bugün

entry'ler (588)

27 mayıs 2009 barcelona manchester united maçı

tarih itibariyle henuz oynanmamis bir futbol macidir. her futbol maci gibi uc ihtimallidir. kesinlikle kazanacak, kazanamayacak, en az iki gol atip uc gol yiyecek, aklimdan bir sayi tuttum hadi bil bakalim tadindaki yorumlari anlayamiyorum. muneccim misiniz arkadasim, nereden biliyorsunuz.

3 mayıs 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı

çok kasmaya gerek yok, iki bkz. ile tanımlayacağım maçtır.

(bkz: itaat et)
(bkz: havlayan köpek ısırmaz)

alex vs hagi

alex tokmaktır hagi davul.

alex vs hagi

alex simurg'dur hagi karga.

alex vs hagi

alex rocco'ysa hagi jenna'dır. *

dengir mir mehmet firat in istifa etmesi

döneminde 2 tane ölümlü tren faciası yaşanan binali yıldırım'ın istifa etmediği bir ülkede,

alman yargısı tarafından almanya'ya girişinin yasaklandığı, ve alman yargısına göre adı büyük bir yolsuzluğa karışan kişinin rtük başkanı olduğu ve hala istifa etmediği ülkede,

kemal unakıtan'ın * istifa etmediği bir ülkede,

boş hayaldir. hülyadır.

dengir mir mehmet fırat

nasıl bir halet-i ruhiye içerisinde olduğunu görmek isteyenlerin şu sözlerine dikkat etmeleri gereken insan.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=26579

--spoiler--
Sizinle ilgili bir çok belge var ama hiçbir zaman açıklamadım. Bu müfteriliktir. Araştırırım belgesini bulurum. Sonra çıkarım derim siz böyle böyle yapmışsınız.
--spoiler--

siz benim belgelerimi buldunuz ayıp ettiniz demşitir. ben de araştırıp sizinle ilgili belgeler bulurum ama ben iftira atmam demek istemektedir. serdar ortaç şarkısı tadındadır bu sözleri.

dengir mir mehmet fırat

ayar mağduru siyasetçidir.

kemal kılıçdaroğlu nun chp genel başkanı olması

chp için hayırlı olacaktır şüphesiz.

kemal kılıçdaroğlu vs dengir mir mehmet fırat

kılıçdaroğlu'nun fırat'ı çok net bir şekilde çürüttüğü, ortaya koyduğu somut belgelerle adeta sürklase ettiği, fırat'ın sürekli konuyu değiştirmeye çalıştığı atışmadır.

tabi dediğim gibi bazılarının pisliklerini sürekli görüyoruz, kılıçdaroğlu aslında yeni şeyler söylemiyor.

bir şey değiştirmeyecektir. bin tane pisliği ortaya çıksa da dengir mir akp'li olduğu için çoğunluğun ortalama algısında haklıdır. daha doğrusu çoğunluğun ortalama algısına iki lafı bir araya getirip tek kelime düzgün cevap veremeyen, dengir mir mehmet fırat gibi sürekli aklanma ihtiyacı içerisinde olanlar müstehaktır.

dengir mir mehmet fırat

sanırım şu an kimsenin yerinde olmayı istemeyeceği insan. umarım kalp rahatsızlığı yoktur.

ikili tartışma boyutuna indirgersek dengir fırat'ın sikleti kemal kılıçdaroğlu'na yetmemiştir.

iddia-ispat noktalarında da kemal kılıçdaroğlu daha gerçekçi ve akla yatkın argümanlar ortaya sürmektedir.

dengir mir mehmet fırat'ın yerinde olmak istemezdim.

ne gibi tartışmalar yaratacağı merakla beklenen ve tahminen yarım saat içerisinde başlayacak tartışma. tabi ortaya çıkanlar hep dediğimiz gibi görebilen, değerlendirebilen, ayırtım gücüne sahip insanlar açısından bir şeyler ifade edecek.

türkiye'de belirli bir kesim sürekli haklı çıkmaktan bıktı.
belirli bir kesim gözlerini kapatıp biat etme kültüründen bıkmadı. sonuç ne olursa olsun bıkmaz da...

çünkü eldeki malzeme bu iken, hani derler ya birilerini "çıkarıp ceketini sandalyeye assa" seçtirir.

ibrahim yattara

muhtemelen bir iki gün içerisinde trabzon'dan ayrılacak gibi görünen futbolcu.

alex de souza

uefa şampiyonlar ligi'nde 24 maç oynamış, 9 gol atıp 13 asist yapmıştır.

alex de souza

istatistikleri abartılıyor demekten ziyade abartılı istatistiklerine saygı duyulacak oyuncu. fenerbahçe'de 100.golünü attıktan sonra kulübün kendisine şeref madalyası vereceği yönünde duyumlar vardır.

brezilya'da futbol oynamıştır. kaldı ki iddia edildiği üzere brezilya futbol ligi 2001'de kurulmamış, bilakis 1971'den beri oynanmaktadır.

türkiye'ye çapında ve yeteneğinde oyuncu henüz gelmemiştir.

http://en.wikipedia.org/w...o_Brasileiro_S%C3%A9rie_A

alex de souza

kariyer bilgileri aşağıdaki gibidir.

Oynadığı maç: 760

Attığı gol: 292
Yaptığı asist: 237

aykut zahid akman

türkiye'nin prospektüsüdür.

hala iş başındadır. terk edip gitmemiştir asla liyakat gösteremeyeceği o makama. rtük başkanlığının çok üst düzey bir makam olmasından değil liyakat edememesi. herhangi bir makama liyakat edemez bu adam. tıpkı türkiye'nin büyük bir kesiminin iyiden, güzelden, idealden, doğrudan, şerefliden yana hiçbir şeye liyakât edemeyeceği gibi, bu ve benzerleri de hiçbir şeye liyakat edemez.

dogustan f bahceliyim cimbom a gol atmak istiyorum

emre belözoğlu'Nun açıklaması. zırvalığı yoktur. kendisi ile ilgili bir durumu ve bir temennisini dile getirmiştir.

emre belözoğlu

aşağıdaki açıklamaları yapmış futbolcudur. gençlerbirliği maçında iyi olma sinyalleri vermiştir. sivasspor maçında muhtemelen biraz daha ileride alex'in yerinde oynayacaktır.

http://haber.gazetevatan....d=200558&Categoryid=5