bugün

entry'ler (3982)

aleyna tilki

Ne ayağı amk hunharca s.kmek güzel olurdu.

galatasaray

6 aydır sağ bek yok amk hala da yok.. okan hoca daha ne kadar götünü toplayacak, beceriksiz yağlı surat bunak istifa et.

fenerbahçe

Boku yediniz la tff başkanı Trabzonlu seçilmiş.

(bkz: çipamuzu verun)

antalya da 1200 liraya nar suyu satan büfe

Geçen cumartesi Coffy de ,70 liraya naneli limonata içtim ilaç gibiydi o aklıma geldi .

didier drogba

Bu adam galatasarayda ne yaşadı lan, galatasaraydan bahsederken gözleri doluyor, utanmasa 45 yaşında herif hüngür hüngür ağlayacaktı bi röportajda.

badminton

Abi dediği yerde okumayı kestim, varoş keko seni.

istanbul sıcağı

Sanırım artık fotosentez yapacak kıvama geldim, sabah/öğlen sıcaktan bişey yiyesim gelmedi sadece 2-3 kaşık fıstık ezmesi yedim ve hala tok gibiyim.

karavanda boklar nereye gidiyor

tutuyolar tutuyolar yolda giderken 5 kilo bırakıyolar bi anda.

galatasaray

zaha geliyo sıçıyo, tete geliyo sıçıyo, hakim ziyech eh işte, angelinho geldi sıçtı gitti ... bence bu durumda takımın sistemini de sorgulamak lazım ya da sistem göre transferi iyi seçmek lazım.. oyuncular süper demiyorum ama durum düşündürücü.

kadına prenses muamelesi yapan erkek

Milf olduğun için olabilir mi ? Milfin nazı mı olurmuş.

istanbul sıcağı

2 dışarıda yürüdüm, akşam üstü ha bi de .. kollarım vücudum isilik, yara oldu amk..

simge

icardiye koşmaya devam ediyo.. bıraksan adamı bafileyecek az kaldı.

sikimi de açsam bakmayacaksınız

Geçen bi avmde kızın teki ultra mini giymişti, göt boğumu gözüküyordu... o aklıma geldi.. karılara her şey serbest

seylan çayı

Uykumun içine etti resmen şu saat oldu uyuyamadım.

galatasaray

Barışla sancez gidici gibi.. bu sezon zor geçecek .

ben kadın mıyım erkek mi

Sorduguna gore kesin gaysin.

arda güler

Izlerken acayip keyif aliyorum, insallah nazar degmez. Bi De oyun zekasi çok ust duzey.

Senciyiz be çocuk.

götümü de açsam bakmayacaksınız

Bakarız kardeş kusura bakma, ustune bi de 31 patlatiriz evde.

simge

Bu karı icardiye atlar, demedi deme Abraham.

(bkz: thirsty cougar fucks football player)

hollanda

Hakem çocugu orospu evlatlari, nooldu sizi tutan hakem olmayinca kepaze olursunuz işte anasini siktiklerim. Bize attiginiz 2 gol de gol degildi it oglu it fahişeler, bu yetmez umarim dahada rezil olursunuz.