bugün

"şimdi bilimsellikten konuşalım, allah kesin olarak var." *

bu kadar bir insandır kendisi.
program boyunca söylediği tek mantıklı kelime "mantıken" olmuştur.
okumuş cahil. beyin cerrahı olmuş, ama ne yazık ki adam olamamış kendisi. hayır şunu da anlamıyorum böyle bir adam nasıl tıp fakültesinden mezun edilmiş ve uzmanlık kazanmış? aklım almıyor. cahil. tek kelimeyle cahil.
bir paleontoloğa fosiller konusunda "ders" vermeye kalkan komik beyin cerrahı.

berna alpagut paleontoloji alanında "profesör" olmuş adam çıkmış kadına, kadının alanı olan ve kendi alanı -beyin cerrahisi- ile uzaktan yakından alakası olmayan fosil biliminin ortaya çıkardığı somut veriler hakkında "yanlış biliyorsunuz" diyor.

uçmuş abi adam.

selametle...
cerrah olmasının yanında bir şizofrenin sağ koludur kendisi.
bundan 9-10 yıl önce kan kanseriyim diye ortalığa düşen, hakkında skeçler düzenlenen osman durmuş 'un (o zaman ki sağlık bakanı) ey halkım uyan diye çağrıda bulunduğunda ifrit ve cahil olmakla suçlanmasına sebep olan, ne hikmetse onca ilik örneğini ne yaptığı merak edilen ve ortadan kaybolduktan sonra sapasağlam ortaya çıkan insancıktır.

bu arada topladığı yardım paraları dudak uçuklatan cinstendi. işyerindeki bir kaç arkadaşım para yollamıştı merak eder olmuştum. her saat başı bu hesaba trilyona yakın para toplanır ve hesap aniden sıfırlanırdı. nereye aktarıldığını o zaman ki teknolojiyle takip edemiyorduk. ama sülalesine yetecek para toplamıştı.
yazıklar olsun bu adamı adam yerine koyupta zirvalarını bir ulusal kanalda açıklamasına izin verenlere.

(bkz: gelişmeye çabalayan türkiyenin yüzkarası)
adnan oktar ile akıl hastanesinde tanıştığını söyleyen cesur adam.

edit: lan manyak, adam kendisi dedi canlı yayında.
kendisinin ve patronunun ortak yanları oktar kelimesidir, neden acaba?**ben bunu tıpkı (bkz: aynı model aynı renk tişört giyen sevgililer) olayına benzettim. (bkz: hayırdır inşallah bir durum mu var).
ciddiye alınmaması gereken android.

(bkz: bana oktar babuna doktordur dedirtemezsiniz)
bana "yani yaradılışı savuncak daha akil, akıllı ve sicili temiz adam yok mu şu koca memlekette yahu" dedirten kişidir. vardır mutlaka! vardır da inatla birileri bu adnan oktar ve tayfasını piyasaya sürüyor. efendim, bu adnan hoca tayfasının yaradılış atlası'nı yazdığını kanıtlayana da ben 10 trilyon para veriyorum! neden mi? çünkü bu tip yaradılış atlası deyü ortaya atılan neydüğü belirsiz şeyler abd'deki köhneleşmiş katolik felsefenin ürünüdür. ve sırf bunu kendi katolik inançlarını kurtarmak için yapıyorlar. adnan oktar ve abd'den devişrdiği katolik bilimci oktar babuna denen kişi de bu kurtarma işinin türkiye ayağını üstlenmişler. o tuğla ebadlı, pahalı ciltli kitapların finansmanı da aha bu katalolik felsefenin mesihleri tarafından yapılmaktadır. yoksa ne adnan oktar ne de babuna'nın değil evrimi çürütmek iki satır yazı yazacak bilgileri bile yoktur. onlar bilmezler bile neyin ne olduğunu. hele ki adan oktar hiç bilmez, kaldı ki herif kendini neredeyse mesih ilan etti, bir kişi de çıkıp : "ulan bezemeng günaha giriyorsun, yalan konuşuyorsun" demiyor!
neyse, özetle islam düşün dünyası her türlü düşünceyi tartışabilecek bir yapıda ve anlayıştadır * esasında. bırakınız yaradılışı savunduğunu sanan şarlantanları; bunların yararında çok zararı var. yiğit bulut efendi de daha düzeyli entelektüel bir tartışma için yaradılışı savunacak başka adamlar çıkartsın da kalite artsın. deyse bu adnan oktar ve tayfasının faydası yok zararı çok!
zamaninda ilik kanserine yakalanmis, halkin kurtulmasi icin kan verdigi uygun ilik bulundugunda olumden kurtulan adnan oktar muridi.tarikatci oldugu hastaligindan sonra ortaya cikmi$ bi cok insan hakkini helal etmemi$tir.bi de masonlara takintili.bos yere oksijenimizi harcayan adam.
kendisi kesinlikle bi geçiş formudur.
zamanında kendisine kanıp kemik iliği kampanyasına katılmak suretiyle kanımın iliğimin nereye gittiğini bilmediğim bu nedenle ciddi endişeler duyduğum şahıs.bizi düpedüz kandırmış kayıplara karışmıştır.
adnan oktar'ın maymunu (yalakası)
müslüman oldugunu beyan etmesinin türkiye'de suc oldugunu üzülerek görmüs bir doktor.

onca kanin ne oldugunu kendisini dinlerseniz ya da bu konu hakkindaki tüm detaylari sitesinde okursaniz görürsünüz. ama olmaz, eger müslümansa kesin yamuktur demi.
Beyin Göçü nün Göçen Beyin şeklinde meydana gelmesi sonucu oluşan şahsiyettir. Tıpta buna babunal kompleks de denilebilinir.
hastalığının medyada yer aldığı ilk zamanlarda, halkın kendisi adına açılan ilik kampanyasına seferber olmasını sağlayan fakat daha sonra söylemleri ve fikirleriyle büyük çoğunluğu kendisinden soğutan zat.
harun yahya denen gerici ile program yapmaktadır an itibariyle. üstelik programda harun yahya ne derse desin " inşallah hocam, maaşallah hocam, evet hocam, amin hocam" gibi kelime grupları dışında ağzından tek kelime çıkmamaktadır. paranın kölesi olmuştur kısacası. yazık...
ayrıca zamanında kanser olduğu ileri sürülerek bu adamın üzerinden ilik toplanmıştı. bu ilikler amerika'da bir aralştırma merkezine gönderildi ve türklerin soyunun nereden geldiğini öğrenmek amacıyla yapılan araştırma için kullanıldı. neymiş efendim? sahtekarmış da bu herif ayrıca.
adnan oktar denen şahsın yanında saksı gibi dolaştırdığı ve adnan oktar adıyla yazılan kitapların çoğunu kendisi yazan veya yazdıran yahudi kökenli garip şahıs..
gün içinde 1000 kelime konuşuyorsa, bunun 950'si inşallah ve maşallah'tan oluşuyor gibi bir izlenim veren şahıs.
maşallah ve inşallah kelimelerini çok sık kullanan adam.
biricik adnan hocası ile akıl hastanesinde tanışmış olduğunu beyan etmiş kişi.
biz de aksini düşünmüyorduk zati.
ne zaman ismini görsem babun cinsi maymun aklıma geliyor. hani kıçıkta açıkta olan. ha işte o.
adnan oktar'ın maddi desteğiyle kendini evrim teorisini çürütmeye adamış beyin cerrahı. konu eğitim alanına girmesede dünyaca ünlü paleontolog ların ara form fosili olarak onayladağı fosilleri kabul etmiyor. ona göre ara form yarı kanatlı yarı pençeli ecüş bücüş organlı hayvanlar olmalıdır. saçmalamakta sınırları zorlamaktadır.