bugün

bruce banner'ın arasıra dönüştüğü efsane kahraman.yeşil dev.
bir proseforden yapılma büyük yeşil güçlü yaratık..(yaratık mı acaba)
(bkz: the incredible hulki)
Eric bana nın sinemada canlandırdığı acaip yaratık....
kızdığı zaman babasını tanımayacak olan yaratık müsveddesi
kızınca 1.80'den 4 metreye uzayan bi o kadarda enine genişleyen, ne var n yok dağıtan ekranların yeşil devi.
bu da ayrı bir arıza karakter. pek şaka kaldıramaz bu arkadaş sinirleniverir hemencecik o zamanda dünyanızı yeşile boyar. ha yeşili seven yeşil dostu bir insanız ne mutlu size o zaman.
asıl mesleğinin garson olduğu belirlendi.
(bkz: uludag roman 3)
sinirlendikçe güçlenen çizgi karakter. Ne kadar zorlu bir rakip çıksa o kadar kızdığından yenilmesi teorik olarak zordur. Bilek gürüşünde süperman bunun eline verir diye tahmin ediyorum.
izlemeye değer görmediğim film
(bkz: hayatımda 2 kez sinemaya gittim)
yeni filminde prison break teki linc in oynayacağı kahraman. (bkz: dominic pucell) irticacıdır efendim zira yemyeşildir.

düzenleme: edward norton oynadı.
(bkz: the incredible hulk)
ing. hurda gemi.
bir zamanlar pendik merkez ilkokulunda okuyan öğrencilerin okulun karşısındaki gizemli ağaçlık bölgede yaşadığına inandığı ama gösterilen yoğun ilgi sonucunda yurt dışına kaçmak zorunda bırakılan yeşil adam, katil.
(bkz: çocukluk dönemi sanrıları)
(bkz: hulk ekmek) *
canavar olan ilk süper kahraman.
çizgi filminde "halk sinirlendi", halk yıkacak", "halk şöyle yapacak", halk böyle yapacak" diyip duruyor yeşillenince. bu da şirinler gibi komünist mi acaba diye düşündürten çizgi karakter..
bir karikaturde ilginc bir deginme yapilmis karakterdir. olaylar soyle gelisir. en basta bir bilim adami bir iksir buldugunu ve bu iksirin kendisini cok guclu yapacagini iddia eder. herkes alkislar.

+arkadarslar bir iksir buldum ve bu iksiri icince artik ben bu tifil adam cok guclu bir insana donusecegim.
-aslansinnnn, kaplansinnnn(alkislar)
+simdi bunu dunyanin gozu onunde kendimde deniyorum.
lukur lukur lukur lukur.
-ee bir sey olmadi. puaaa cok komik lan bu herif kendine bir sey yapmayan iksir bulmus. taaa
+bakin niye boyle oldu bilmiyorum. teoride mukemmeee..
- kes lan artik sen ta*sak oglanisin. puaaa
+bakin sinirleniyorum ama. (vraaangkh)
-hooop noluyor lannn.
içi dışı bir deyimini yerlebir edenkahramandır.
Fethullah gülen'in yeni ve en büyük askeri.
Yeşil ve dev olması,arada sırada salya sümük ağlaması, bize onu hatırlatıyor değil mi?
insanken dönüşüm esnasında her tarafı parçalanan ama her daim pantolonu sağlam olan süper kahraman.
doğru okunuşu halk olan ama küçük hayranlarının hulk diye seslendiği kahraman.
yeşil canavar..
keşke onun kadar güçlü olabilseydim dediğim yeşil dev.
(bkz: Givanildo Vieira de Souza)