bugün

17.05.2018 tarihinde amasya'da miting yapmıştır.
görsel
amasya mitinginde bunları demiş. hayırdır kürdistan falan mı kuruyorsunuz anlayamadım o "bölüşme" kısmını ?
Sağolsun mitinglerinde bol bol reise çalışmaktadır.allah fikir nasip etsin.
dün akşam cnn türk'e tarihi ayar vermiştir. izlerken içimin yağları eridi resmen. teşekkürler sayın ince, hep böyle kalın. korkusuz, dürüst, lafını esirgemeyen, halktan biri!

haklarımızı savunduğunuz için kendi adıma teşekkür ederim. umarım hakettiğiniz yerlere gelirsiniz.
dün ki canlı yayın haşlamasında hangi cümlesini alkışlamamız gerektigini anlayamadıgım kişidir.

şimdi belli ki rte arada atar gider yapıyor bu millette bunu seviyor sayın muharrem bey siz de birilerine gider yapın zaten bu halkın en sevdigi şarkılar atarlı giderli şarkılar demiş birinin gazına gelmiştir muhtemelen fakat kaçırdıgı nokta kendisinin chpli olması, ve söz konusu atarlanma hadisesinde yürü be denilecek bir yerin olmaması.

yani tamam halkta " haşlama " , "haşlayan karşı büyük bir sevgi besleme " durumu var, ama bu chpliler için ne yazık ki geçerli olmuyor.

rte vol 2 yaparak nereye varmak ne yapmak istemektedir o ayrı mesele. mk kim ipler arkadaş cnn'deki spikere verilmiş ayarı, ki ortada ayar da yokta işte bir deneme.

bir gazeteci bir şey yazmış adamlarda onu paylaşıyorlar sanki onların da düşüncesi buymuş gibi ince bey çemkiriyor.

chp'li olmayıp, bir chpliye hem de haksız durummdayken çemkirse bu sandıga kendisine oy vermiyecek seçmenlerden gelebilecek bir yüzde 4 şeklinde dönebilir en az diyorum.

misal camileri ahır yaptılar bu dogru dese biraz yaprak kıpırdar ama ondan ötesi olmuyor be muallim.
Çok canlar yakacak çok ortalık kızıştı iyice.
dindar taklidi yaparak güldürmektedir. namaza gitmeler dua okumalar.
iyi niyetli ama aday olması ile rte nin başkanlığı kesinleşmiş oldu.
eksileyen arkadaşlar seçimden sonra gelip burda ağlamayın CHP her zaman ki gibi akp nin işine yarayacak hamleyi yaptı bu kadar körsünüz.
görsel
kılışdarın kendisine muhalif olan 1 numaralı ismiden yani muharrem inceden nasıl ustaca kurtulduğunu gördük .

muharrem seçimleri kaybedecek kılışdar da bak gördün mü sende kaybettin artık sesini kes demesine bile gerek kalmadan inceden kurtulmuş olacak .

millet inceyi minceyi tanımaz . ekmelettin i tanımadığı gibi .

ha bu arada ekmek için ekmelettin diyordunuz noldu ?

oda patladı gitti dimi ? ekmek lazımsa gelin verelim . derdiniz ekmek olsun yeter ki .
https://www.youtube.com/watch?v=KXe3Y3vTTQQ
Öldürülen diyarbakır barosu başkanı tahir elçinin cenaze fotolarını yükleyenler var üşeniyorum ypg taziyesine giden galip ensarioğlunu yada apoya övgüler düzen akplilerin konuşmalarını buraya atmaya zaten biliyorsunuz.
Çok şeyler yapmak isteyen ama kendisine imkan verilmediğinden bunları nasıl vaatten öteye taşıyacağını kendi de bilmeyen cumhurbaşkanı adayı.geçen akşam foxta fatih portakal'ın konuğu oldu.çok konuşuyor ama net cevap veremiyor sorulara.laf kalabalığı yaptı geçiştirdi hepsini.imkan olsa bir şeyler yapacak belki ama şuan ne yapacağını kendi de bilemiyor gibi.

Not:ben kendi yorumumu söyledim.kendisine herhangi bir gicıklığım yok,niye olsun?ayrıca troll falan değilim.chp yi atatürkten ötürü sayıyoruz tabiki ama malesef ki yıllardır ana muhalefet olarak yapmak istedikleri/yaptıkları ortada.imkan olsa çok güzel işler ortaya çıkaracağını da düşünüyorum.
chp dahil herkes kaybediyor ama kılışdar hep koltukta .

ince gibi esaslı bir muhalifden de kurtuldu .

1. hitler

2. kılışdar

başka tanımam . bir koltuk bu kadar mı lezzetli olur ? 10 kere kaybetti adam hala koltukta .

bu cehape liler hem kör hem sağır galiba .

avrupada 2 seçim kaybeden utancından siyaseti bırakıyor . hesab et artık bunlarda ki arsızlığı utanmazlığı yüzsüzlüğü .
yine ayqü şovuna dönmüş başlık olmuştur..

fetö eliyle üniversiteye sokulmuş ve yine fetö eliyle mezun edilmiş kıvrımsız beyinlerin komik beyanlarını izliyoruz..

ha bir de iki gündür aynı fotoşoklu fotoğrafı atmaktan başka da bir şey yapamayan alık var ki onu zaten eledik..

insanlar şuraya istese sayfalar dolusu fotoğraf atabilecekken bir düzmece fotoğrafla aklı sıra ithamlarda bulunuyor gerzek..

ha bu arada %60’lık diyen geri zekalı adamın yaşına başına o zaman ki üniversite sayısına, üniversiteye girebilen insan sayısına baksın ondan sonra yüzdelik dilşm versin..

şu linkten balıkesir üniversitesi fizik öğretmenliği sıralamasına baksın (179.000)

http://www.ygslyssistemi....s-tercih-donemi-icin.html

burada da giren öğrenci sayısı (düz hesap 2000000).

http://www.takvim2018.com/node/307

şimdi buradan %60’lık dilimi bize hesaplayıp bize göstersin aykü manstır beyefendi..

bunlar hem gerzek hem de karaktersiz birer böcek..

edit ekleme:

1. rte yüzde kaçlık dilime girmiştir? zekasının durumu nedir?

2. ilkokul mezunu fetöcü din kardeşleri keza yine yüzde kaçlık dilime girmiştir ve zekasının şeysi nedir?

hayrıca cevaplayabilecek varsa hepimiz aydınlanmış oluruz, ışıl ışıl, pırıl pırıl..
görsel
muharrem ince " ince ayar " çekince, vurur yüze ifadesi.

not: ışın kılıcıymış. dingil.
sahi fetullahın iadesini kim istemez. akp ve yancıları ister mi? bi sorayım dedim.
rte'yi zor durumda bırakmak için koskoca halk bankasının müdürüyle, amerikayı ayakta siken ünlü altın kaçakçısı reza zarrabı ülkesine zorla ve tehditle getiren bir ülkenin bir tescilli terör örgütü liderini bizim ülkeye iktidarı zora sokabilmek için göndermedigini bunun için usül istedigini görmemize sebebiyet veren gelecegin cumhurbaşkanıdır.

şu kafadaki sempatizanları da beyinsizdir hani, feto gelmeyecekmişte zor durumda kalırmışız ondan istemiyor muşuz.

ulan salak o zaman desene inceye usulü neyse hemen yapın akplileri zorda bırakın diye.

ya da onu geçiyorum kimse amerikadan usül beklemiyor ki a kuş beyinli, reza zerrab ve halk bankası müdürünü usülüyle mü gönderdik, adamlara gitme denildigi halde gittiler muhtemelen tehdit edildiler, usül bu mu?

altı üstü bir teröristi ülkemize postalayacak.

reza ile halk bankası müdürü nasıl abd'ye gittiyse onun da buraya gelmesi gerekir.

o kuş beyinli mantıgınız öyle bir çelişiyor ki sözde feto bura gelince rte zor durumda kalacakmış yahu salak mı abd'de bu fırsatı kaçıyor, salsın abd teröristleri buraya rte zor durumda kalsın abd bunu istemiyor mu?

ya da onu geçiyorum senin o kuş beynin, abd'nin tescilli terörist olduguna inandıgı birini salmayacagına nasıl inanıyor.
sayın geri zekalı,

chp veya ince hükümetmidir ki gereğini yapsın ve istesin?

yasal mercii midir ki yasal hükümetin görevini yapabilsin?

milleti çomar çomar beyinsizlikle suçluyorsunuz ama beyin yerine dalak taşıyorsunuz muhtemelen..

böyle aptal bir iktidar savunusu olamaz..

oldu o zaman, dış işleri bakanı chp ve inceye bağlı ya o düzeltsin..

yarın öbür gün madem öyle hastane yapsın da dersiniz çünkü sağlık bakanlığı kendilerine bağlı ya..

birader sorularım şunlar:

1. biyolojik yaşınız kaç?

2. zeka yaşınız kaç?

edit: halk bankası müdürüne gitme denilmiş de gitmişler.. rızaya da gitme diye yalvardınız da ııhh banne diye mi gitti?

siz aptal mısınız?

koy yurtdışına çıkış yasağı.. sakla, koru, gözet..

ne sikime devleti yönetiyorsun hiçbir şeye hakim olamıyorsan?
Inşallah başkan olduğunda fetö itini getirtip öttürtecek. Onun itiraflarıyla da mevcut hükümetin %90ı vatana ihanetten ömür boyu hapis yer zaten. Bu münafık aktroll tayfası da acılarından geberirler. Iyi de olur hiç kimse bu piçlere el sürmek bile istemez.
yazık, kullanılıp çöpe atılacak..
başkan zaten olamayacak, böylelikle partisinden de aforoz edilip yok olup gidecek.

üzülmedim değil lakin su testisi su yolunda kırılıyor usta..
hükümet chp'de mi ki istesin diyen beyinsizlere chp istesin diyen mi oldu diye sorasım var.

bak angut usül neyse chp'nin hukukçu kadrosu bunu hazırlar, götürür devlet adına bu süreci yürütecegin önüne koyar, eger yine usül hatası yapıldıgını fark aderse bangır bangır her yerde bagırır böyleyken böyle oldu diye.

yahu istemesini geç o kuş beynin zekasız beynin alıyor mu senin fetönun bu ülkeye gelmesi rte'yi zor durumda bırakacakken abd'nin bu fırsatı kaçırmasını. yani abd'deki herif incei arayacak aslında biz göndermek istiyoruzda usül uygun degil diyecek, ve o kuş beynin bunu yiyecek.

mantık kendi içinde çelişiyor, adamlar en zorunu yapıyorlar rte'yi zor durumda bırakmak için hem zerrabı hem halk bankasının müdürünü çagırıyorlar zorla ülkelerine getiriyorlar sırf rteyi zor durumda bırakmak için ama bir fetöyu siktir edemiyorlar.

beyin nerde beyin yok beyin şok beyin ortalarda hiç mi hiç yok.

gelmiş burda bana hala ahkam kesiyor.

rte fetönün elebaşını bu olaylar yaşanmadan da önce ülkeye çagırmış defalarca davet etmişti, çok mu özlediginden hayır böyle bir durumun olabilecegini bildiginden fetö ile akp kavgası 2011 yılına dayanır.
çok sevgili geri zekalı,

zarrabı, hakan’ı kaçırdılar diyorsun..

suç benim mi incenin mi chp’nin mi akşenerin mi temel karamollaoğlunun mu?

kaçma şüphesi var diye uçanı kaçanı gözaltına alıyorsun da götüne girecek olaylar silsilesini başlatacak adamları nasıl bir devlet yönetimiyle kaçırtıyorsun..

ha geri zekalı?

öte yandan, bugüne kadar hükümete verilen önerge, yasal sorgu sual, bilgi edinme, öneri vesaire ne kadar gitti biliyor musun?

sevgili hükümetin şu ana kadar kendi dışında neyi kabul etti ki?

fetö olayını da kendi oldu bittisine getiriyor..

geçiniz bu embesil ayak oyunlarını..

iktidar suçsuz, saf, temiz, ah temiz minnak kız çocuğu..

muhalefet görevini yapsın bıdı bıdı..

bütün cumhuriyet tarihinin en büyük hainliklerini yaptınız aptal argümanlarınızla götünüze kaçmayacak mı sanıyorsunuz?

türk silahlı kuvvetlerinin bütün sırlarını amerika birleşik devletlerinin kullanımına sundunuz..

ortadoğuyu bataklığa çevirdiniz, amerikan askerine dua ettiniz.. ondan sonra da biz amarıga karşıtıyız..

devletin bütün organına hakim olanlar görevini yapmayacak, muharrem ince ya da bir başkası gidip evrak düzenleyecek ha:d

embesil..

ulan 2004 senesinde hükümete sunulmuş mgk-mit belgesi var sadece fetö ile ilgili bir basit örnek..

muhatabı ne yapmış?

okumamış bile muhtemelen..

söylesene götünü siktirdiklerine amerikaya fetö için hangi belgeler paylaşıldı..

madem öyle paylaşsanızla bunu muhaletle..

ha geri zekalı?

yaşın kaç eğitimin ne lan davaro?
bir takım kişilerin başlıgı atlında yine cevap veremeyince ad homineme vurmalarına bayılıyorum.

kuş beyinli embesil bizans finosu yaştan zekadan bahsetmiş, sen kimsin lan salak, sordugum sorulara cevap versene.

2004te fetoye önerge vermişmiş zerrabın kaçmasında meral mı ince mi suçluymuş ahlaksız haşere sorduguma cevap ver.

senin incenin amerikalısı fetoyu niye b uraya göndermiyor, tamam akp rte o gelirde ayvayı yeriz diye getirmiyor diyelim burda haklı oldugunu varsalayım a be gavat sikile sikile götü kevgire dönen yaratık niye feto gibi birini abd buraya gönderip rte'yi zor durumda bırakmıyor..

o kuş beynin aslında abd'nin fetoyu göndermeye niyetli olup bizlerin almak istemedigine nasıl inanıyor.

yani abd göndermek istese ve biz sınırdışı etsek ülkeye giremez desek bu mantık haklı aslında.

ama be kuş beyinli yaratık madem göndermek istiyorlar usül peşinde koşuyorlar bi gemiye koyupta göndersinseler ya.

böyel söyleyince ezberi şaştı beyinsizin, fetö korumaktan 2004ten, red edilen fezlekelerden dosyalardan falandan filandan bahsediyor.

konu bu mu beyinsiz. iktidar fetöyu usulüne göre istedi mi?

istemediyse sana müthş bir gol fırsatı doguyor tak doksana al benim de oyumu. yer mi hadi yiyorsa yap.

mantıga bak yav, abd göndermeye razıymış amerikalı telefonla aramış sonra demiş ki usül önemli. lan abd'de fetoyu göndermeye niyetli bir amerikalı bul ben bu sözlügü bırakırım. beyinsize bak yav.
tekrarlıyorum..

sevgili embesil,

bu bir iddia değil mi?

muharrem ince’nin titri ve yetkisi ne ki? ne yapacak da getirecek?

yazılanlara cevap ver bilader, -miş gibi yapma..

muharrem ince ne dedi?

göndermezlerse incirliği kapatırım dedi mi?

dedi..

sen neden yapamıyorsun?

senin varlığını tehdit etmiş adam neden hala burada değil?

neler yapıyorsun?

ben bunları sorguluyorum.. muhatabım da sen değilsin..

varsa yürek iktidar sahipleri cevap verecekler..

o yüzden boşuna tırmalama.. ya da tırmala..

iktidarın mücadelesinin samimiyetine ve sorduğunu sandıklarına ilişkin bütün cevaplar bu ve önceki yazdıklarımda mevcut zaten..

sen şimdi şuna cevap ver fetöyü neden getirtemiyorsun..

bunu sorarken de rte’nin dünya lideri olduğu kabulüyle hareket ediyorum..

dünya lideri, güçlü ekonomi sahibi bir ülke olarak o zat-ı muhterem, 3-5 sene önce kırmızı halılar serdiğiniz adamı neden getiremiyorsunuz?

edit: hah unutmadan, neden idam idam diye dillendirmeye başladınız onu da açıklayabilir misiniz?

bir de bağımsız yargı konusunda ne düşünüyorsunuz sayın geri zekalı..

yol göstereyim, senin ne söylediğin değil uluslararsı sistemin ne algıladığı önemli..
muharrem incenin bir yetkisi gücü yok o yüzden fetoyu getiremezci beyinsizlere diyorum ki çagrı yapsın desin ki usulde hatanız var ben yolunu biliyorum ondan sonra gitsin adelet bakanlıgına veya yetkili kuruma şöyle şöyle yapacaksınız desin, canlı yayınlasın veya video çekip göndersin tüm usülü tek tek uygulasın akp incenin fetö konusunda yap dedigini yapmazsa inceye oy vermeyen şerefsizdir bak net diyorum bunu.

gelelim nasıl istenemiyora adam vermiyor, degil incirligi risk alıp natodan da çıksan göndermeyecek.

ki zaten böyle bir iade abd'nin itibarını sarsar, terörist oldugu alenen her ülke tarafından dogrulansa bile abd göndermez.

ki ben güçlü türkiyieyiz falan diye de düşünmüyorum kemalizm gibi igrenç bir ideoloji ile ne kadar güçlü olabilirsin ki.

usül konusuna dönersek senin o gelişememiş beynin şuna inanıyor mu misal bir tane abd'li arayacak diyecek ki fetoyu türkiye usulüne göre istemedi, yani usülüne göre istense gönderecekler. buna inanıyor musun misal.