bugün

entry'ler (785)

icardi1905 i kulaklarından tutup kaldırmak

Allah'ın belası pislik ekepelilerin, üstte eylenceli aktifite, altta ise kurur kırıcı aktifite olarak nitelediyi, sinerjik ortam yaratmak maksatlı yabilan aktifitedir. Nokta?!?!?!?

israilli bakanlar rte ye niye hakaret ediyor fatih

Yandaş gasteci Ahmet hakan lafidir nonoşlar. Az önce yandaş metyada gördüm. A.h fatih Erbakan a böyle sormuş yazısında.

israyilli bakanlar Erdoğan'a niye hakaret ediyolar, niye hebsi birden hedef seçmiş Tayyib i felan filan.

Yandaş deyilde Candaş medya olsaydı israyilli bakanları overdi ama Dedik ya yandaş diye.

Ya Allah'ın cezasi niye olucak, ülkeyi, türküye yi maffetti, alım gücünü düşürdü, emekliye zam yabmadi, lbgt ye heb soğuk bakındı, Filistin e sayib cikiyo, Atamıza gereken sayğiyi felan tam gostertmiyo, türküye ekönomisini bı türlü düzeltemiyo , kısacası adamlar bizi düşünüyo , türk milletine üzülüyo ondan dolayı hakaret deyilde eleştiri koyuyolar Tayyib e ,hebsi bu.

Yoksa ne alıp veremedikleri var ekepeylen Ahmet ciyim. Ha bı de diktörlük yabiyo.

Tayyib istifa ayol?!?!?!?

https://www.facebook.com/...9wGWCHNv/?mibextid=oFDknk

getirin lan koalayı saksoya yatıracağım

Abazanliktan artık başına vurmuş, kadınlardan ümidini kesip, çaresizlik ve yokluktan dolayı koalayi saksoya yatırarak açlığıni giderirken, koalayi da bı nevi cezalandırip, düzgün başlıklar açmasını sağlamaya çalışan kişi aktivitesi.

tabutta izmirli varsa yere atarım

Koyu ekepeli Frenk Lukas beyanı.

Az önce şayit oldum ,izmirli vatandaşı tek yumrukla yere seren akepeli başlığına girdiyi entirisinde yazmış, izmirli deyilmi amk, bileyim tabutta izmirli var yere atarım demiş.

Ne desek boş nonoşlar, ne desek boş. Neymiş ışıklı bir birey sakallı cüppeli ihtiyari darb edip, itip kakmis, bı iki tanede patlatmış ama yanlışlıklan.

Şimdi yanlışlıklan olan bı olay uzerinden izmirlinin tabudunu yere atmak çok mu etik, bence deyil. Zira leşe saygısızlık ama ekepeliler ne anlar saygıdan. Sonuşta yanlışlıklan olmuş bu olay. Geçenlerde de oldu benzer bı olay mesela yine ışıklı partimizin ışıklı bı mensubu yanlisliklan türbanlı bı teyzenin boğazını sımış, ekepeli troller de saldırıya geşmiş, olayi çarbıtmış, izmirli deyilmi amk, bilsem tabutta izmirli var yere atarım benzeri entiriler girmişlerdi. Ya siz nasi insanlarsiniz yaaa nasıl, nasıl, nassil???

Tayyib istifa ayol istifaaa?!?!?!!!??!?

izmirli vatandaşı tek yumrukla yere seren akepeli

Olay izmir de gerçekleşmiş, sakallı sarikli, cüppeli bir yobaza saldırıp, darb etti diye ekepelinin biri, bu ışıklı fatandasimizi dövmüş
Dövmüş dediysem lafın gelisi nonoşlar, amel defterini eline vermiş bilene olabilir pislik. Nasi vuruyosa kemaliscagizin ayakları yerden kesiliyo ayol.

Sanki ite vuruyo nalet pislik. Karşında insan var senin insan yobaz herif. Ne var sanki hafiften darb edip, itip kaktiysa ihtiyari, hıı? Canı herif barbar.( Kalbi olanlar lütven izlemesin)

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!?!

https://www.facebook.com/...1atbnb2b/?mibextid=oFDknk

artık bülbül ötmüyor derken abi

(bkz: bu bülbülden olsam nolcak)

chp li o tekin in öcalan ın fotosu ile pozu

Allahin belası nalet olasıca pislikler, Abdulla beyin fotosu yok orda , montac o sonradan eklenmiş yani. Ortağımız, canımız , ciyerimiz Silaattin Taşdemir in ki var ama gerçek.

Peki silaattin Taşdemir kim, başkan apo nün heykelini sikeceyiz. (Dikkat edin bak, dikeceyiz deyil sikeceyiz . Zira aktroller bunu da carbitiyo, dikeceyiz dedi diyolar)heykelini diyen Atatürkçü, memleket sevdalısı, bu ülke için canını bilene verebilecek, kemalis, çağdaş, modern, terorlen uzaktan yakından alekesi olmayan ışıklı bı birey.

Zira öyle olmasaydı Meral ablamiz niye kendisinlen kafalti yabmak istesindi. Nokta?

ermeniler ikinci sınıf vatandaş değildir

Siyasalci, Diktötör, ekeppe başkanı tayyib beyanidir nonoşlar.

Şaşırdım açıkçası ilk gördüyümde hangi dalda kurt öldü ayol diye düşündüm fekat gerçekti Diktötör Tayyib , 1500 yatak kabasiteli sarayından açıklama yabmış, Ermenileri ( yani bizleri nonoşlar,bizlerden basediyo burda) ikinci sınıf vatandaş gibi hissettirmedik, böyle bişeye de müsaade etmeyiz demiş.

Helal olsun ne yalan söyliyim takdir ettim kendisini. Olmadık namussuzluklara, kahbeliklere imza attık kendisi hakkında. yalan dolan, iftira, çarpıtma, kumpas elimizden geleni ardimiza koymadık ama adam yine de bize sayib cikti şekerler. Şaşılası. Umarım Altindan bişe çıkmaz.

Tayyib istifa ayol?!?!!??!

https://www.facebook.com/...qvZ1C5Xu/?mibextid=oFDknk

ibb kent lokantası nda günün menüsü

Aşevlerinde ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtılan yemeği, uygun fiyata halka sunan koca yürekli adamin, ışıklı başkanımızın sayesinde gerçekleşmiş menidir nonoşlar.

Erbaş istifa ayol?!?!?!?!

sözlük kızlarının don renkleri

Allah belanızı versin ayol, Allah belanızı versin. Pislikler, bu nasi başlık böyle. Sözlük moderasyonlari nerdesiniz kizzz?!?!??!

Tanım. Kırmızı dantelli, podluk yabiyo biraz ama olsun. Hofff!!!

üsküdar samandıra metro hattı kazası

Büyütmeye gerek olmayan kazadır nonoşlar. Neymiş elli saati aşkın süredir ulaşım aksamis, tiren kazası ayol bu. Oluyo işte geçen mesela bizde de oldu aynı, bı gece tiren yaparkene kaza oldu, bizim Kürt Melis (Hüsam) in beli kırıldı, acile kaldırdık hemen.

Araba çarptı dedik doktora, akepeli müşterisinlen tiren yabiyodu halbuse. Sikortadan yararlanamaz belki diye öyle dedik yoksa doktordan cekindiyimizden deyil şekerim.

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!?

atatürk rahmetli deme atatürk rahmetli değil

Işıklı gastecimiz Şaban sevinş beyanı nonoşlar. Atamıza rahmetli diyen birine bu şekilde ayar vermiş ışıklı gastecimiz, raametli Atatürk diyen rakibine , 'Atatürk'e raametli deme, Atatürk raametli deyil ' diyerek ayarı vermiş, hasmını sersemletmis. Zira adam soyliycek söz bulamayip apisip kalmış.

Ne yalan söyliyim duyğulandim açıkçası. Tipine bakınca gerçekten Şaban gibi bir görüntüsü var Şaban beyin ama kafa zeyir nonoslar. Ağzına yüreyine sağlık ışıklı dost, ağzına yüreyine!

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!?

https://x.com/DijitalSozc...tatus/1782654491373793635

Hafiften de olsa bir destek gelince savunmaya geçti bizim boktroller hadi Öcalan in fotosu montaj ki; sanki montajla oraya yerleştirilmiş gibi değil de kaldırılmış gibi duruyor, Demirtaş sızin nazarinizda ne, gozunuzde bu ülke ve insani için çalışan, bu ülkeye hizmet eden, bu ülkenin, Türkiye'nin geleceği, bağımsızlığı için mücadele eden biri mi de , onun fotosunun asılı olduğu bir odada poz vermek sizce normal!

Edit: entrysini silmiş kaçmış ibine.

Edit 2; doktor dedi diye yazan troll, işine bak sen, sana değil sözlerim.

Seçim çalışmaları sırasında gerçekleşmiş, Adana Seyhan belediye başkanı Oya Tekin'in, dem parti ziyareti esnasında Öcalan ve Demirtaş'ın fotoğraflarınin asılı olduğu odada çekilen fotoğrafi ortaya çıkmış.

Şu leş ortamda sabahtan akşama, ıstakoz yedi, odasında cakuzi vardı, alım gücü düştü, emekliye zam yabmadi vs. Şeklinde aklınca muhalefet edenler için bir anlam ifade edecegini düşünmüyorum açıkçası.

Neymiş, CHP'li bb ocalan in fotosunun asılı olduğu odada ziyaret gercekelstirmis, roportaj vermiş.

Bunlar için sorun yok onu biliyoruz da ideolojisinin esiri olmuş, tek derdi sıkıntısı ak parti olan, milliyetçi, Türkçü, Atatürkçü geçinenler bunu nasıl hazmediyor anlam veremiyorum.

https://www.facebook.com/...kKf6xR3M/?mibextid=oFDknk

yazarların en rum özelliği

En belirgin özelliyim Tayyib ten ve sukerasindan nefret etmemdir nonoşlar.

Diyerleri ise uzo içerim, beklava, Yunan adalarında tatil, morelim sinirlendiyinde ahh tanrimu felan derim istemsizce oluyo ama, kan cekiyo sanırsam, akepeyi hiç sevmem örneyin.

Tayyib ten nefret ettiğimi bilmiyom söyledim mi, cemaatlerden, türbanlılar, çarşaflılar da ve dayi!

Tayyib istifa ayol?!!?!?!?

chp genel merkezi önündeki aşırı üks araçlar

Laf aramızda kalsın fena yakalanmisiz nonoşlar. Çabucanak baklava desen süveterlerimizi giyelim. Gerekirse Anıtkabir'i ziyaret edip mozoleye çelenk felan koyalım, çabuk ama!

sağ omuzda sevgili sol omuzda kedi ile gezmek

Rezillik lan amina koyim valla rezillik. Düşünsenize bir omzunuz da kıllı tüylü bı yaratık diyerinde de car car car kafa ütüleyen, aşkım şimdi biz neyiz yha diye sayiklayan bir geveze.

Rezillik demek bile az da neyse!

icardi1905 in adam gibi adam olması

Ruh hastasinin kendisinin de dediği gibi, sadece iddiadır.

vatanseverim deyince akpli misin denilmesi

Az önce başıma gelen vatansever durumdur nonoşlar. Işıklı belediyemizin açtığı kafede bı liralık çaydan içerken gelişti olaylar.

Travesti Melislen otururken, nonoşum aslında ben vatanseverim biliyormusun dediyim anda arkamdaki, uzun bıyıkları ağzına girmiş, kaşları adeta geyik boynuzu halini almış, zapzayif, masasında söscü gastesi olan ihtiyarın biri araya girdi.

' aslında ışıklı bı bireye benziyorsun ama akepelisin sanirsam' diyince irkildim, kan kasiklarima sişradi. Zira akepe ve olgay isimleri yan yana bilene ne kadarda kronik duruyordu ironik miydi ayol yoksa.

Nerden vardınız bu kanıya nonos dedeciyim deyince, fatanseverim dedin ya daha nolcak dedi. Güldüm, Allah'ım sabır ver diyerek oralı olmadım zira ben akepeli deyil izmirliydim nonoşlar. ihihihihi???

Tayyib istifa ayo!?!!??!?

banka kartını kiraya vermek

Ekönomik sıkıntılar nedeniylen karar verdiyim durumdur nonoşlar. Az önce feysbukta bı ilanda gördüm, bı fakturing ilan vermiş banka kartlarınızı koraliyoz diye.

Nakite sıkışık olduğum için aradım anlaştık, ibanimi kiraya vericem.ulkenin durumu mağlum, Tayyib maffetti ortalığı, seks şoplarin yanina bile e yaklasamiyoz. Alım gücü çok düştü yani.

Işıklı başkanımız ekreme guvendik o da fos çıktı. Emekliye her ay onbin tale, hergun bedava bi belediye ekmeği, bedava su faadleri yalan oldu.

Bende böyle bı yola başvurmaya karar verdim, belki biraz raatlarim diye. Nasi iyi yabmişmiyim???