bugün

entry'ler (2426)

uludağ sözlüğe nasıl düştünüz

efkardan.

yeni anayasa

ülkenin ihtiyacı olan şey parlamenter sistem ve güçler ayrılığıdır. birilerinin şahsi çıkarları için getirmeye çalıştıkları yeni anayasayı istemiyorum. isterse bütün partiler çıkarları için birleşip getirmeye çalışsın.

dem parti

mahkemelerin garip işleriyle mağdur durumuna düşürülen, sonra da kendi saçmalığı yüzünden milleti sokağa çıkaran parti. uygun adaylarla seçimin tekrarlanması gerekirken akmhpleri de hemen mazbatayı verdi. şimdi sözde düşmanlar birlikte yeni anayasa istiyor. bakalım özgür efendi ne yapacak.

vahdettin e hain diyenleri susturacak tarihi belge

madem kahramandı neden düşmanımıza kaçtı? kahramanlığı kim içindi?

vahdettin e hain diyenleri susturacak tarihi belge

nedense birkaç kuşak ingiltere'deler.

1 m dolara bu bebeğe sertçe tokat atar mısınız

pirimci arapperest akkafaların yutup videolarındaki paylaşımları. bu şekilde yazıyorlar bir de. bunun trollüğü bile çekilmiyor. elimde olsa aileyi de, paylaşım yapıp duranları da cezaya boğardım.

terörist ebu ubeyde

--spoiler--
Cesur ve tesirli konuşmasıyla dikkat çeken Ebu Ubeyde, Müslüman çocuklara rol model olmuştu.
--spoiler--

iyi halt yemiş.

2 nisan 2024 van a kayyum atanması

önceki yerel seçimlerde kayyumlara karşı çıkmıştım ve gerçekten suçlularsa yerlerine tekrar seçim yapılabileceğini belirtmiştim. ama bu seçim farklı. evet seçime kadar cezayı bekletip yerine hemen kayyum atamak doğru değil. ama gerçekten suçluysa bu artık bile bile lades demek. hatta danışıklı dövüş olarak bile sıkıntılı birini aday göstermiş olabilirler. önceki seçimden sonra artık savunulacak bir tarafı kalmadı.

31 mart 2024 murat kurum zaferi

(bkz: gönül belediyeciliği kazandı)

ak parti yüzsüzlüğü

alışmış kudurmuştan beterdir.

kutlamalar bittiyse sefilliğinize dönebilirsiniz

hah şöyle mutlu olun biraz. hayatın keyfini çıkarın.

seçim bitince iftar çadırını kapatmak

artık belediye başkanı olmayacak olması artık iftarın da, yardıma muhtaç olanların da olmayacağı anlamına gelmiyor. siz kaybedince din de kaybetmiş olmuyor.

yeniden refah partisi

kendilerini daha fazla gösterme imkanı buldular. tebrik etmek gerekiyor.

ilk kutlayan israil

kürecik'in hala açık kalabilmesine seviniyorlardır.

terörist oylarıyla istanbulu kazanmak

aktroller aralarında havlaştıkları şeyleri buralarda da havlamasınlar. başlığa bak. yahu istanbul 1 milyon farkla kazanıldı. eğer terörist oylarıyla kazanıldıysa istanbul'da en az 1 milyon terörist imamoğlu'na oy kullanmış demektir ki 1 milyon teröristin oy kullanması bile onların sayesinde seçimin kazanıldığını göstermez. benim öyle bir iddiam yok ama istanbul'da 1 milyon terörist rahatça oy verebiliyorsa siz de bunda suç ortağısınızdır.

başlıkla alakası yok ama kastedilen şey teröristlerin destek vermesiyse benim umurumda bile değildir. yapacağını sanmıyorum da yarın fetöcü çıkıp akp'ye zarar vermek için akp'yi desteklediğini açıklasa da umurumda olmaz. bana ne ulan?

imamoğlu başka partilerin desteğiyle kazanmadı. dem yoktu, ip yoktu, zp yoktu. ittifak yoktu. hiçbirine karşı bir borcu yok. o yüzden sonradan çıkıp kimse zırlamasın. imamoğlu her kesimden gelen seçmen oylarıyla kazandı. katılımın azalmasına rağmen oylarını arttırdığına göre cumhur ittifakı'ndan gelen oylarla da kazandı. ama sorumluğu, oy versin vermesin bütün halka karşıdır. kendisi de zaten bunu söylemiştir. o yüzden sorun bulunmamaktadır.

sizde seçim kazanın ama sadece belediyeleri

troller ağlaşıp durduğuna göre o kadar da umursamıyor değiller. normal insanlar zaten faydalarına olacak bir şey için neden üzülsünler?

seçim bitince iftar çadırını kapatmak

depremden sonra enkaz altında seslerini duyurmaya çalışanlar varken keyifleri bozulmasın diye interneti kısıtlayan bir zihniyetten ne bekliyorsunuz ki?

iyi parti

--spoiler--
sosyal medyayı ve televizyonu da elinde bulunduran cehape, partiyi bitirmiştir.
--spoiler--

trt'yi babasının malı gibi kullananlara bak. tamam chp'nin de medyası güçlü ama bunu eleştirecek olanlar siz değilsiniz.

1 nisan 2024

yahu bazıları üzülmesin o kadar. sırtından geçindiğiniz birçok insan bu seçimde moral kazandı. daha fazla moral , daha fazla verim demek. artık daha fazla emek sömürebileceksiniz.

edit: tabii ki belediyeler üzerinden bir sömürü gerçekleştirmiyorsunuz.

adam kaybetti

çek bi kılışdar. yanına da 2 kaset sar. adam seçim kazanacak.