1. 1.
  Adnan Oktar dini cemaat lideri, araştırmacı, yazar. Basında yayınlanan askerliğe elverişli olduğuna dair Genel Kurmay Başkanlığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi tarafından verildiği iddia edilen resmi belgelerde ise adı Adnan Oktar olarak görünmektedir. Kamuoyunda çoğunlukla Adnan Hoca olarak bilinir. Cemaatiyle birlikte hazırladığı kitaplarda kullandığı mahlas Harun Yahya'dır. Taraftarları arasında Ahmet ismini de kullanmıştır.

  (bkz: hani açılmıyordu lan)
  12 -5 ... akmai
 2. 2.
  (bkz: adnan oktar)
  6 ... bodrumtorbası
 3. 3.
  MÜBAREK ZAT.
  entry girmenin kişiye statü kazandırdığı başlık. aslına bakarsan topu topu bir entry abartmamak lazım.
  2 -19 ... butafor
 4. 4.
  evrim teorisi aleyhindeki kitaplarını abd ve avrupa'da bedavaya dağıtan ve kitapları üniversitelere kadar girebilmiş düşünür.*

  resmî sitesi olan http://www.harunyahya.org/ adresinde oldukça fotojenik resimleri bulunan ve zamanında çevresinde düzgün fizikli birçok insanı toplamayı başarabilmiş, kendini büyük yalılar içinde insanlığa "nur saçan" evrim karşıtı kitaplarını yazmaya vakfetmiş, kendi sözleri ile "hayatını Yüce Allah'ın varlığını ve birliğini insanlara anlatmaya ve Kuran ahlakını yaymaya adamış olan bir kişidir."

  kendine "allah'ın bahşettiği" o büyük servet ile dünya'da onun ismini devamlı imleyerek ve imleterek insanlığa hayır saçmaktadır. bu işte hiçbir çıkarı olmadığı gibi kendi deyimiyle "Bugün, hala büyük bir sabır ve kararlılık göstererek tüm baskılara karşın fikri mücadelesini devam ettirmektedir."

  zengin ama allah'ın adını henüz yeterince zikrettiremediği için mutsuz bu tonton amca için üzülmemek elde değil.

  ağla sözlük, ağla.
  11 -10 ... dr cureklibatur ve bay arkin
 5. 5.
  başka sözlüklerde adına başlık açılmamış, ve açılması da yasaklanmıştır. bu sansürcü, kısıtlayıcı yaklaşım nereye kadardır.
  oysa ki bak uludağ a böyle özgür, demokratik süper bir ortam.
  7 -1 ... bodrumtorbası
 6. 6.
  çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek iddiasıyla yargılandığı davada 3 yıl hapis cezasına çarptırılan kişi.
  6 ... east for west
 7. 7.
  resmî internet sitesinde yayımladığı "20 soruda evrim teorisinin çöküşü" kitabında evrimle ilgili bilimsel tartışmaları kullanarak "yaratılış inancı"nın gerçekliğini "tanıtlayan" kişi.

  daha anlaşılabilecek şekilde belirtirsek, kuantum fiziği kuramsallaştırılmadan önce savunulan bohr'un atom modeli, kuantumla birlikte yerle bir olmuştur. ama bu, atomun yaratıcı tarafından inşâ edildiği konusunda bir bilimsel bilgiyi değil, kuantum fiziğinin atomun doğasını algılama konusunda insana daha uygun bir çerçeve sunduğunu tanıtlar.

  zaten yaratılış inancının bilimle tanıtlanması uğraşı abesle iştigaldir. inanç farklı bir parkurda seyreder, inanç bilimsel kanıtlara ihtiyaç duymadığı için bilimsel bilginin dışındadır.

  darwin'in evrim teorisindeki defolara bakarak yaratılış inancını bilimsel olarak ispatlama derdinde bir adamdır hârun yahya, ötesi özel ilişkilerinde ve bu işten yediği ekmeğin büyüklüğünde gizlidir.
  7 -3 ... dr cureklibatur ve bay arkin
 8. 8.
  israil' i gizlice içten içe seven zat.
  4 -6 ... butafor
 9. 9.
  yazdığı söylenen kitapları aslında kendisi yazmamış, aklını yıkadığı ve avuçlarına yüklü miktar para sıkıştırdığı üniversiteli gencolara yazdırmış, her şeye rağmen en azından bu kitapları okumamış olan herhangi bir adam.
  -1 ... kobrullah
 10. 10.
  zamanında cumhuriyet gazetesinde kitaplarının reklamını yapturmış kişi. vallahi helal olsun.
  2 ... butafor