bugün

galatasaray'ın fenerbahçe'yi madara ettiği maçları sözlük ahalisiyle paylaşmak gibi ulvi bir olayı kendine görev bellemiş yazardır. helal olsun diyor ve böyle devam etmesini diliyoruz.
sözlüğün sol frameinin ebesiyle haşır neşir olan yazar.

·15 mart 1942 galatasaray fenerbahce maci (5) ...
·26 kasim 2006 trabzonspor fenerbahce maci (21) ...
·4 kasim 1921 galatasaray fenerbahce maci (6) ...
·ogasi (4) ...
·18 aralik 1960 galatasaray fenerbahce maci (5) ...
·hanimeller reklamindaki denizalti komutani ...
·kursat basar ...
·sozlukteki marmaralilar ...
·kirmizi baslikli kiz (11) ...
·1 nisan 1927 galatasaray fenerbahce maci (5) ...
·31 agustos 1928 galatasaray fenerbahce maci (4) ...
·thetempleoftheking ...
·4 mayis 1913 galatasaray fenerbahce maci (5) ...
·2 ekim 1914 galatasaray fenerbahce maci (5) ...
·90 60 90 vucudum var (3) ...
·imam hatip lisesi (3) ...
·sultan tolgukadem ...
·12 subat 1911 galatasaray fenerbahce maci (6)
futbol dışındaki entryleri doyurucu olmasına rağmen konu galatasaray fenerbahçe derbisi öncesi ortamı geren entrylerle yazarları birbirine düşüren bunu yapmaması için kendisine rica ettiğim yazar. ayrıca birinci nesilsin abimizsin yakışıyor mu sana bunları yapmak diyorum ve daha konuşmuyorum.
(#915032)
hiç üşenmeden oturup verilen adresteki maçları sayan uuser. ayrıca gerçekten de fanatizmin ötesinde galatasaraya tapındığını tahmin ettiğim uuser.
muhtemelen geçen gece palermo yenildiğinde üzülen uuser.
ayrıca hakkında girilen her entry den sonra cevap niteliğinde entry giren uuser.
(bkz: selam ederim) * *
birinci nesil az yazar yazar...
birinci nesil sağlam yazar. kaya gibi tespitler sahibi. daha çok yazsın daha çok okuyalım.
çok büyük suç işleyen, tez kellesi vurula yazardır.*
iyi bir yazardır ama...
kendini makroya bağlamış adam.
binlerce entry girenler listesinde(!) yer almaya aday yazar...
galatasaray entrylerini zevkle okudugum yazar.
torrent'ten çektiğim kabadayı filmi için read me hazırlayıp, film hakkında uludagsozluk.com'u okuyabilirsiniz demiş kişi.
biraz daha coşarsa akibetinin santigado'ya benzeyeceğini düşündüğüm yazar.
an itibari ile doğru bir kararla çaylak olmuştur. yine sağduyu kazanmıştır.
hakaret ile eleştiri arasındaki ince çizgiyi yok ettiğinden olsa gerek çaylaklaşmış köklü yazar.
çatışma bittikten sonra olay mahaline gelen apaçidir.
(#4849939) en sevdiğim yazar.
dünyanın en iyi yazarı..
benim tarafımdan yazar yapılmış kişi. bonservisi elimdedir. kendisini on entry giren yazarlar listesinde görmüştüm, böyle farklı bir renkteydi. bir şeyler olacağını o an hissettim.

bu tür yetenekleri sözlüğe kazandırmaya devam edeceğim.

edit: ikramiye kazananların sonradan çıkan kolpa akrabaları gibi hissettim kendimi. adam birinci nesilmiş. fiziksel açıdan benim yazar yapmam mümkün değil. ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim; o sıralar moderatör olsam kesin yazar yapardım, gerçek.
sevenleri de nick altı entry' leri de dolup taşacak olan yazar....
bana bi miktar * borcu olan sevgili yazar. ne zaman veriyosun hocu? *
ogasi beni hatırlıyormusun hani uzaktan akraban küçükken koparmışlardı bizi hep aradım seni bulmak bugüneymiş... *
çok da yakışıklıymış maşallah. bekar mı acaba.
eğer gerçekten kazanmışsa resmini koyarak iyi bir şey yapmadığını söyleyebileceğim yazar.
kız olsam vereceğim yazar, gerçi şimdi de verebilirim fark etmez. *

bu arada biz kendisiyle akrabayız, sorması ayıptır hacı memleket neresi? google'dan biraz araştırayım da yanına gelince destekli sallayayım. ama hepimiz adem baba'dan akraba değil miyiz nihayetinde? hayır darwinistsen maymun da olabilirim hiç fark etmez. *

edit: ah ulan be bu da mı gol değil? değilmiş mnskym.
o değilde acilen manikür yapması gereken yazar.