bugün

entry'ler (1225)

sevgiliyle evlilik hayali kurmak

mutlu eden hayallerdir , ilişkide güveni arttırır . gelecekte ne olacağı tabi ki bilinmez ama sevdiğinin gelecek hayallerinde basroldeysen bundan güzeli yoktur .

yemek yapan sevgiliye arkadan sarılmak

romantik bir hareket .

en iyi filmler

en iyi değil belki ama en romantik film dalında benim için başı çeker the notebook ..herkes bir noah diler ne de olsa ..

bir erkeğin en tatlı olduğu an

seninle evlenme hayalleri kurduğu an ..

sözlük kızlarının şu an üzerindeki giysileri

tayt , çizme , salaş thsrt , hırka ..

sözlük yazarlarının masasındaki nesneler

mandalina kabukları , prit , bir bardak su , delgeç , kutu klasör , audrey hepburn bardak altlığı , bir şişe su , 1 mavi tükenmez kalem .

bakire olmayan anneyi çekip vurmak

nerden geldiğini bilmemek .

özlemek

ayrı sehirlerde , ayrı gezegenlerde , hatta bazen yanyana olan ruhların duyduğu bir garip hissiyat ..

ben de özledim

leyla mecnun tadında yeni dizi ..sedef olmalı o dizide bir şekilde dönmeli ..

sözlük yazarlarının rüyaları

eniştemin annesi hayatını kaybetmisti , annem teyzeyi çok severdi .7 gece okumalarına gitti , 7.ci gece rüyamda telefon çaldı ölen teyze arıyordu .. -kızım annen evdemi , -yok okumaya gitti , -biliyorum bende onun için aradım , anneni çok severim yedi gece eli kolu dolu geldi teşekkürlerimi ilet dedi .. bende peki teyze dedim kapattım .. uyandım , anne sana çok uzaklardan msj var diye rüyayı anlattım ikimizde şok olduk . kendimi ghost whispererdaki msj ci kız gibi hissediyorum bazen , o kadar çok bu tarz rüyam var ki.

yazarların ölümden dönme hikayeleri

seneler önce eski işyeri ..klasik öğle yemeği köfte ekmek istedik , o kadar acıkmısım ki gelir gelmez nefes almadan 2 ısırık aldım önce nefesim kesildi mutfağa koştum su içmeye çalıştım olmadı , lavaboya koştum orda kusmaya çalıştım başaramadim , sonra dışarı kostum gittikçe fenalasıyordum tam bayılmak üzereydim ki arkamdan is arkadaşım sarıldı ve vurdu burnumdan içtiğim sular boğazımdan az sonra ölmeme sebep olucak o parça çıktı ..ölüme hiç o kadar yakın hissetmemistim ..tek bildiğim böyle durumlarda kalabalık içine girilmeli bunu bilir bunu söylerim ..

bu son olsun

seyirlik değil ömürlük olsun dediklerine söylersin. bu son olsun ..

lc waikiki den giyinen varoş tayfa

insanları giyimlerine göre kategorize eden insan kısmından korkacaksın arkadaş , tiksinti duyacaksın hatta ..

sözlük yazarlarının aşk itirafları

aşık değilim olabilirim yüzde 50 sevebilirim. sana inat yapabilirim heran aşık olabilirim

filmlerden alınan dersler

the notebook , her genç kızın kalbinde bir noah yatar .

filmlerden alınan dersler

the notebook , her genç kızın kalbinde bir noah yatar .

istanbuldan izmite gitmek

tersi güzeldir . bknz: izmitten istanbula gitmek

kızlar en çok hangi sporu yapan erkekten hoşlanır

italyan tenisçi gerçeği diye birsey var bu dünyada.

bir anda mutlu eden şeyler

mutsuz mutsuz neden aramadi derken başına gelen kötü bir olaydan aramadığını öğrenip sevinsek mi üzülsek mi bilememek ..sonuçta bir bencillik gösterip oh be demek bir anda mutluluk verir.

primolut

genelde tatil öncesi alınan , önce sefası sonra cefası misali , hayattan nefret ettiren ağrılara neden olan ilaçtır. ızdırabı anlatıcak kelime bulamıyorum o derece ..