bugün

entry'ler (1686)

özgür özel atatürkçüdür

Atatürkçü ise sorun yok ama kemalist ise fıstır.

sözlük abilerinden genç yazarlara tavsiyeler

Çoluk çocuk ya da eziklerin doluştuğu başlık.
Yukarıdaki tazelerin dediklerini yapmayın yeter.dağılın.

ateist fıkraları

Ateist azrail'i görünce "ya tutarsa" demiş.

Fıkra bu kadar.

yarbay kemal in elyazısı

K , y,l harflerindeki çıkıntılar köylülere batmaktadır.

yarbay kemal

Değişik bir yazar.

Unutmayın yarbay kemal ayna gibidir azizim. Herkes bende kendini görür.

yarbay kemal in elyazısı

Dik versiyonu da vardır. Her pozisyonda yazarım azizim.

Son delikanlılar çanakkale'de öldü azizim. Adam arayan madamme olur. O yüzden fazla takılmayın.

Ayrıca hoplatmak bir sanattır. Ben de sanatı sanat için yaparım.

sahlep isteyen var mı

Sözlük yazarlarına sorduğum can alıcı bir soru.

laik titreme

Din ve devlet işlerini birbirinden ayırıp , yarbay kemal ile bir gece geçiren kızlarda orgazm olurken görülen titreme şeklidir. Çoğu zaman çığlıklı olur.

sozlugun en guzel gozlu kadini

görsel

sahlepsever

Kemalist azizeler arasında bolca bulunan sevicilerdir.

"Sizin sahlepiniz çok güzelmiş yarbayım " diye gelirlerdi zamanında. Benim de ılık ılık çok ikram etmişliğim vardır.

yarbay kemal

görsel

kuresel ikinma

Babannem hiç kimseyi kınama derdi. neymiş efendim "insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş derler" derdi. çok severdim kendisini bunun gibi nice sözler söylemiştir bana. ve her sözünde bir hikmet olduğunu yaşayarak öğrendim. o da beni çok severdi. demek ki bazen sevgi insana gelecekten haber verdirebiliyormuş.

hep ön saflarda yaşadım hayatımı. asla kendini gizleyen biri olmadım ve ya olamadım. hissettiğimi söylemeden edemedim. düşmanlığım da açıkça oldu , dostluğum da. asla planlı hareketler hep acizlik gibi geldi bana. madem bu dünyada bir kere yaşıyoruz o zaman plansız yaşamalı insan. koşarak ve ıslanmadan yani..şairin dediği gibi.

böyle yaşadığım için hep azarlandım. babam "hukuk okuyacaksın" dedi ben işletme okudum. annem "memlekette yaşayacaksın" dedi ben ilk fırsatta istanbul'un yolunu tuttum. öğretmenler "sıraya gireceksin" dedi ben hiç bir zaman girmedim o sıraya. arkadaşlar "yapma" dedi ben ise inadına yaptım. ve yıllar böyle koşarak ve ıslanmadan geldi geçti.
para kazandım , aşık oldum , ismini dahi duymadığınız şehirleri gezdim , kavga ettim , yazdım , battım , vuruldum... hülasa bir erkeğin başına gelebilecek her şey geldi geçti başımdan. şöyle dönüp baktığımda bakiyemde kalan tek şeyin "dostluklar" olduğunu gördüm.
benim gibi hayat tarafından çok kullanılmış adamları hayatta hiç bir şey şaşırtmaz. şaşırmayan insan ise asla yenilmez. yenilmez çünkü heyecan yapmaz. duygusal hareket etmez yani . ben de tam olarak böyle bir adamdım. taa ki sana bir şekilde tutulana kadar.
dün yazdığım gibi , sana bir şekilde ulaşamayınca anladım hastalandığımı. kalbime bir şekilde bulaşmasına müsaade etmediğim o virüsü bulaştırmışsın. normal şartlar altında bunu buralara karalamak yerine direkt senin yanına gelmem lazım. olmayacaksa bile yüzüne söylemem lazım bazı şeyleri ...ama o da olmuyor. susup beklemem lazım o da olmuyor amq. olmuyor işte...
ben yüzünün tamamı çamura bulanmış bir adamım. aklına gelebilecek bütün günahları bilerek ve isteyerek işledim...hayatımı mahvettiğimde 17 yaşındaydım zaten. mahvedilecek bir hayatın var ise uzak dur benden eğer yoksa tut elimden.

karton toplayan cocuk

Özledim lan seni. Çabuk gel. Uğraşacak adam yok azizim.

beton baris

Pembe totolu cezeryelerin taktığı yazar. Hala milleri tuborgla karıştırıp mı içiyor merak ediyorum.

atatürk ün bir kez daha haklı çıkması

Kemalistler konusunda çok haklıydı.
"Hatta hıyanet içerisinde dahi bulunabilirler."

sahlep mi salep mi

Salepçilerin iyi bildiği bir ayrım.

nurdanmahrumolma

Dini bütün bir adet yazar. Sözlük azizeler iyi bir koca isterlerse bu adamı kaçırmasınlar.

sozlugun en guzel gozlu kadini

Magicoğlandır. Gerisi teferruattır.

sözlükte karı kovalayan yazarlar

Amk ben onların çok ayıp ediyorlar.

nick altıma yazılanlar beni çok mutlu ediyor

sözlüğün en popüler yazarlarının bile söyleyebileceği söz. nick altları hep önemli olmuştur bildiğiniz gibi... yani orası kişiliğimin ve yaşamımın bir aynası gibi... hesap günü yüzleşeceğim bir liste.

yani nick altıma hep güzel şeyler yazılsa daha da güzel olur ama bazı gerçekleri de kabullendim artık. yani kötü yazılanlar da iyi yazılanlar da benim evlatlarım. kötü de olsa evlat sevilir ve okşanır. bakın sizin yazdığınız kötü girileri bile okşuyorum. bunu yaparken yabancı müzik falan dinliyorum. şu üç günlük dünyada kafama taktığım ender olaylardan bu nick altı şeysi... orada yazılanlardan dersler çıkartıp kendime çeki düzen veriyorum.

ister bir sevişme sırasında olsun ister alakasız bir iş sırasında... yazılan her giriyi anında okuyup şukuluyorum. ben buyum... that's who i am...