bugün

entry'ler (175)

iz bırakan kitap cümleleri

Sarsılıyor kalbim yedi yerinden, bunca sarsıntıyı ben kazasız belasız nasıl geçeyim?

sosyal medya hesabımı vermem diyen sevgili

Kişisel alan diye bir sey var bu tarz isteklerde bulunmak karşı tarafa güvensizliğinizi gösterir. Hiç kimse hiç kimsenin kişisel alanına müdahale etme ya da bilme hakkına sahip değildir. Kimse de uğraşmaz özel alana saygısı olmayan biriyle.

artık uyuyalım

(img:#2188294)

kitap alıntıları

Bir bilsen, unutmak bu lisanda kaç hecedir?

ruh halinizi anlatan görsel

görsel

31 yasinda kocişsiz bir kadın olmak

Kariş diyen bir kociş bulman dileklerimle fndkskskndsj.

bekar olmanın avantajları

Evde sizin haricinizde sinirinizi bozan hareketler yapan kimsenin olmaması.

kitap alıntıları

içimden bir âh yükseliyorsa gökyüzünün kartlarına, âhımın bir yüzü ne kadar şikayete baksana da , sana bakan yüzüyle ahım bir şükür hükmündedir.

seninle şöyle olabilirdik

görsel

yazarların süper güçleri

Nazar değdirip istediğim şeyi kırıyor ya da bozabiliyorum. Veya bakışla bir insanı yere düşürebiliyorum.

gecenin sözü

Güneş ki kavurur zamansız açan çiçekleri . Benim güneşimden sana fayda yok.

gecenin sözü

" kendinizi tanıdığınız kadar hürsünüz,tanımadığınız kadar mahkum.Kendini tanımak hürlüğe geçişte ilk adımı atmaktır.Dışarıdakileri hür mü sanıyorsunuz.Gaflet duvarları arasındaki esas mahkum onlardır."

starbucks ta kahve içmemiş yazar

Cimriyiz biz ailecek. Evde yapıp içiyoruz.

pide kuyruğunda sigara içmek

Bünye orucu kaldırmayabilir sağlık açısından sakıncaları çok bir çok kişi için ama bu düpedüz edepsizliktir.

bir erkeği elde tutmanın yolları

Bence ne kadını nede erkeği elde etmek için uğraşmamalı zaten aklı başında duygularında emin olan insan her ne olursa olsun olmak istediği kişinin yanında kalır. Olay bu.

mazbata binali beyefendiye verilecek

görsel

gecenin şarkısı

https://m.youtube.com/watch?v=CqzA5d7wJvM

en sevdiğiniz hayvan hakkında bir entry girin

Bornozlu halimden ölümüne korkuyor her banyodan sonra beni görüşünde kuyruğu rakun gibi kaldırıp patilerini yere vuruyor ve evin içinde nereye saklanacagini şaşırıyor kurban olduğumun evladı.

gecenin sözü

Gözlerimi açtığımda gözlerini dikmiş bana bakıyordun. Bakışlarındaki ifadeyi bir kağıda yazsan bu kadar açık okuyamazdım. O kadar hayâsızdım.

yapmak istenip de yapılamayan şeyler

Abimin yüzünü uyurken mat kiremit rengi farla boyamak bazen sırf bunu yapmak için kocaman bir far paleti alıyorum ve biran önce uyumasını bekliyorum.
inşallah onu at gibi kız kardeşe çevireceğim bir gün.