1. 1.
  cevat babunanın oğlu,beyin cerrahı,eski lösemi hastası ve ne yazıkki boş bir tarikata gönül vermiş değişik bir beyin göçü vakasıdır.
  5 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  hakkında başlattığı "kemik iliği kampanyası" nedeniyle "gen yapımızı türkiye dışına çıkarıyor" suçlamasında bulunulan beyin cerrahı.
  3 -1 ... anthrax
 3. 3.
  chuck palahniuksal (bkz: götünden sıfat uydurmak) bir bakış açısıyla diyebiirm ki bu barbunya kişisi popülerliği özlemiştir, herkes onbeş dakkalığına meşhur olacak derken ona onbeş dakika yetmemiş şöhretin tadı damağında kalmıştır. madem o kadar özledin canım kardeşim getir çorladığın* gen havuzunu, ver o gen havuzunu satarak kazandığın paraları canımı ye.
  3 ... martin edilen
 4. 4.
  ailesi icin sabetaycılar deyip, kendisinin 5 vakit namaz kılan dini butun musluman oldugunu, bundan oturu yapılan kan kampanyasının sabetaycılar tarafından durduruldugunu iddia eden sahsiyet. sitesinde babasının ickili fotolarını yayınlamaktan utanmazken kendisi icin amerikan bayraklı fotograflarda hicbir sakınca gormemis, ilginc.

  http://oktarbabuna.com/index.php
  4 -2 ... kabaktadi
 5. 5.
  oktar babuna nın babası da 1-2 sene önce dinci bir kanalda evrim teorisini bilimsel olarak çürütme amaçlı bir program yapıyordu. nasıl bir aile yapısı, nasıl ilişkiler yumağı olduğu anlaşılmayan acayip bir aile olduğu kesin...
  5 -1 ... balsikeste baysungur
 6. 6.
  (bkz: babun)
  -1 ... no leaf clover
 7. 7.
  zekeriya beyaz'ın ehli sünnet inancına laf söyleyen, allah ıslah etsin kişisi.
  2 ... eskicameldahaiyiydi
 8. 8.
  geçmişte bir tanesi kuran-ı kerimin şifresini yazmıştı; bu da islam alimi kesilmiş; cerrahpaşada tıp eğitimi veriliyor değil mi?
  1 -1 ... eskicameldahaiyiydi
 9. 9.
  şimdi de adnan oktarı dünyanın en zeki insanı ilan etmiş kişidir. (bkz: küheylan acele et)
  2 -1 ... eskicameldahaiyiydi
 10. 10.
  adı ve soyadından tekerleme türetilebilecek nadir kişilerden...bir diğeri için:

  (bkz: cem ceminay)
  ... martyns