bugün

ahajahajajsjsjs

16 senedir kendine bağlamadığı bir bahçe hortumu kalmış adamların ülkenin içine sıçmasını kemalist sisteme bağladı ahsjsjs..

gg öldün çık embesil..

git twitter’da parçala çocuğum sen ne kadar kalitesi yerlerde sürünen bir platform olsa da uludağsözlük..

o kadar da değil..

bu arada muharrem incenin canlı yayındaki söylemi cumhuriyet savcıları için suç duyurusu niteliğindedir..

benim ya da senin inanıp inanmaman önem arz etmez, kara kutu açılır araştırılır..

tabii neyin hesabı verildi ki bunun verilsin..

o yüzden meseleleri bağlamından koparma çabalarını twitter da göster derim ben son tahlilde yine..

spoiler
gg öldün çık!
spoiler

edinot: usül demişsin de şu idam konusunu atlamamanı öneririm lobya beyinli kardeş..

öcalan’ı nasıl verdiler diye yeni konu açmak var ama senin adına ben utanırım açıklamalarından..

ya da öcalan’ı nasıl aldık ahsk..
öcalanı nasıl aldıgınızı sorgulamaya gerek yok açıkçası.

nasıl olsa aile dostunuz, kahraman ilan ederiz diye kandırıp getirmişte olabilirsiniz.

anladıgım kadarıyla fetö mevzusunda da aynı yöntem izlenecek, o halde akp'ye vermeyelim bu dönem.

yine de inceye teessüfllerimi belirtiyorum sevgili kuş beyinli yazar kardeş, yani madem usül erkan biliyorsun e bizimkilerde cahil malum o halde niye ellerindne ayaklarından tutup yav şu şu yöntem izlenmeli, o halde fetoyu göndereceklermiş kesin bilgi demiyorsun.

bak sen ince olarak biliyor muşsun fetonun nasıl gelecegini.
cumhurbaşkanı adayımızdır..

not: kıvır bilader kıvır..

nasıl götüne girdiyse öyle kapı gibi gıcırdarsın işte..

verdiği cevaplara bak neresinden tutarsan elinde kalıyor..

aşağılık kompleksi mi istersin, kronik beyinsizlik ve doğal sonucu olarak cahillik mi istersin..

çırpındıkça batıyorsun.. tam istediğim noktaya geldin burdan yardır ahsjsjs..
birilerinin tam istedigi noktaya geldigm hatta girdigim dogrudur.

bizde delik bırakmamak esastır.

bugün yine bir haşereyi bi güzel haşlamış bulunmaktayım. yine sinirden cehalate, aptallıga vurdular ahahahhaha.

ben cahilsem sen teröristsin.
şu başlık altında (bkz: furkan bölükbaşı) ve akıbeti diyerek kendi adıma konuyu sonlandırayım..

hadi yavrum (bkz: durmak yok havlamaya devam)

mal meydanda, ben yazı silip de kaçmam..
sözlük,forum, çeşitli sanal mecraları ipledigimi sanan ve de burda yazdıklarımdan ceza alacagımı sanan bir adet oral düşkünü oglancı tarafından tehdit edilmekteyim.

sizden korkan sizin gibi olsun haşere seni. durmak yoksa yalamaya devam edebilirsin.
AKP lilerin kendisine saldırmalarından, aşağılamalarından anladığım kadarıyla akp lileri her gün biraz daha tırstıran, doğru yolda giden güzel insan.
Bir akpli olarak izledikçe eğlendiğim adayımsı şovmen.

Adamın vaat ettiği ne varda siz buna oy veriyorsunuz. Ulan yılların chpsi imsakiye bastırdı. Mantıklı mı?

Gerçi mantık ne arar la bazarda pardon chpde.
Seçim manifestosunda çok güzel şeyler vaat etmiş.

Beni ilgilendiren kısımlarını söyleyeyim.

√ sözleşmeli öğretmenlik kalkacak.

√ öğretmenlik mülakatı kalkacak.

√ 100 bin öğretmen ataması yapılacak.

ilk ikisi zaten akp bin darbeden sonra getirdiği "şeylerdi." sadece bu ikisini kaldırması maliyetsiz iki güzel vaat.
etkili konuşuyor ama güven vermiyor.

söylediği şeyleri beğeniyorum ama hiç yapacakmış gibi durmuyor.
gel lan buraya sayın muharrem ince diye çağırılan türkiye başkanı adayı .

güler misin ağlarmısın .

s.vermisin sabaha mı bırakırsın bu salakları .
Güzel konuşuyor, sempatik; siyasete bir hareketlilik getirdiği ortada. Kişisel görüşümdür, Akşener'deki o devlet yöneticisi profilini yansıtamıyor. Her ikisinin de yönetimde olması gerek. iki farklı profil, ikisi de güven veriyor; merakla bekliyoruz.
görsel
Seçmeninden seçim masrafları için para isteyen cumhurbaşkanı adayı.
Bugün Adana'ya geliyor kaçın para isticek.partisi yardımı kesti belkide hiç vermedi bile.
http://m.bianet.org/biama...-anayasa-icin-meclisteydi

çaktırmadan herkese kırmızı gül dagıtan reyistir.

kaşla göz arasında lezbiyen gay biseksüle ve travestiler için haklarınız chp açısından çok önemli demiş.

ama bakıyorsun meydanlarda bu vurgu yok.

muharrem bey sizi mert yigit biri biliriz meydanlarda da söyleyin bunu çekinmeyin.
1-)Sesine dikkat etmeli.
2-)Mitinglerindeki hitabında Giriş gelişme sonuç kısmını başarısız buluyorum. Bunu ayarlamalı.
3-) her mitingde aynı konuşmayı yapmamalı ve sürekli izmir marşını çalmamalı.
neymiş vatandaşı itmişmiş.. https://www.youtube.com/watch?v=ykKFmQEURh4
*
başındaki adam seni yıllardır sikmedik yerini bırakmadı muharrem incenin adamı ittiğine mi üzüldün...
insanoğlu gariptir her lafı kaldırmaz, ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz.
işi gücü şov olan bir aday. 24 haziran'da balonu patlayınca iyi eğleneceğiz.
sürekli olarak gençlere hitap eden cumhurbaşkanı adayı. herşey güllük gülistanlık sanıyor. gelirler, giderler hesap yok kitap yok. sanıyor ki akp parayı dansözlerle yiyor halktan saklıyor.
Çıplak banyo yapmak günahtır cinler size musallat olur, yatarken teniniz görünmesin yoksa azarsınız, battaniye sizi tahrik eder diyen tipler yorum yapmasın mümkünse.

Zaten hayküğh fakirliği cekiyoruz, olanı da düşürmeyin arkadaş.
dik durup egilmemesi gereken bir akp'li olarak kılıçdaroğlu ile girdigi bu yarışta destekledigim kişidir.

hatta bizim aile full akp tarafında ikna edip herkesi rte adına daha garanti olan cumhurbaşkanlıgı seçiminde kendisine yöneltebilirim benim çabam parlementoda akp olacak zira.

şöyle ince yüzde 30 chp yüzde 20 çıkarsa kılıçdaroğlunu kimse bu ülkede tutamaz diyim ben.
Gayette seviyorum kendilerini. Bir insan bu kadar mı halktan biri olur.
görsel
kendisini çok sevmem daha doğrusu dürüst bulmam ama yine de 2.tur için olması gereken adaydır.

bunun sebebi kürtlerden de oy alması değil. çünkü akşener incenin aksine kürtlerden oy alamaz ama muhafazakarlardan alabilir.

asıl sebep ise akşenere göre daha aktif oluşu ve hitap yeteneği. uzunu yenmek için onun diliyle konuşmak lazım.