bugün

muthis bir akiskan cikolataya sahip sokella. 3 kiloluklari en fazla iki gun dayanir, haftada bir kilo aldirir adama, uzak durulmalidir. canim cekti, para olsa gidip alacaktim simdi. * *
bildiğin şokella.
(bkz: bu ara ağzımın tadı yok)
depresyona iyi gelir.
her hafta koca bir kavanoz aldığım,bittikten sonra "bu hafta almayacağım kilo alıyorum" diyip ertesi günü yine dolapta yerini alan enfes tat.
kaşık kaşık yenesi,süpersonik enerji kaynağı krem çikolata.italyan markasıdır ayrıcana.
içeriğinde kokain olduğunu düşündüğüm yiyecek. nasıl bir bağımlılık yaratıyor, neden herkes bu kadar aşık, biz neden maaile kaşıkla dalıyoruz kendisine, muadili ürünlerden farkının sebebi nedir, yani bir fark var, bu bariz, ama nedendir bu nutella krizleri, gece yarısı aşermeler, çorba kaşığıyla yenenpms * zamanları falan...esrar ı bırakmış adamlar tanıdım, nutella dan vazgeçemediler, ecstasy ye tövbe etmiş kişiler, buna dayanamadılar, sigarayı bıraktım bunu bırakamadım diyen insanlar sokakta. tek açıklama bu, makul dozda kokain var bence gizli formülünde *
icinde tayyip erdogan in parmaginin oldugunu du$undugum yiyecek.
(bkz: erdogan dan nutella tarifi)
hakkında bu kadar çok entry girildikten sonra "acep tadı nasıldır" diyerek merak ettiğim kaloricik.
bi sikim numarası olmayan pazarlama harikası ürün. yurdum denyolarının italyanları zengin etme nedenidir. tonla muadili vardır ve bir çoğu da nutella dan çok daha güzeldir ama salak kitlemiz almaz, yemez. yohsam nasıl hava atacak arkadaşlarına...
hiç çikolata yememiş bende bile merak uyandırmış ekmeğe sürümlük veya kaşıklamalık yiyecek. hala tadına bakmamak konusunda kararlıyım. pazarlama departmanında çalışan bir arkadasın sözlükler arası çalıştığını ve ikna edici bir reklam kampanyası yürüttüğünü düşünüyorum. *

bir uludağ limonata bir nutella bizde bilemedik neyi merak edeceğimizi.
bir kalori bombası olmakla beraber dünyada ölmeden önce yenmesi gereken 50 şey listesinin üst sıralarında yer alır.
çikolataların en tatlısıdır. mevsimlerden kışın gelmiş olması sebebiyle nutella sezonunu açıyorum izninizle. * *
sadece kahvaltınızı değil tüm gününüzü güzelleştiren tad. tv karşısında kaşıklanacak kahvaltıda bıçakla sür sür bıkılmayacak nefis çikolata.
bir alman klasigidir.90larda almanya'dan kavanoz kavanoz getirirdi akrabalar volkswagen arabanin bagajinda.dort gozle beklenirdi.agustos sicaginda catlayana kadar yerdik.simdi super marketlerde bulmak mumkun ama o zaman yemek baska oluyordu.
insana gurbette yaşayan akrabalarını hatırlatan sevimli çikolata. adına facebooklarda gruplar, fan clublar açılmıştır.
tost makinasında ısıtılmış sıcak ekmek arasına sürüldüğünde waffle etkisi oluşturan, bünyedeki bütün endorgazmik retikulumları harekete geçirip insanı bir anda mutlu ediveren mucize.

kinder markasını da üreten italyan ferrero firması tarafından üretilir.
süper tat.

bizden ucuza alınan fındıkların kakao içinde bize 100 misli fiyata geri dönmüş hali.

ya hiç dönmeseydi ?
popüler kültür fenomeni. bir boka benzemez aslında fark açısından.
an itibariyle almanya'da fiyatı 1.79 euro olan üründür. *
yanında süt olduğunda bir kavanoz, bir litrelik süt ve bir ekmek bitirilebilen, süfer yiyecek. tanımlayamam ben bunu arkadaş.
süpersonik zeki yazar arkadaşlar tarafından, yiyenlerin özenti olarak adlandırılmasına yol açan lezzet.

çokokrem yiyince para farklı yere gidio sanki, başbakanın oğluna burs oluyor. burger king de , kfc de özentiliktir şimdi ha; mudurnu piliç falan varken.

(bkz: bsg allaasen)
sözlükte tarikatı olan yiyecek. kutsal kabul ediyorlar.
Kaşık kaşık yenilesi lezzet.
reklamındaki aşçı abinin tahta kaşığı dillediği orgazmik kahvaltı unsuru.
hakkinda bu kadar entry girilince bu nicki kullanan ve hatun oldugundan suphelenilen yeni bir yazar geldi sanarak kimil kimil oldugum besin maddesi. anneler' in cokokrem' den kalma aliskanlikla yavrulari ekmeksiz yemekten men ettikleridir ayrica. oysa ekmeksiz de guzeldir. hatta daha da guzeldir. yalarim kendisini.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar