1. 1.
  tam adı Neymar da Silva Santos Júnior olan ve avrupalı kulüpleri peşinden koşturan brezilyalı velet. 1992 doğumlu olup, santos'ta oynamaktadır.
  4 ... pax romana
 2. 2.
  Guarini'yi 8-1 yendikleri maçta 5 gol atıp hayvanlaşmıştır.
  yıllar sonra gelen edit:bu adam hayvan, hayvan dedim inanmadınız.bakın şimdi ne oldu.
  15 -3 ... mprac
 3. 3.
  robinho ile aynı menajeri paylaşan çocuk.*
  yüksek top tekniğini engelleyen bir özelliği çok çok zayıf olan fizik gücüdür. dunga çağırmadı diye ortalığı kaldırdılar ama bu çocuğun dünya kupasına dahil edilmemesi gayet normaldir, velhasıl bu ortam gençleri deneme yeri değil. hani duruşundan bile anlıyorsunuz, resmen çocuk bu. hele hele o fizik gücüyle dünyanın en büyük futbol organizasyonunda adamı 2 günde çürüğe çıkartırlar mirim. kimleri kimleri harcadılar bu dünya kupası denen arenada...

  sonra hakkında premier league dedikoduları dönüyor. komik, premier league'de böyle 45 kiloluk bir topçuyu da saniyesinde harcarlar. velhasıl şu anda santos'da mutlu. yine de güçlen azıcık neymar kardeşim...
  3 -1 ... pulemjot kalashnikova
 4. 4.
  diyarbakırsporla anlaşmış olan oyuncu.

  edit: mouhaha olm niye eksileyip bunları hatırlatıyosunuz ki bana.
  4 -15 ... untitleduser
 5. 5.
  diyarbakırspor ile anlaştığı yolundaki haberleri yalandır. şakadır. hayal ürünüdür.
  3 ... chief
 6. 6.
  18 yaşında olmasına ragmen chelsea'nın 36 milyon euro teklif ettigi oyuncudur. 36 milyon euroyu hak edecek kalitede bir futbolcudur, futbolun yeni pelesidir, avrupa futboluna hayırlı ugurlu olsun.
  3 ... rabbim yaz dedi
 7. 7.
  arkadaş nedir bu brezilya'nın genç oyuncu pompalama yeteneği. pato, robinho, kaka, vs.. şimdi de neymar. yeter artık brezilya! gerçi herkes futbolcu orda, arada bunları çıkması da normal.

  normal ama, avrupa klüplerinde de "her sene brezilya'dan genç yetenek alma " hastalığı var. illa alacaklar bir genç yeteneği, milyon euro'lara. neymar olmasa x, x olmasa y.
  3 ... klimandjaro
 8. 8.
  kendisi fm de oyuncumdur, yeteneklidir, çabuk gelişir, fm oynayan arkadaşlara tavsiye edilir. umarım bazı fm efsaneleri gibi sönmez de onu ilerde büyük takımlarda zevkle izleriz.
  2 ... ozzzzi
 9. 9.
  geleceğin en büyük yıldızlarından biri olacaktır.

  (bkz: buralar entry dolacak)
  5 ... there are no small victories
 10. 10.
  bonservisi 45 milyon euro olarak belirlenmiş klübü tarafından.
  2 ... klimandjaro