bugün

son entrysini 2 yıl önce giren birinci nesil yazar.
aynı entryi silip silip tekrar yazan bir top model.

olm tamam lan, anladık. adam yakışıklı. ve yakışıklı olduğu için de süper futbolcu.

ne gereksiz bir adammışsın anlamadım ki..
(#6759796) burada hakan balta'ya yırtık dondan çıkar gibi yakışıklı dedikten sonra haliyle kendisiyle daşşak geçtik accık.

(#6760863) sonra inanılmaz bir şekilde bu entrydeki bkz dalgasına dikkat. ilginçti.

ve sonra (#6760989) şu entry'i tam 3. kez girdi. her girişinde bir öncekini sildi. dejavu oldum lan 3 kere.

hepsini geçtim bütün entrylerinde ezik, şişman, sivilceli, gözülüklü adam oldum. hey dostum ben bunu hakedecek naptım ha?. neyse bi süre tartışayım dedim ama bir çocukla tartışıyormuş hissi uyandı bende. sonra baktım 1. nesil, sonra entrylerine baktım, sonra kendime baktım, yardımcılarıma baktım ve maçı bitirdim.

ek: entryleri sürekli değişiyor ya da dönüşüyor. ne dediysem unutun siz görmemiş gibi yapın en iyisi.
(#6759969) roberto carlos ve hakan baltayı kıyaslayabilen sözlük yazarı.
beşiktaş'a sallama krizi yine tutmuştur.

lan tamam al meşhur oldun, yazdık yine nick altına iyisin yine.

daha önceki denemesinde olanlardan sonra bir ağlamadığı kalmıştı arkadaşın.

şöyle olmuştu bir önceki seansta; http://www.youtube.com/watch?v=jekcEUUnuxI

allah ıslah etsin.
geçen haftanın en kötü entrylerine 3 adet entry sokarak; " ulan biz daha bi' tane sokamadık adamlar neler yapıyor mnskym " dememe neden olan yazardır.
altına kesinlikle ama kesinlikle bilgi içermeyen entry girilmemesi gereken başlık.

(bkz: urperten entry silinme sebepleri)
sarı-kırmızı formasının üstüne kırmızı-beyaz, yeşil-beyaz, mor-beyaz artık neyi denk getirirse o formayı giyip gökkuşağı gibi beşiktaş'a sallayan yazar.

biz beşiktaşlılar çok seviyoruz kendisini. *
öyle bir düşünceyle belirtilmiş ki; (#5101422) katılmamak elde değil.

tanımım tanım olsun.
(bkz: paranın yüzü sıcaktır) *
günün ilk entrysini girerek kardeşimi onurlandırmak istediğimdir. süper loto talihlisiymiş. nesildaşım kardeşim.
parası beni asla ilgilendiremeyen kişidir. * * küçük bir şaka yaparak akşamına neşe katmış yazardır.
akraba olduğumuzu açıklama vaktinin geldiğini düşündüğüm yazar.

(bkz: amca oğlu)*
(bkz: o artık zengin)
uludağ sözlük'ün gelmiş geçmiş en delikanlı adamı. canım kardeşimdir. kendisini tanımasam da doğum günü kutlu olsun. bayramını da kutluyorum. her şeyini kutluyorum. sadece biraz para gönder kardeşim. fazla olmasın ama. bi araba alacak kadar ya. olmaz mı? canım kardeşimdir. sözlükte bundan sonra en sevdiğim adamdır.*
akrabamdır kendisi. yıllardır arıyorum. *
(bkz: super loto talihsizi)
yağ çekmeye hiç gerek yok sanırım sadece bikaç tanesi gercekten orda sayıların 5 liranı güle güle harca ogasi. *
(bkz: ogasiyle konuştum haberler iyi)
(bkz: mutluluklar paylaştıkça artar)

yaa, yaa!
sözlükte ne kadar yavşak, ne kadar para göz, ne kadar kötü pis kaka yazar varsa meydana çıkartan yazardır. bi ikramiye çıktı diye yapılır mı bu kadar yağ? dimi kankam, dimi ogasim, dimi gulüm, yalarım seni ben.
(bkz: tüüüü boyu devrilecesi)
02'nin, 38'in ve 51'in el emeği göz nuru gibi göründüğü resimde kuponu tutan yazardır. doğruysa akıl sağlığı diliyorum kendisine.
bilet ile çektirdiği fotoğrafa feyk diyerek asıl şimdi hepimzi yemeye çalışan yazar... ama olsun yine de kankam olur kendileri... *
şu anda tüm entrylerini artılıyorum. umarım dikkatini çekerim. *