1. 1.
  karizmatik, sigara tiryakisi cizgi roman kahramani.punisherin yakin dostu, yoldasi olup kingpine karsi punishera destek vermektedir.
  ... koko
 2. 2.
  punisher'in beat 'em up oyunundaki ikinci karakter.
  1 ... solid_snake
 3. 3.
  tek gözü eksik,ölümü düşmanın kurşunundan değil ciğer kanserinden olacak olan sıkı bir karakterdir.
  ... d@nte
 4. 4.
  birde bunun bilgisayar oyunu vardır, punisher ile beraber mafya yı çökertirler. ayrıca punisher dan daha karizmatiktir kendileri. unutmadan belirteyim örümcek adam abimizin bir kaç bölümünde kalkan denen özel kuvvetlerin komutanı rolündedir. askeri bir dehadır kendileri. öyle böyle değil uçan bir şehiri yönetiyordu herif.
  ... nvrs
 5. 5.
  bukalemunun taklit edemediği adamdır. bu ebleh bandı yanlış gözüne takmış ve böylece spider man kişisinin, onun nick fury olmadığını anlamasına ve bir haklı galibiyetine daha vesile olmuştur.
  3 ... thor
 6. 6.
  spider man çizgi filmindeki gizli, iyi kişidir. herkes onu öldü sanmaktadır ama o bütün halkı korumak için gizli kalkan adlı çok gizli bir örgütün başıdır. bir gözü yoktur. ölüm ilanı negatifi gazetede ters basıldığı için kötüler onu taklit edemezler. etmeye çalışırlar ama nafile. spiderman kişisi kötüyü eleverir akabinde yakalanmama korkusuyla kötü kişinin helikopteri nehire düşer fakat ceset bulunamaz. kötülük amacını gerçekleştiremez ama yakalanamazda. yani klasik çizgifilm sonudur.
  ... ilqim
 7. 7.
  98 senesinde televizyon için kamera karşısına geçmiş ve david hasselhoff tarafından hayat verilmiş bu marvel karakterimize bu günlerde bir sinema filmi çekilecekmiş başrol için will smith veya bruce wills düşünülüyormuş...
  ... th0r
 8. 8.
  marvel mahsulü bir çizgi roman karakteriyle aynı adı taşıyan, 2010 yılında tamamlanarak vizyona girmesi planlanan film. kendisini ed harris ya da daniel craig oynamalıdır kanaatimce.
  ... thor
 9. 9.
  (bkz: shield)

  (bkz: iron man)
  ... rapidoya kafa atan ogrenci
 10. 10.
  punisher'ın yardımcısı, dostu, ortağı.

  işin ilginci ismi altına yazılan 11 entry'e kıyasla esas oğlan frank castle (aka punisher) sözlükte daha az ilgi görmüştür.
  ... double cross