bugün

entry'ler (2538)

python

Java C++ daha mı anlaşılır acaba . hele ki işler devasallaşmaya başlayınca kimse tamamen yapıya hakim olamamaya başlıyo javada, gözümle görüp yaşadığım şeyler... çok uçuk şeyler yazmıyorsanız piton ve nodejs en iyisi hem kolay hem hızlıca yzılıyor.

rough sex

(bkz: geçen yine sevişiyorum)

kafakoparanus dede

Hahajaj Hacı amca nin tipi düşündüm sonra tengire ettiği lafa baktım kahkaha tufanı shdhd.

1000 dolara idrarını satan barista kadın

Sidik içmek nedir amk ya. Bu artık cinsellik falan değil başka bişey. Sapkinligin da ötesinde bişey yeni kelime bulmak lazım .

hocanim

Geçen baya stalkladim nesli tükenmekte olan komik hatun kişisi , derhal korumaya alinmali. Bı kere dmden miyavlamisti ama olsun sıkıntı değil.

bensu soral

Erkeksi biraz . Düğününde bı davul çalması var mahalledeki Mahmut abi gibiydi. Öyle görünce ürktüm ak .

atmde 20 saniyeden fazla zaman gecirmek

nakitini al siktir git di mi mobil bankacılık var artık.. ama yoo adam çekiyo yatırıyo bişeyler bişeyler adamı fıtık ediyolar.

final gününde yağmur yağması

aynen ya ne kadar şirin ve masum keşke ben de finallere giriyo olsaydım.

cansu dere

kendine amarigalı tıkmakçı bulmuş... yıkıldım.

40 yaşında erkek 18 yaşında kadın ilişkisi

(bkz: sugar daddy)

stalk

Hastalık AMK. Ve ben de maalesef müzmin bir stalkerim . Özellikle yeni işe falan başladığımda yada bı karıdan hoslandigimda bokunu çıkarana kadar arayıp tariyorum sosyal medyada

balık etli mi kuru götlü mü

zayıf ta olsa kıvrım çokomelli. Dümdüz vücut balık ta olsa zayıf ta olsa hiç çekici olmuyo.

togg un fiyatı

amarigadaki fuarda tanıtılan sedan araç nacayip bişiy lan öyle, benim tahminim 700-800k bandında

evli iş arkadaşının her sabah günaydın demesi

inanma seni sikecek.

yazılımcı olmak

Öğrenirken AA ne güzel ne zevkli diyosun ya ha ben seni göreyim tepende zebellah gibi bı patron ya da product owner varken hiç te zevkli degil.. işler zaten hep acil...

yazılımcı olmak

Gerçekten kolay değil 6. Yılımi deviriyorum ve iyi bir mimaride yazmayı yeni yeni kavriyorum var gerisini sen düşün.

fırat çakıroğlu nun berkin elvan paylaşımı

Adam harbi tassakli adammış he.. güzel analiz .

başıboş köpek sorunu

Başı boş kopek sorunu değil başı boş kopek terörü diyin .

Bence en kesin çözüm bı mabed yapalım itperestler gitsin kupeklerine tapsinlar amk.

sakin ve küçük bir ilçede yaşamak

Küçük bı ilçe değil de Eskişehir gibi bı ilde hatta direkt Eskişehir de... Süper olur.

evlilikte cinsel yaşam

Hergun seks olmuyo mu lan *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.