bugün

bazen sitem bazende ilgi anlamı içeren söz öbeğidir. ancak insan sadece huzur ister ve sıcaklık arar. bence sende o var, hissediyorum.

edit: yetmesin...

edit: varlığın yetmez ama evet.
yani gerçekten tüm bu yaptıklarının sebebi ne?
anlamında kendinize sorabileceğiniz ve kesinlikle sormanız gereken bir soru.
belli bir cevabı var ve o cevap uğruna hayatınızı yönlendiriyorsanız iki ihtimal var. ya iyi bir hayat sizi bekliyor ya da yarrak gibi bir hayat.
belli bir cevabınız yok ve hayatınızı ona göre yönlendiremiyorsanız tek ihtimaliniz var. yarrak gibi bir hayat sizi bekliyor.
Sorsan Savcı olmayı istiyorum ama evde oturmuş bulaşıkları kim yıkayacak şimdi,sofra da toplanmamış daha neyse ben gong yemeye devam edeyim modundayim. Kaç para lan bir torp,il.
çok şey olmak istiyorum. çok okumak istiyorum. dünyada tarihte, bilim veya bir buluşla adımı unuturmamak istiyorum. tek tek saysam dolar taşar. ama yazarak bir yere varılmıyor.
Huzur, gönül ferahlığı.

(bkz: inşirah suresi)
Emekli olmak istiyorum.
Geç kalınmış Bir aile.
kredi borçlarımın bir an önce bitmesini.
aşık olmak.
Ne düşünüyorum biliyor musun.
Şu yalan dünyada yalnız yaşayıp masum olmayan insanların nefesini ensemde hissetmenin acısını çekiyorum.

Kalbi sevgiyle dolu insanların göz yaşları içinde boğuluyorum.

Kendinden başkasını görmeyen gözlerin ahını alıyorum.

Bir gün ölecek olup bu acıların bitmeyeceğini bilerek yaşıyorum.

Ne düşünüyorum biliyor musun.?
Zaten sen söyleyeceğim herşeyi biliyorsun.
beklentisiz, öyle.. hayat denen bu rüzgarın beni götürdüğü yerde, zamanda... hiç bir şey beklemeksizin, istemeden, uğraşmadan yaşamak ve pişmanlık duymamak istiyorum. kimseye benzememek istiyorum, benim rüzgarımın götürdüğü yerde acımın da mutluluğumun da verdiği huzuru yaşamak istiyorum.

hayat üzülmek için çok çok kısa sevgili dostlarım. doğduğunuz günü düşünün... ne çabuk geçti. yaptığınız her şey geçmişte kaldı ve geçmişte kalmaya devam ediyor. anda kalın, vakit nakitten de değerlidir.
sağlık, sıhhat. üç günlük dünyada insan başka ne ister?
Biraz yalnızlık, 1-2 güncük kafa dinleme...
Hiçbir şey sadece yalnız kalmak çok bir şey değil. Annemi yalnız bırakamam 1-2 saat olsada. Onun için sadece bir kaç saat annem yokken yalnız kalmak istiyorum. Lütfen, artık düşünemiyorum. Deliriyorum. Ağlamak bile ihtiyaca dönüştü, rahatlamam gerek kendime zarar veremem. Annem üzülür. Ölücem.
sağlık,iyi bir tatil.
kanaatkar olup mutluluğu bulmak istiyorum . tembellik ve nankörlükten kurtulmak istiyorum .eskisi gibi akışına bırakmak istiyorum . huzurlu bir şekilde akşam 11 de yatağa girmek istiyorum.
Canim tatli cekiyor. Biriniz alsin hadi.
Oysa ben senden neler neler isterdim
Senli sevdalarda doğmak isterdim
Sabahlar isterdim, asi ve mavi
Büyüsün isterdim ışığın rengi...
bir mirkelam şarkısı gibi (bkz: Mutlu olmak istiyorum).
Bir kedi.
Zıkkımın kökünü.... Allahım sabır ver.
gezmek istiyorum
saclarimi savura savura gezmek istiyorum laaaan.
öhöm . eved.
sevdiğim insanlara sarılmak ve onlarla vakit geçirmek, bazı insanlardan uzaklaşmak, uçmak ve olabildiğince uzaklara uçup kaybolmak, keşfetmek , bir deniz kenarında kahve içmek, konser-sinema vb. aktiviteler yapmak, galata’ya karşı şarabımı yudumlamak ve kaybettiğimin vakti geri alabilmek. kısacası hayatımı istiyorum...
Coronavirüs tehlikesinin bertaraf edildiği, bir dünya.
ileride evime şu boyutlarda bir çardak.
Yeşile bakacak. ister dağ orman, isterse bahçeye..
görsel

Çocuklarımla oyunlar oynayıp, ailecek huzurla çay içebileceğimiz bir yer olacak.
Boydan boya kanepe atarız, korkuluğu da çocuklar için az yükselttik mı tamamdır.

Evin normal odalarına da yatarken uğrarız artık.