bugün

entry'ler (1112)

başarı

Başarı nedir? Bence mutlu olmaktır. Eğer hayatınızda mutluysanız; başarılısınız demektir.

morria hanımdan düşürme taktikleri

Peki ya morria hanımı düşürme taktigi?

sert severim diyen erkek

E ben de sert severim.

düşün ki o bunu görüyor

Sen yokken midem bulanıyordu. işin kötü tarafı ise sen geri döndüğünde de midem bulandı.

on yıl sonra kimsenin evlenmeyecek olması

insanlar bencillestikce bencillesti. En ufak bi yanlışınızı alıp dağlara çıkarıyorlar ama kendi büyük yanlışlarını anlayışla karsilamanızı bekliyorlar. Herkes böyle istediği icin bi 10 yıl sonra kimse birbirini sevemeyecek kimse birbirine tahammül edemeyecek.

en merak ettiğiniz şey

Neden başladığımızla bitiremiyoruz?

kızların ilgi ihtiyacı

Türkiye ilgi açlığının afrikasıdır. Deli gibi ilgi göstererek her istediginizi yapabilirsiniz. Üzgünüm ancak böyle.

hayat sevince güzel

Hayat sevildiğinden emin olunca guzel arkadaslar. Sevince hele karşılıksızsa rezalet bisey.

defalarca izlesem bıkmam denilen filmler

E tabi ki yüzüklerin efendisi serisi tarihin en iyi filmi.

erkeklerin kızları sarhoş etmeye çalışması

Belki biraz cesaretlensinler diye. Yoksa kendilerini cok kasıyorlar.

bez bebek nana

Beni cok begeniyor herhalde yada herkesi begeniyor da olabilir. Yeni gördüğüm yazar. Zaten yıllardır girmiyorum. Kendisine hayatta mutluluklar diliyorum.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Herkes ilgisizlik, sevgisizlik, anlayışsızlıktan şikayetçi ama kimse ilgi, sevgi ve anlayış göstermiyor. Herkes neden, nasıl bu kadar bencil oldu? Neden sadece istiyorlar, neden hiç vermiyorlar?

körü körüne bir şeye inanmak

En kötüsü körü körüne bi insana inanmaktır.

umursamamak

Umursamamak degildir o, umursadığını gizlemektir.

gaziantep

Çöplük net...

sözlük kızlarına mesaj atan erkek net yavşaktır

Sözlükte kiz mi varmış?

youtube da babasıyla öpüşen kız

Babası olmadığıni söyledi ayrıca bok gibi öpüşüyorlar afedersin.

75 bin öğrenciye aylık 400 tl burs

Vakiflara dağıtılan parayı kesip öğrencilere dagitmistir.

ömür gedik in şortlu kızları eleştirmesi

Doğru demiştir tabi isteyen istediğini giyer ama tekrar söylüyorum doğru demiştir.

ömür gedik in haklı olması

bunu isteyen giysin de bunu giyen net manyak ya. Yoksa insan niye alışveriş merkezine böyle bisey ile gelir yani niye?