1. 1.
  şeytanın oğlunu konu alan film.
  1 -1 ... selmagezinir
 2. 2.
  17.02.2006 nın 666. basligi. *
  1 ... jusenas
 3. 3.
  666.başlık... * * *
  2 ... selmagezinir
 4. 4.
  sadece soundtrack çalışması ile bile ürkütmeyi başaran,başarılı bir korku klasiği
  2 ... panapa
 5. 5.
  konusu: *Amerikan Elçisi Robert Thorn'un eşi hüsranla sonuçlanan bir doğum yapar. Adam karısının acı gerçeği öğrenmesini engelleyip bir başka bebeği sahiplenmelerini sağlar. Fakat çocuk büyümeye başladıkça bazı tuhaf olaylar gerçekleşmeye başlayacaktır. intihar ve ölümlerin ardından baba, oğlunun gizemini çözmeye karar verir. Ve onun şeytanla olan yakın ilişkilerine dair ipuçları keşfetmeye başlar.
  hayal kırıklığına uğratan film. özellikle 06.06.2006 tarihini seçenler için daha da hayal kırıklığıdır. * filmin başından sonuna kadar olayların ne olduğunu bir bir tahmin etmekle beraber sadece üç sahnesinde bir irkilme olmuştur ki zaten o sahneden sonra arkadaşlarınız sıçramışsa onlara gülerek geçer zaman, arada sıkılınca arkadaşlarınıza sataşırsınız ,cep telefonundan biri aramış mı diye bakarsınız ve böylece film biter. sonunu merak edenler için yıldızlı bkz açıyorum çünkü gitmek isteyenler * olabilir. * * * * *
  1 ... kacak kelebek
 6. 6.
  --spoiler--
  fılm gerıyor ama konusuyla degıl, kamera oyunlarıyla, anı cıkıslarla.. arada zıplanmıyor degıl hakıkaten.. fılmı c sırasının 13 numarasında ızlememe ve bu gunun de 06 06 06 olmasına ragmen basıma hic bır aksılık gelmemıstır.
  --spoiler--
  2 ... painkiller
 7. 7.
  film klasik aslında pek bir özelliği yok arada bir ani çıkışlarda zıplansa da pek bir korkunç özelliği de yok ayrıca çocuğun scooterla koridorda dolaştığı sahne tamamen the shiningden çalıntı.
  ... marnie
 8. 8.
  kanimca bes para etmeyen film...seytanin oglu oldugu iddia edilen cocuk sevimli olmaktan oteye gidemiyor haliyle, ha arada yerinizden ziplamiyor musunuz zipliyorsunuz evet, ama o kadar, klise bir senaryo. ayrica bas roldeki adamin * oyunculuktan pek de anlamadigi asikar.
  -2 ... dramtatatam
 9. 9.
  hayal kirikligina ugratan film
  kolek aniden firlayinca tirstim evet ama cok tekduze geti film
  kucuk cocuk da surekli gozunu kismaktan baska bisi yapmadi,sanirim sadece 2 diyalog vardi bulundugu,bi de bagirip cigirdigi sahne
  ... nuttien
 10. 10.
  Saçma sapan bir filimdir. Korku filmi değildir. Bir kaç ani ses harici korkuttuğu söylenemez. Filmin sonunda swat timinin 1 saniye içinde haırlanıp yola düşüp kiliseye gelip adamı vurması ayrı bir saçmalıktır zaten. Para ziyanıdır.
  ... eurasia