bugün

http://video.google.com/v...docid=8460408873004203886#

videoda öz annesinin kucaktan kucağa oturan bir sabetayist olduğunu ve babası ile katıldığı toplantılarda grup seks yaptığını söyleyen şahıs.
ailesine surekli laf eden ama buyuk ihtimal o begenmedigi ailesi sayesinde amerika'da, ingiltere'de egitim almis olan insan.
adnan oktar'ın saksı gibi yanında taşıdığı ve neredeyse tuvalete bile beraber gittiği ayaklı hard disk..

adnan oktar,canlı yayında kendisine sorulan soruları bile bazen bu adama cevaplattırıyor..herif hakikaten bilgili ve ağzı iyi laf yapıyor..üstelik aynı zamanda bir yahudi..

aslında sanılanın aksine ben adnan oktar denen kişiyi bu adamın ve buna emir veren kişilerin yönettiğini düşünüyorum..yani adnan oktar, oktar babuna'yı değil oktar babuna adnan oktar'ı yönetiyor ama kamuoyu önünde farklı yansıtıyorlar olayı..çünkü adnan oktar'ın birşey bildiği yok doğru dürüst..herşeyi bu adam organize ediyor..

fıkra gibi bir olay yahu bu..bunları ne zaman görsem gülme krizine giriyorum..

soyadı da bir acaip oktar babuna'nın..babun maymunları akla geliyor soyadını telafuz edince..
pek değerli ve kıymetli hocamız adnan oktar'ın her daim cenahında bulunan ve o'na yardımcı olan bir diğer pek değerli ve kıymetli ilim irfan sahibi feyzli hocamızdır. allah uzun ömürler versindir bir ara bizleri korkutmuştur...
kedi canlı'nın duygu istismarcı soytarısı.
dindardır efendim. rte'nin yetiştirmek istediği nesle örnektir.
hayvanat bahçesi müdürünün bir sözünde geçen tanımlamadır:
oktar babuna, sen maymuna, nuri de şempanzeye sahip çıkın. kafesleri açık bırakmayın.

not: bu entry'de kelime oyunu yapılmıştır. kimseye hakaret edilmemiştir. dava açmayın vala bila param yok.
(bkz: otun bokun altında darwinizmi aramak)
son demlerde a9 tv'de adnan oktar'ın sohbet programlarında fondaki dinleyici elemanlar arasında sık sık görülmektedir.
dün akşam a9 tv'deki bir programda adnan oktar'nın teşvikiyle -adnan oktar'ın yaptığı güncel siyasetle ilgili yorumlar arasında- blues müzik eşliğinde dans ederken görülmüştür.
komplo teorilerine vesile olan kişi. ''ilikleri yurtdışına çıkardı ve türk ırkının gen haritasını çıkarttılar''. abiciğim bizim ülkede elin amerikalısı amerika bayrağını açsa ''gen haritanız için kan istiyoruz'' dese; binlerce insan o kanı verir. iliğe falan da gerek kalmaz.
ne lösemisi adam 120.000 ilik toplayıp gidip Amerika'ya sattı. Bu adam hala tv ye çıkıyor yok mu delikanlı bi savcı şunu ve hocasını nitelikli dolandırıcılıktan tutuklayacak ?
a9 tv'de zaman zaman görülebilir.
Adnan hoca kadın oynatırken anlamsızca gülerken görülebilir.
Adnan Oktar'ın akıl hocasıdır.
soyisim-dışgörünüş uyumsuzluğuna tipik bir örnek. lakin adnan oktar'ın diğer müridi aylin kocaman'a ve onun kocaman memelerine bakarsak tam bir soyisim-dışgörünüş uyumu görüyoruz.
veledi zinadır. annesi fahişedir (kendisi de itiraf etmiştir) ve çocukları başka birisinden peydahlamıştır. cevat da gavat gavat sinagoguna gitsin dua etsin.
Manhattan'dan Tekirdağ Cezaevi'ne...

Hayatları bitiren adam: Oktar Babuna.
Cehennemin yedi kat dibinde yansa hiç üzülmeyeceğim şahıs. Beter olsunlar.