bugün

o vücutla morria nın taktik yapmasına gerek yok bence.
Bende söyleyeyim ama bu taktik klişe oldu sanırım.

Kızın etrafını sizin tuttuğunuz adamlar keser. Kızda bir hayli korkmuştur. işte o anda siz belirir rahat bırakın lan kızı dersiniz. Onlarda sana ne lan derler. Sizde gelin lan buraya deyip çat çut pat yere seresiniz sonra kıza iyi misiniz hamfendi aman hanımefendi dersiniz. O da size aşık olur. Olay bu. Kahve ısmarlayın öküz gibi durmayın pahalı olsun pintilik yapmayın. Evet.
Yola muz kabuğu koymak falandır herhalde.
"iyisiniz hadi küçük ipneler" şeklinde salık verilen taktiklerdir. sevildiğinizi bilin lan küçük ipneler.
bu taktiklerle travesti bile zor düşer.

biz onları ilkokulda yapıyorduk.
görsel
Böyle şeyler yapıyorsa anca tüm ihtimalleri sıfıra düşürür.
Son derece kekomanci taktikler. 40 yillik barzoyum Boyle taktik gormedim.
görsel
Taktiklerle düşen kız zayıftır kendiniz olun düşmüyorsa da siktir edin başka kız mı yok.
Ne ekersen onu biçersin derler bir gün bu taktikleri morria'ya uygulayacağım. Tabi 36 numaraysa.
düşmez o. ancak kendisi gelirse gelir.

yani. öyledir heralde.
Taktiğe bak mk. Mümkünse sen bir daha taktik verme morria.
Kız düşecekse bile bu taktikten sonra düşmez..
Roman havası çalın tarzı taktiklerdir.
görsel
görsel
bu sefer düşürtmeyecek olan taktiktir. şimdi bir bey olarak gidip bunu yapsak alacağımız cevap yüzde 95 şöyle olacak

görsel
Boş taktiklerdir. Gitsin bokuyla oynasın.
öyle güzel anlatmış ki okurken kendimi kaybettiğim sandalyeden düştüm. cool story.
Nefes alsın yeter diyen bir canlı için çok fazla emek sarfedilen taktiklerdir. Ay vallahi ben kılımı dahi kıpırdatmam bunlar için değmez anacım değmez..
bana bilet alan kız olursa beni götürdüğü salonda 1000 liralık hesap getirecekler veremeyince dayak yiyecem diye düşünürüm.
Boş yapma işin sonu böyle olur milleti yakma

görsel
extra bir şeye gerek yok. şık olun, klas olun, abiniz gibi, üst segment yakışıklı olun. keza bunlar var ise bir "merhaba" bile yeter.
hemen denedim, çok da güzel harikulade mükemmel ötesi bir şey oldu. teşekkürler morria...
Peki ya morria hanımı düşürme taktigi?
Hadi gene iyisiniz köftehorlar! Yeni bir taktikle geldim toplanın.

Dışarda hiç tanımadığınız ama tanışmak için can attığınız birini mi gördünüz?

Şöyle olacak. Hemen internetten en yakın tarihten bir konser etkinlik bişi bulup bilet alacaksınız 2 kişi. Ve ilgili kişinin yanına gidip kusura bakmayın az önce aldatıldığımı öğrendim ve sevgilimle gitmek için bu biletleri almıştım artık gidemediğimize göre ilk gördüğüm kişiye vermek istedim diyeceksiniz. Burası önemli ona yürümek gibi bi smacınız olduğunu düşünmemeli. Hem bedava biletler için mutlu olan hem de sizin için üzülen bu kişi sizi teselli etmek isteyecek veya size sorular soracak muhabbet uzayacak belki de aldatan kişiye kızıp isterseniz birlikte gidelim ona da ibret olsun diyecek. Gerisini de anlatmama gerek yok heralde.

Kadında da erkekte de denenebilir. Öpmeyin elimi böbür diyorlar sonra.