bugün

entry'ler (1762)

bilgisayardan anlamayan internet kafe sahibi

beladırlar. en ufak sorunda bilgisayarı tekrar açıp kapattıklarına binlerce kez hatta milyonlarca* kez şahit olmuşluğum vardır.

temizlik hastası olanları vardır. öyle ki sürekli hadesten taharet yaptıklarından dükkanın her alanı namaz kılınabilecek pırıllıktadır.

büro sandalyesi kullanılıyorsa mekanda ayaklarınızı sandalyenin tekerlekli bölümüne basmanıza kızarlar. sırf böyle adamlara gıcıklık olsun diye mahallenin piçleri mouse toplarını çalarlar. dikkat edin bu mekanlarda mouselar hala topludur.

bulent ersoy un ofsayti ilk anlatista anlamasi

şaşırılmaması gereken durumdur. erkekler olarak soğukkanlılığımızı yitirmemeliyiz. zira ezberimiz bozulmamıştır ve kızlar hala ofsaytın ne olduğunu öğrenemeden bu dünyadan göçeceklerdir. bülent ersoy'un ki çok uç bi durumdur. eskiden kalma bir alışkanlıktır, panik yok, sakin!

ilk cinsel deneyimini belediye otobusunde yasamak

(bkz: erotik hikaye manyağı abazan yazarlar)

(bkz: taşıtlarda seks)

sürekli imla hatası yapan yazar

potansiyel gaydir.

bilerek imla hatası yaparak sazan avlayan yazar

en sinsi, en kahpe yazardır. içine şeytan girmiş olup, yaklıarak ruhu arındırılmalıdır.

ayrıca;

(bkz: sürekli imla hatası bulan erkek potansiyel gaydir)

bilgehan

jandarma, köy korucusu.

başlığı açıp editte başlık başıma kalmış demek

uhsuzluktur. nasıl bir tıynettir bu bir türlü anlam veremiyorum. çık evet ben açtım, bu beğenmediğiniz boktan başlığı ben açtım de.
hayır illa katakulli yapacak, pes!! ne diyeceğimi bilemiyorum.

recep tayyip erdoğan

(bkz: cift isimli erkek potansiyel gaydir)

aman diyim.

basligi yazarin ustune birakan ibne

en sinsi ibnedir, ibnelikte dereceleri, dünya rekorları vardır, hastır hem de. o kadar ibnedir ki ışık evlerinin tamamını tarasanız bu kadar ibnesine rastlayamazsınız. gerisini varın siz düşünün artık.

utanmadan iftira atmak

masum insanları karalayıcı propaganda yapmak, hedef göstermektir, ayıptır, yapılmasa daha iyidir.

barış akarsu

allah rahmet eylesin bir kez daha. ancak şunu da belirtelim ki o tipe sahip olmasa o sesi ile vasat bir şarkıcı hatta piyanist şantör olarak iş yapardı heralde. burada eleştirdiğim barış akarsu değil o'nun nezdinde sistem ve sistemin kurbanı olmuş türk hatunlarıdır. gökhan özen de çok manyak değil mi? pehh!...

itü sözlük ten başlık aşırmak

potansiyel gaylik, müdüriyette komisere veren oğlanlıktır.

abazan olmayan erkek modeli

dikkat çekmeyen hiçbir zamanda çekemeyecek mazbut erkektir. bu gidişin sonu kötü, gaylik yakındır.

anne ve babanın boşanması

liberasyondur.

hırsızlık

potansiyel ibnelik değil, düpedüz ibneliktir.

babası imam olan patolojik yazar

teknik olarak babası, doktor, mühendis, sucu, overlogçu, astronot, terzi, orospu, oto tamircisi, seyis, banker, dolmuş şoförü olan yazardan bir farkı yoktur.

burada patolojikten kasıt oraya buraya saldıran, dikkat çekmek için götünü yırtan kanser hücresi minvalli yazardır. babası imam olduğundan bu tarz davranışlar ona yakıştırılamamaktadır. ancak islam'da ruhban sınıfı olmadığından imam kendisi bile gelip burada patolojik yazarlık yapsa bir ehemmiyeti yoktur, sakıttır.

grup seks amaci ile tesekkul olusturmak

ejnebilerin gangbang dedikleri sanatı icra etmek adına insanların kızlı erkekli toplanmasıdır. kanunlara göre bu durum suç teşkil etmemekte ve herhangi bir ceza gerektirmemektedir.

mevzu anket olunca yazarlar tam bir yalancidir

üzerine eğilinmesi sözlüğün güvenirliliği açısından elzem olan konu.

az önce farkedip şok oldum. rte'nin mail adresi başlığındaki tüm mail adreslerini ekledim ancak hiçbiri gerçek değil. buz kestim, bir süre yazacak kelime bulamadım. arkadaşım halimi gördü ağlamaya başladı, kedi huysuzlanmıştı.

hepsini geçtim yazar arkadaşlarımın yalancı olması fikri ağır gelmişti, acı koymuştu. bunalım takıldım yeminle. gotik kız fotoğraflarına bakıp gıpta ettim. emolara sardırdırdım. sonra kendime geldim ve buradayım.

ibneler sizi! kandırdınız beni. duygularımla oynadınız. bunu fitil fitil getiricem burnunuzdan ve bilimum deliklerinizden. neyse bunu bilahare konuşuruz şimdi vakit yok. ne gerek vardı böyle şeylere??

benjcev

zebil, sebil yazar!

bir kizin bacaklarina bakarken yakalanan erkek

o ne güzel erkektir. bir kızın bacaklarına bakmak normal karşılanmalı artık. 21. yüzyılda sorun edilmemeli. eminim o kız da beğenilmekten hoşlanıyor. biraz açık görüşlü olmanın, modernizmden nasip almanın nesi kötü?