bugün

Devrinin havalı cihaziydi renk renk kapak değişimi yapılırdı gençler şimdi dalga gecicek ama büyük bir devrimdi o günlere göre .
https://youtu.be/VJTnaWWFUwI
1-9;3-7 ya da 2-4-6-8

Üçünü de deneyip tarafımızı seçerdik.

Anlayan gerçekten kullanmıştır.
harika telefondur fakat kapitalizmin eseri olup gene kapitalizme yenik düşmüştür.

bu arada, hala banka kredisiyle telefon alınmaktadır.
6110 vardı babamda banka kredisi ile telefon alınan zamanlar. .
tv reklamında değişen kapakları bir kadın ile bir erkeğin çamaşır ipine mandallayarak birbirine gönderdiği telefon.
renkli kapaklar takılabilen görsel nokia markasının en efsane modellerinden biri.

ayrıca ilk telefonum.
Kuzen kuponla aldık demişti. Yılan oyununa takmıştım bundaki. Sonra çıkan 3310daki gibi değildi. Bi de turuncu kapatma tuşu ve anteniyle dikkat çeken bir cihazdı.
Şarjı yaklaşık 1 hafta gidiyordu sanırım bunların. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan bu günlerde özlenen. .
star gazetesinden kupon ile toplayarak aldığım telefondu. büyük ve şişmanca olması nedeniyle cebe pek uygun olmayan cep telefonuydu, ama fiyat olarak cebe oldukça uygundu. cep telefonun doğan,şahini diyorum ben bu telefona. şu an evde bir kutuda öylesine duruyor. telefonun başına çok şey gelmesine rağmen, ilginçtir, hala çalışıyor.
zamanında 150 milyondu.
antenli son cep telefonlarındandı.
Karizmatik duruşlu bir telefon idi. Benim gibi birçok kişinin ilk telefonudur.
Modern telefonların babası.
ilk telefonumdu . Snake ve space impace oyunuyla oldukca populerdi. Takoz , silah ve savas aleti olarak kullanilabilirdi.
babamın 30 gün şarjı gittiği için, zamanında benimkinin şarjının 15 gün gittiğini duyunca bir güzel azarlamasına sebep olan telefondur.

- kapağını mı değiştirdin?
+ he baba
- kaç gün gidiyor şarjı?
+ 15 gün baba.
-ne 15 i ya? ne 15 i? öldürürsün sen bunu 2 günde.
+ baba niye seninki kaç gün gidiyor?
- 1 ay. o da geceleri açık.
+ %&^"_?*
sahip olduğum 2. cep telefonudur, hala evde durmakta olup çalışır vaziyettedir. bir zamanların efsane telefonudur, canımız sıkıldığında yoruluncaya kadar yılan oyunu oynardık, şarjıda şimdiki telefonlar gibi hemen bitmezdi.
gelmiş geçmiş en harika en süpersonik telefondur.

aksini iddia eden varsa özelden adresini bıraksın, ağzını burnunu kırmaya üşenmeden gelirim valla !
ortadaki büyük tuşu koptuğu için silgi takıp kullandığım ve 6 kişi tarafından gasp edildiğimde çalınan eski efsane telefonumdur. : (
bataryasının sürekli oynamasıyla kafayı yedirten alet. 2. el 40 milyona almıştım lisede fiyatını bile unutmam.
cep telefonunun ülkemizde yaygınlaşmaya başladığı yıllarda gayet popüler olan, sonraları ise hakeme atılacak nesne, çivi çakmak, gazoz, bira açmak gibi işlerde kullanılabilecek bir alet, güçlü sesi sayesinde bütün bir öğrenci yurdunu uyandırabilecek alarm fonksiyonlarıyla kullanılmaya başlayan, günümüzde ise hiç rastlanmayan telefon modelidir.
ülkem insanının büyük çoğunluguyla duygusal bagı olan teknoloji harikası.
bu telefon için kullanılan kapakların tüm listesine burdan ulaşılabilir;

görsel
antensiz versiyonu da bulunan kitle imha silahı.
Şarjı alayına kadar giden ve silikon plastik tuşlarıyla ömürlük kullanım imkanı sunan yegane telefon.
güncel Önemli Başlıklar