bugün

genç kızların sevdiği, ama benim sevmediğim kişi.yeni yetme gibi. bi hareketler falan. göz süzmeler. gülüşler, bi havalar. bu nedir yahu. anladık yakışıklısın da, o hareketler ne. kendine bir an önce çeki düzen vermeli.
Hassasiyeti kutup ayılarıyla sınırlı olan popçu. Gezi'den uzak Acun'a yakın olanlardan.

http://www.1milyonkahraman.org/tr?referer=480759
bir de bunun daha konsantresi var. Dalkılıç onun da soy adı. Aynı tarz benzer tip. ikisi de aynı jenerasyonun ürünü. Sadece biri ötekinden daha kısa. Bu arada athena Gökhan o sese girdi Muratın forsu bitti abi. Popisi kayboldu. Alırlar böyle zamane popçusunun façasını aşağıya gardaş.
Oyunu Hdpye vereceğini açıkladığını duyduğum sanatçı. Şaşırtmıştır?
hdp'ye oy verdiğini açikladiği an bütün sempatimi kaybedecek şarkici.

kendi bilir türkiye'de şarkici çok.
asla hdp ye or vermeyecek olan kişidir, kendisi karadenizlidir. asparagas kulaktan dolma bilgilerle dikkat çekmeyiniz.
iltimas klibiyle birlikte vucudunu tekrar toplamış,yeni dövme yaptırmış,içimizin yağlarını eritmiştir.
Kimi konserlerinde "murat boz, beni boz" diye çığlık atan hayranlarının görüldüğü şarkıcı.
içinin güzelliği dışına yansıyan güzel insan maşAllah❤️
akşamki proğram süperdi . http://bit.ly/1lIAFpS
sıradan bi caddede bile 55 tane benzerini görebileceniz seyrek saçlı, kaşsız ve sıradan bi adam. sesine bişiy demem ama bu tipte çok adam var.
Gel beni boz. -bi zamanlarin kezban söylemiydi.
rüyalarımın erkeği, kusursuzluğun sembolü.
adamın hiçbir yeri mi çirkin olmaz arkadaş...
soyadının emir kipi olduğu adam.
(bkz: memelere sahip çıkalım)
8 senedır aralıksız sevdıgım , platonık olarak fena sekılde her zerresıne asık oldugum ruyalarıma gıren adamdır .
Bedavacı.
yaklaşık 2 hafta önce 8 yıllık sevgilisi eliz sakuçoğlu dan kendisini aldattı diye ayrılıp zamanında arda turan ile takılan aslıhan doğan ile ilişkiye başlamış olan şarkıcı.

gerçekten o nedenle bitirdiyse adamdır, değilse 5 para etmez gözümde...
yaptığı müziği inanılmaz iğrenç bulsam da medyada görülen tarafıyla gayet efendi ve son derece yakışıklı adam..ama bunu dinleyen bi kız kitlesi var ki evlerden ırak..şenliklere geldiği zaman,rezil,iq seviyesi yerlerde olan kızları görmemi sağlayan insan..hadise dinleyen erkeklerle aynı sınıftalar malesef..
yakışıklı ve karizmatik olması bir yana sesi gayet güzel olan popçu.
2 farklı kişiden icebucket çelınç kapsamında meydan okumaya maruz kalmış.
saatler içinde başınadn aşağı buzlu su dökmek zorunda olan kişi.
belki de dökmüştür haberimiz yok.
Televizyonda görüldüğü gibi değilmiş.
Bunu osesten neden sürdüler anlamadım. Yetenekte çok eğreti misafir fazlalık gibi duruyor.
O seste yokluğu hissedilmeyendir.
sevmiyorum bu adamı. şirinliğin bittiği iticiliğin başladığı yerde.