye bı şarkı var nonoşlar, az önce bı şayin de caliyodu son ses. Çok hoşuma gitti, bayılıyorum böyle disko tarzı şarkılara. Şarkının ismini bilen ışıklı bı dos varsa söylesin lüdfen sidiye indircem de. Akepeli barzolar uzak dursun!

Işık ve sevgiyle!

çocuklar birazdan çok kötü şeyler olucak

Herkez gardini alsın nonoşlar. Bu akepeli pislik nah aticak sözlüye. Gözlerimizi kabatalim heb beraber.

Ah Tayyib ahh!

oto yıkamacısı kılığında suç çetesi kurmak

(bkz: beyin işlemlerini başlatın)

dinsiz kitapsiz kafir

Entrysinin sonuna '))))))))' şeklinde ek ya da her ne skimse, yapabilen süber bir yazar, kutluyorum. bir de daha daha çeşitli fotolarını paylaşırsa çok iyi olur. Şöyle bar da, pavyonda, benç masasında ya da 200 küloylan sukuvat yaparkene veya didlift olmadı leg pires kalf felan filan yaparkene. Bığktım yha!

icardi nin kafasını duvara sürterek ateş çıkarmak

ikardi nin toynaklariyla aninda karşılık vererek sizi sersemleteceyi aktifitedir nonoşlar, zararlı çıkarsınız, denemeyin?!?!?!????!!?!?

uliybka

Aklını başına alması gereken zevat. Ya da pek faydası olacağını sanmıyorum ama bir çift eldiven. Hofff!!!

frank lucas nickli yazar

direkt olarak, adını vererek hakaret hatta küfür eden, üstelik bir kez de değil defalarca bunu yapan bir gevşek yüzünden çaylak olmuş.

hayır adam sırf bu yüzden uğramıyor sözlüğe amma ve lakin her fırsatta nasıl düzgün insanlar olduklarını iddia eden gevşekler , adam burada olmamasına rağmen arkasından atıp tutuyor küfür, hakaret ediyorlar.

artık nasıl bir kuyruk acıları varsa bir türlü hazmedemiyorlar, ' gevşekler.'

gideon reid morgan jj silik yesin kampanyası

Sadece silik falan yetmez. ip ban mıdır nedir öyle bir önlem de alınmalı, silik olduktan sonra!

bir gayde olmazsa olmaz dediğiniz şey

Kemalis olmalı diycem de saten biz geylerin nerdeyse hebsi kemalis.

Işık ve sevgiyle!

para da var huzur da muğla koylarını geziyorum

Dişlerini deydirmeden yap yha!

gelmiş geçmiş en büyük atatürkçü

iSikli gastecimis ismayil büyükkaya dir. Karısını dovsukten sonra bilene ekranlara baklava desen süveterini giyib çıkmıştır.

Yani olayın şokuylan, ya aman bee ne süveteri be, siktir et dememiştir.

Işık ve sevgiyle nonoşlar!