1. 1.
  Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde sinema okuyan daha sonraları burada gösterdiği başarı neticesinde Warner Brothers yapım şirketinde staja başlayan 1944 doğumlu amerikalı yönetmendir. Star Wars projesinin babasıdır.

  (bkz: ukte doldurmak)
  (bkz: kendini ukte doldurmaya adamis yazar)
  2 ... raziyehatun
 2. 2.
  amerikan menşeili, elektrik motorları, araçların elektrik parçalarını üreten oldukça kaliteli bir elektrik firması. ayrıca dizel motorlara mazot pompası üretmektedir.
  1 ... sefertasi
 3. 3.
  brezilya' nın gremio takımında forma giyen, teknik kapasitesi yüksek, oyunun hem defansif hem ofansif yönünde yer alabilen brezilyalı genç yetenek. önümüzdeki sezon lokomotif moskova formasını giyecek olandır.
  1 ... legend of the stranger
 4. 4.
  (bkz: george lucas)
  1 ... jusenas
 5. 5.
  barcelona' nın, ' lokomotif moskova ile anlaştı ' yorumları yapılırken, kulübü gremio' ya 20 milyon dolar önererek transferinde dev bir adım attığı, tekniği yüksek ön libero. devre arasında galatasaray' ın gündemine gelen lucas için kulübü 8 milyondolar istemişti.
  1 ... legend of the stranger
 6. 6.
  lokomotif moskova ve barcelona arasından sıyrılan liverpool' un renklerine bağladığı yetenekli sambacı.
  1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  1986 yapımı 12-13 yaşlarında çocuğunun öyküsünü anlatan son derece içten muhteşem film. Bu çocuk yani Lucas (Corey Haim) okulda tipik amerikan filmlerinde olduğu gibi çoğu zaman üst sınıflar tarafından aşağılanan bir çocuktur. Kendisinden bir iki yaş büyük bir kızla arkadaşlık eder ve hem bu kız hem de Cappie (Charlie Sheen) en iyi arkadaşlarıdır fakat bir müddet sonra bu kıza aşık olur. Ancak bu kız da Cappie ile çıkmaya başlar ve olaylar gelişir. izlenmesi şiddetle tavsiye edilir.
  1 ... robertwalken
 8. 8.
  george olanı makbuldür.
  1 ... muhterem fil
 9. 9.
  (bkz: lucas neill)
  3 ... mavi balina hem de minik
 10. 10.
  (bkz: lucas pezzini leiva)
  1 ... delicious