bugün

cengiz aytmatov'un nohut kadar beyni olduğunu kanıtlamış lezzet. * *
bildiğin çokella. hakkat abartmaya gerek yoktur. maksat eğlenmekse ciddiye almaya gerek yoktur.
daha iyisi olana kadar en iyisi olan cikolata.
musluk olup ağzımıza akmasını arzu ettiğimiz kahvaltılık.
kusana kadar yemek istediğim, uğruna ölünesi mükemmel şokola. bir gün yerken burun deliklerimden gelecek ya da mutfakta ağzım yüzüm nutella içinde elimde kaşıkla ölü bulunacağım diye korkuyorum.

olsun, ölümüm nutelladan olsun...
askerdeyken kendisine olan hasretimden dolayı rüyalarıma giren güzellik...

bir defasında kendimi eğitimde koskoca bir nutella akıntısı üzerinde sürünürken görmüştüm, dahası oradan çıkıp nutella üzerinde şınav çekiyor, her şınavda yerdeki nutelladan hüp diye yalıyordum.

üstelik askerliğim boyunca ne sürünmüştüm ne de şınav çekmiştim. ertesi gün çarşıya çıkınca kendime yarım kiloluk şenerella alıp ishal oldum. zira nutella bulunmuyordu bakkalda...
devrimci peripella hareketi nin bir numaralı hedefi ve düşmanı olan ürün.
bildiğin çukulata.
sarelle'nin adını nutella yap sat, nutella böyle güzelciler, nutella şöyle güzelciler afiyetle yer. ama işte gavur malıya, bir de belli bir sosyetik düzeye ulaştı bu pahalı kavanoz o yüzden herkesler hayran.

starbucks'da kahve içmek gibi gereksiz bir tarz.
çikolataya çukulata demeyi beceren ulusalcıkların biricik düşmanı. yiyecekten bile "gavur özentiliği" çıkarabilen bu zihniyet kıçında levis kotla gezip ağzından marlboro'yu düşürmez. e tabi bir de vatan, millet ayaklarını...

zaten camel paketine samsun koy sat, şahin'in adını bmw yap ooof off. hayranız bu ilkokul seviyesinde vizyona!
kışkırtıcı ve feminen...ağzınızın kenarına bulaşınca, üstünüzde pijamanız bile olsa sexy gözükebiliyorsunuz.
diğerleri çikolota ise nutella apayrı bir şeydir.
facebook da adına açılmış bir grubun üye sayısı an itibarı ile 1.018.369 kişiye ulaşmış mükemmel lezzet.
http://www.facebook.com/p...Nutella/24932281961?ref=s
500 gramlığı çabuk bitiyo diye ,carrefour'da indirimdeyken, gözüm doymayıp 1.000 gramlığını aldığım sürülebilir çikolataların padişahı.
1 ay gibi kısa bir süre içerisinde 9 kilo almama sebep olan benzersiz lezzettir.
sırrının, italya'da tek bir bölgede yetişen ve sadece nutella'ya satılan fındıklar olduğunu öğrendiğim * sürülebilir enfes çikolata.
bir gün ya da bir gecede, tek başınıza yarıya indirebileceğiniz kavanozdaki benzersiz tat.
ekmek ile beraber olunca hayata anlam katar.
bir paket waffle la beraber kalori harikasına dönüşebilen fakat feci lezzetli olan müthiş buluş.
öyle ekmege bol mol margarinsiz sürmeyeceksin yuh oha hatta cüs. Tuzlu cubuk krakerle yiyin gari derim ben. alamanyada böyle yinirmis bazi bazi.
Muz ile güzel, çilek ile harika giden.
hakkinda bu kadar entry girilince piyasadan kaldirildi sandigim bagimlilik.
yerim yerim yerim denilesi ve yenesi.
evrim akının gece yarısı kalkıpta bir kavonoz yediği çikolata kremeası.
tadını bir bilenin tarif etmesini istediğim hede *.
henüz kahvaltı yapmamışken ve evde nutella olup olmadığını bilmiyorken * normalde çok sevmesem bile şu anda beni krizlere sokabilecek tatlı cisim. *