bugün

entry'ler (44)

tedx konuşmacısının yaptığı skandal konuşma

BU SAPKINLIĞIN SON RADDESi ARTIK . BUNU BiLE NORMALLEŞTiRMEYE ÇALIŞAN iNSANLALRIN AKLINDAN ZORU VAR BENCE. ÇOCUĞUN RIZASI OLMAZ.

başıboş köpek sorunu

BAŞI BOŞ DEĞiL SOKAK HAYVANI ONLARIN YARADILIŞI SOKAK . NAPALiM ONLARIDA KABULLANICEZ. AMA BU KONUDA BELEDiYELERiN ÇOĞU ÇOK KÖTÜ MALESEF.

muharrem ince

yani sanki yancı gibi davranıyor ama nerenin yancısı belli değil.

istanbulda halka açık yerlerde alkol yasağı

bence gayet mantıklı bir karar içmek istene alsın evinde içsin yada bara gitsin. bir sürü mekan var her yer alkollu mekan zaten . bunun için şeriat gelecek bilmem ne olacak diyenler kafalarını kumun içinden çıkarsınlar lütfen.

kızları öldüren törelerin islam kökenli olması

CAHiLLiK VE CEHALETiN iSLAMLA iLGiSi YOKTUR.BU KÜRTLERiN BAKIŞ AÇILARININ DEĞiŞME ZAMANI GELDi.HAKKATEN EĞiTiM ŞART.

togg

TÜRKiYENiN MARKASI OLAN ARAÇ.UMARIM TÜRKiYEDE YAPILMAYA BAŞLAR.

karamanda kocasını sevgilisine öldürten kadın

ACABA ORTAYA ÇIKMASAYDI PLANI NEYDi. SEVGiLiSiNiDE BAŞKA SEVGiLiSiNE ÖLDÜRTÜRDÜ HERHALDE . KADINLARDAN KORKUN ARKADAŞ.

itibardan tasarruf olmaz

ELiNiZDEKiLERiDE KAYBETMEYE HAZIR OLUN.

perşembe

CUMADAN ÖNCEKi GÜN YANI HAFTA SONUNUN YAKLASTIĞINI BELLi EDEN VE TATiL SiNYALi VEREN GÜNDÜR.

kadınlarla dolu bir iş yerinde çalışan tek erkek

PEKi TAM TERSi OLSAYDI NE OLURDU?.ONDA MERAK ETTiM.

lgbt karşıtı insanlar

LGBT - LGBTQ+ FALAN FiLAN GiDER DURUR BU HARFLER AMA KiMSE FARKINDA DEĞiL TOPLUMUN VE AiLE DÜZENiNiN YOK EDiLDiĞiNiN. BU BiREYLERE KARŞI OLMASAM DA TOPLU OLARAK KUTLADIKLARI SAÇMA GÜNE KARŞIYIM ÇÜNKÜ KENDiLERi HAKLARI DIŞINDA HERŞEYi SAVUNUR OLDULAR.

babayı dövmek etik midir sorunsalı

ARKADAŞ ŞiDDET EĞiLiMiNiZ VARSA Bi PSiKOLOĞA GÖZÜKÜN SORUNU ÖYLE ÇÖZMEK DOĞRU DEĞiL.

arkadaşlar bi bakar mısınız

BAKARLAR MERAK ETME.

dolar

DOLARA YATIRIM YAPANLAR YAŞADI DESENiZE BiZ DE BEKLEYELiM ELBET BiR GÜN DÜZELiRiZ. AMA HANGi GÜN.

şaman yazarlar

ŞAMAN iNANCINA iNANAN VAR MIDIR HALA MERAK ETTiM.

sokaklarda başı açık kadın görmek is te mi yo ruz

BURASI MÜSLÜMAN VY iSLAMiYETLE YÖNETiLEN BiR ÜLKE DEĞiL CUMHURiYETLE YÖNETiLEN BiR ÜLKEDiR DiKKAT!!! KAPALILARINDA AÇIKLARDAN BiR FARKI YOK HANi BAKTIĞIMIZDA .

temmuzda alkole gelecek zam

ALKOLiKLERiN YAKINDA KOLONYAYA YÖNLEMESi DURUMU.

toplu taşımada leş gibi kokan insanlar

TOPLU TAŞIMAYI NADiR KULLANIYORUM AMA EMEKÇi iNSANLARDA OLSA KiŞiSEL BAKIMLARINA DiKKAT ETMELi. YiNEDE KiMSEYi LEŞ DiYE ELEŞTiRMEM (TOPLU TAŞIMADA OSURANLAR HARiÇ).

altınoluk

OTELLERiNiN GÜZEL OLDUĞU TATiL MERKEZi TABi HER OTEL DEĞiL ARAŞTIRMADAN GiTMEYiN.

an itibarıyla yazarların nerede olup ne yaptığı

ÇALIŞANLAR KATEGORiSiNDE PATRONCUĞUNA PARA KAZANDIRMAKTA.