bugün

entry'ler (3483)

tunceliyi dersim sanan tip

Dersim diyenlerin dedelerine zamanında sabiha gökçen hanımefendiler gereğini yapmıştır. Tunceli orası. Dersim neresi nerenin köyü ? ahaha.

anime izleyen insan zekası

Hayatım boyunca en nefret ettiğim tür anime oldu. Fakat hayatımda ilk izlediğim anime muhabbet kuşu animesiydi. Çok tatlı ve güzeldi. Adını unuttum şuan.

insan kaç kere aşık olur

31 kere olur bence.

gofrikçi kızlar

Bu kızlar varya bu kızlar. Bu kızlar harry potter izleyip, kahve dünyasındaki gofrik çikolatasını yerler. Slytherın sınıfına mensuplardır. Su içeni bile sokarlar ingiliz kraliyet arısı gibi. Gofrikçi kızlardan uzak durun.

düşün ki o bunu okuyor

Kusura bakma fenerin maçı var lalal lalla.

655321

Bu dangalağın götüne steroid falan basmışlar herhalde. Boş boş yazıyor adım gibi eminim savcılığa versen mahkemeye ailesiyle gelir annesi babasıyla şikayetten vazgeçmesi için. O yüzden donuzluyorum kendini alfa gibi sanan ezik ve yıkık birini.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Fazlasıyla emek etmek için çabalayan bir yazar. Saygılarımı sunarım.

sözlüğü bırakıyorum

Trump a denilen şarkı gibi. Nanana Nanana heeey good bye !

helen of troy

Sözlük içinde karakteri ve davranışıyla fazlasıyla takdir ettiğim hanımefendi. Fikirlerini paylaşmanın dileğiyle sözlükte. Saygılar.

10 dk lık zevk icin eskorta 200 lira verilir mi

Eskort işleri sıkıntılı. Hele kalitesiz bir ekipmanla korunuyorsanız daha da sıkıntılı. Aids e kafa atmak böyle bir şey işte. Değil 200 TL 5 tl bile vermem. Çünkü bir manası yok.

türkiye deki en iyi kargo şirketi

Yurt içi kargodur. işlerini saygıyla yapan ve dürüst çalışanlar. Tüm kuryelere ve kargocu çalışanlara sevgiler.

sözlükteki kızların ilgi orospusu olması

Genelleme yapmamak gerekiyor ama çok kişi var başlıktaki tanıma uyan.

deyzi

Yakından takip ettiğim hanım hanımcık yazardır. Entrlerinin devamının gelmesi dileğiyle.

en güzel nickli yazar

Şimdi size yalan söyleyemem arkadaşlar. Ben kendi nickimi seksi buluyorum şahsen.

neden sevgilim yok

Çünkü bir kıza para yedireceğime gelecekte ki mirasım olan kitapları satın alırım daha iyi.

fanta

Sarı kola olarak tabir edilir halk dilinde.

sözlük yazarları hiç aşık oldu mu sorunsalı

Olduk ama onlar bu metanete layık olamadılar !

aşık olunası sözlük yazarları

Bir hayalin peşinde koşan yazarlardır.

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

Yaptığım tek şey uzaktan onu ondan habersiz izlemek. Bu çok daha keyifli bir aktivite.

futbolcu kartları

Mahalle bakkallarında satın alabileceğiniz bu kartlar. Bir zamanlar bir jenerasyonun gözdesiydi. Keşke tekrar bulabilsem.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.