1. 1.
  sarjı bır hafta gıden, kullanıcı dostu sahane bır telefondur. yılan oyunu ozellıkle basarılıdır. rekordan rekora kosulabılır.
  3 ... painkiller
 2. 2.
  istenildiğinde iyi bir telefon, istenildiğin de iyi bir silah olarak kullanılan teknolojik ürün.
  3 ... ruhi
 3. 3.
  sokaklarda artık gameboy yerine cocukların ellerine tutuşturulmuş ve sadece yılan oynanan telefon haline gelmiş , eski kral , yeni gameboy , takoz telefon familyasına giren , emektar bir telefondur.
  2 ... aby
 4. 4.
  ruhsatı var mı bunun şeklinde sorularla takoz muamelesi yapılan nokia modeli.
  3 -1 ... endless
 5. 5.
  sms alıp gönderme özelliği olan cep telefonu markası
  1 -2 ... rweasley
 6. 6.
  nokianın ilk piyasa sürdüğünde milletin dibini düşüren telefon.zamanla teknolojinin ilermesi sonucu hezeyana uğramış, ruhsatlı silah kategorisine girmiştir.
  3 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  türkiye pazarına giren ilk değiş tokuş kapaklı cep telefonu olmasının yanısıra çok amaçlı üretilmiştir. özellikle bayanların çantasında bulundugu sürece tacizcilere ağır darbeler indirilebilir, şarja baglandıgında ısınan bataryası sayesinde ütü gibi kullanılabilir, yolda kalan arabanızın altına takoz diye koyabilir ve en önemlisi ideal türk burnu için yapılmış olan anteni sayenizde burnunuzu karıştırabilirsiniz. bu kadar özellik başka hangi telefonda var.
  1 ... cehennem tanrisi
 8. 8.
  5.katta bulunan evimizin balkonundan düşürdüğüm ancak almak için indiğimde hala takır takır çalıştığını gördüğüm ilk telefonumdur.
  1 ... ortouch
 9. 9.
  yaklaşık 6 yıl kullandığım ilk telefonumdu. bataryasının telefonla temas sorunlarından (bkz: 5110 bataryasındaki temas sorunu)dolayı kendiliğinden ara ara kapanır insanı delirtirdi. ama gene işe yarardı.
  ... azorka
 10. 10.
  kimilerninin (bkz: ben)sahip olamadığı telefon.*?! "**
  2 -1 ... lavinya_