bugün

entry'ler (3933)

cristiano ronaldo

Yuruyo amk o haliyle bile calim atti, bizim abdulkerime

abdülkerim bardakçı

Kariyer maçıni oynuyo.. negatif anlamda..

Normalde gsnin sictigi avrupa maclarinda bile iyi oynardi noldu olum sana . Kariya mi gittin mactqn once naptin..

22 haziran 2024 türkiye portekiz maçı

Çok can sikici oynuyoruz, 5-10 dakka haric kayiplardayiz. Abdulkerim sanirim kariyerinin en kotu macini cikariyor amk.

P.s hakem senin ta ananin amina koyayim piç kurusu.

sırp

balkanlarda yaptıkları katliamlar da unutulmadı .. bi gün fatih sultan gibi bi yiğit çıkar sancağımızı ananızın amına geri saplar.. ama 100 yüz sene sonra ama 200 sene sonra.

sırp

ben böyle leş , bencil sikik bi ırk görmedim. itlikte itlerden çok çok ilerideler. tanımaz olaydım aşağılık köpekleri... iş yapıyoz içine sıçıyo hayvanatlar .

arda güler

dün yine muhteşem bi performans sergiledi. Matrixin seçilmiş kişisi neo gibi eleman.. seyir zevki de çok yüksek.. böyle giderse 2-3 baloon door u var kesin.

teklif etmek

cafedeyim tam karşımda orta yaş bi abla , saçlarını hacimlendirip duruyo, bana doğru bakıp boynunu falan açıyo napıyım lan teklif etsem mi, tipi fena değil.

Edit bizim kezbanlar belli de olmaz amk terslerse kötü olur, acil taktik...

sevişemediği için ağlayan erkek

Aglayarak 31..

yazarların cinsel tercihi

Straight fakır.

jose mourinho nun fenerbahçe ye transferi

Valla helal olsun cimbomlu olarak taktir ettim. Umarim saçma bahanelerle Adami gondermezler Hemen.

1 haziran 2024 borussia dortmund real madrid maçı

Carvahal in golu usta isiydi.

1 haziran 2024 borussia dortmund real madrid maçı

Alman it enik, eşşekleri kaybetti cok sukur..

Amina koyduklarim..

evlilik

Butun tanidiklarin sorunlu.. hepsi de anlatiyo.. içim karardi amk.

müge anlı daki 18 yaşındaki lamia

Muge anlinin konusmasini begendim, kompedan kadin.. kiz klasik ergen irisi iste... Ana baba da klasik Ana baba panic yapmis hakli olarak zavallilar.

sözlük abazanları kız bulduğu zaman olacaklar

Bazi Karılar da az hayvanat degil bunu da goz ardi etmeyelim..

Burada bi tanesi soyle yuz boyanmali falan diyodu... anladiniz siz onu .. utanmaz sikik..

özge özacar

Usta bu neymiş ya böyle, öz3llikle de mimiklerine cilvelerine falan bittim.

messi nin öpüşmeyi bilmemesi

Hahaha amk davaristani.

satış elemanı

Bugun 2 tanesi beni kafakola aldılar ve resmen beynimi siktiler... kötu insanlar degiller tabi , ancak israrlari beni perişan etti .

kızların mesajlara geç cevap vermesi

Onlara da yazik degil mi ama... zavallilar 5 Adami yorungede tutmak icin hepsiyle ayni anda yazisiyolar.

72 yaşındaki eşini çok masraflı olduğu için öldüdü

Amariganin vahsi politikasi fakirsen öl diyo..