1. 1.
  yepyeni bir need for speed. carbon'dan sonraki. 2007 kasım'da geliyor. hasar olacakmıs bu sefer arabalarda. ayrıca biraz daha simulasyon agırlıklı olacakmıs. hadi bakalım. bekliyoruz...

  https://video.uludagsozluk.com/v/need-for-speed-prostreet-5258/  tANITIM filmi indirmecesi: http://www.ea.com/downloa...r/NFSPS_TRAILER_EU_SD.zip
  2 ... soyle-boyle
 2. 2.
  Oyun devi Electronic Arts, ünlü oyun serisi Need For Speed'in yeni versiyonu ProStreet'i duyurarak, oyunun ekran görüntüleri ve videolarını oyunseverlerle paylaştı.

  Firma yetkilisi Larry LaPierre, ProStreet ile adrenalin yüklü sokak yarışı deneyimini meraklılarıyla buluşturacaklarını belirterek, etkileyici derecede üstün grafikleri ve geliştirilmiş "Autosculpt" özelliği ile yeni oyunun gerçekçiliği zorlayacağını dile getirdi. Need for Speed: Carbon'da da yer alan "Autosculpt" ile, ileri seviyede modifiyeye olanak sağlanarak, kullanıcıların araçlarını diledikleri gibi kişiselleştirebilmeleri sağlanıyor. Artık yeni eklemeler direk olarak aracın performansına da etki edecek.

  kaynak : http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=3813
  ... kumsaldaserapgorenadam
 3. 3.
  önümüzde ki sonbaharda çıkması planlanan nfs serisinin en son oyunu. artık oyundaki araçlar hasar alabilecekler, geliştirilmiş grafik motoruyla bu hasar alma, parçalanma efektleri gözümüzü fazlasıyla alacaga benziyor. prostreet ismini almasının nedeni amerikada gördüğümüz pist yarislarında ki hayvani motorlu amerikan muscle'lar ve kapali alandaki pist yarışlarının çokça olmasından dolayıymısmıs.

  http://www.teknomag.com/index.php/post/2415/
  ... memolf
 4. 4.
  2007 kasım ayında çıkacak oyundur. haydi hayırlısı çok şeyler olucakmış bu seride..
  umarız nfs carbon gibi olmaz. *
  ... duke
 5. 5.
  (bkz: merakla bekliyoruz)
  1 ... desiree
 6. 6.
  need for speed 'in yeni çıkarttığı oyundur. (bkz: nfs)
  ... qokhandemir
 7. 7.
  Sonbahar da çıkarılması planlanan ve her zamanki gibi EA firmasına ait NFS serisi. Yeni oyunda araçların hasar modu maksimum düzeyde gaza bastığınızda egsozun bile titrediği görülebilmekte. PC lerin upgrade çanlarını çaldırıcak olan oyun.
  ... 48nk911
 8. 8.
  efsanenin sokaklardan pistlere taşarak ruhunu kaybedişinin ismi.
  *
  2 ... fatality of fantasy
 9. 9.
  (bkz: bunu da mi yaptılar)
  ... yett
 10. 10.
  1 saat önce torrent sitelerine düşmüş oyundur.
  ... dreamcream